arama

Kedi Maması Mardin

  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Kedi Maması Mardin

Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan Dicle bölümünde olan Suriye ile sınır komşusu durumundadır. 2009 yılının verilerine göre nüfusu 737.852’dir. Mardin İpek yolu güzergahında olup farklı din inanışlarına paralel olup aynı zamanda sanatsal açıdan tarihi değeri olan camilerin kliseler türbeler manastır ve birçok bunun gibi benzer dini eserler ve tarihi eserler vardır. Yaz ayları oldukça sıcak ve kurak geçmektedir. Kış ayları da soğuk geçmektedir.

 

Birçok tarihi eser bakımından zengin olan Mardin bilinen en meşhur yerleri arasında Mardin kalesi, Mardin müzesi Dara harabeleri, Midyat, Mor Gabriela manastırı Midyat evleri, Deyrul zara fan manastırı, Bakırcılar çarşısı şeyh çabuk camii, Zinciriye medresesi yer almaktadır. Birçok gezilecek ve görülecek yerleri olan Mardin’de de bulunan kişilerin çoğu kültür bakımından kendilerini geliştirmiş ve bilinçli insanlar olarak bilinirler. Bu bilinçli insanlar sayesinde turistik bakımından oldukça zengin bir kitleye sahiptir. Bakırcılar çarşısı içerisinde bakır cezveler ve bakır aradığınız her şeyi bulabilirsiniz. Kendinize ya da hediye almak istediğiniz birine oradan bakır cezve almanız da oldukça güzel ve kullanışlı bir hediye seçeneğidir.

 

Esnafların ve aynı zaman da birçok kişilerin evlerinin dükkânlarının önünde bir kap su ve bir kap yemek görmenizde olası bir durumdur. Genellikle ilçe belediye kesimlerinde barınaklara yardım amacı ile yapılan kampanyalar da yer almaktadır. Haytapın Mardin barınağı için düzenlemiş olduğu mama kampanyaları da mevcuttur. Birçok mama ve kedi ve köpeklerin kişisel bakım ihtiyaçlarını karşılamak adına başlatılan kampanya mamaları oldukça uygun fiyata satılmaktadır. Genel bakımları için gerekli olan bütün ihtiyaçları sağlayabilmeleri adına genellikle kedi ve köpeklerin mamalarının fiyatları 70 TL ile 100 TL arasında değişkenlik göstermektedir.

 

Haytap kendi resmi sitesine girerek oradan Mardin için ya da diğer il ve ilçe barınakları için başlatılan kampanya mamalarından alarak sizde barınak da ki dostlarımıza yardımcı olabilirsiniz. Kedi maması Mardin açısından rahatlıkla bulunmaya elverişli bir yerdir. Birçok veteriner kliniği ve aynı zamanda petshopların varlığı sayesinde bu gibi yerlerde var olan vardır. Barınak için alınan mamaların birçoğunda yüzde elli indirim vardır. Alınan kuru mamaların yanlarında aynı zaman da konserve mamalarda hediye edilmektedir.

 

 

 

Aldığınız her ürünün güvenli bir yere gönderildiğinin güvencesi haytap açısından size sağlanmaktadır. Yetişkin ya da yavru kedi mamalarının konservelerinin rahatlıkla bulabileceğiniz veteriner kliniklerinde en çok dikkat etmeniz gereken husus, yeni bir mamaya başladığınız zaman kedinizin tepkisi açısından eski mamasından bir miktar koyup aynı zamanda yeni mamasından bir miktar koyarak bu mamanın eski ve yeni mama olduğunu anlamadan rahatlıkla yemesini sağlayacaktır.

Kedi Maması Mardin

Kedi maması Mardin için yapılan kampanya doğrultusunda yaptığınız her alışveriş listelenecektir. Aynı zaman da bu alışverişler için fatura isteyebilir ve dilerseniz 75 tl üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz olarak kampanyadan yararlanabilirsiniz. Mardin barınağı kampanyasından genellikle polar ve kişisel bakım ürünleri de yer almaktadır. Kişisel bakım ihtiyaçları az olsa da üstüne yatmak için ya da üstlerine örtmek için polar gibi kalın tutacak ürünlere de soğuk kış aylarında ihtiyaç vardır. Mardin’de çok fazla sayıda hayvan barınağı vardır. Bu barınakların çoğunun amacı hayvan sever olup ama aynı zaman da dışarıda ki hayvanların bakımı konusunda bilinçli insanlar olmasından dolayı hayvan sahiplenme işlemleri içinde ciddi bir sorumluluk ile bu işi yapan kişi sayısı oldukça fazladır. Sizde Mardin de ikamet ediyorsanız bu bilinçli davranışlara destek olarak kampanyalara katkıda bulunabilir ve aynı zamanda bu kampanyalar için bütçenizin el verdiği kadar yardımlarda bulunabilirsiniz.