arama

Kedi Maması Şişli

  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Kedi Maması Şişli

İstanbul ilinin içerisinde Avrupa yakasında yer alan bir ilçe olan şişli, 25 mahallesi vardır. Aynı zamanda doğusunda Beşiktaş ve kuzeyinde batısın da Kâğıthane ve güney de ise Beyoğlu ilçeleri komşulardır. Denize sahili olmayan şişli ilçesinin içerisinde birçok sayıda tarihi eser iş yeri ve ticaret merkezleri ile modern ticaret alanları yer almaktadır. Şişli her sokağında tarihi eserler ile dolu olan bir bölge olması ile bilinmektedir. Birçok sinema ve tiyatro salonu bulunan başlıca kültür merkezlerinden biri olan tiyatro ve performans yerlerinin mekânlarıdır.

 

Şişli ekonomi açısından her daim kaliteli ve elit bir yer olmuştur. Ekonomi gelir düzeylerinin geçtiğimiz yıllarda bir anda yükselmesi ile ekonomileri olukça artmış olan kişilerin en çok değer verdikleri hayvanlar ve çevreler ile yapılan kampanyalara bile oldukça değer verilmektedir. Şişli belediyesi bu konuda çevre ve hayvanlar için ellerinden gelen tüm imkanları kullanmaktadırlar. Kedi maması şişli gibi bir ilçe için yapılan kampanyalar sayesinde çok rahat bir şekilde mamaların temin edilmesi de bu işin en güzel yanıdır. Çevrede ki insanların hayvan severliği sayesinde parklara bahçelere genellikle su ve bir kap yemek koymaları oldukça normal bir durum olarak karşılanır.

 

Çevrede ki insanların bu kadar hayvan sever olmasından ve aynı zamanda bu kadar hayvan bakıyor olmasından dolayı şişli ilçesinde birçok petshop ve veteriner klinik bulunmaktadır. Aynı zaman da kedi ve köpek bakımları konusunda orada yaşayan hayvan severlerin kendi içlerinde bir gruplarının olduğunu da birçok hayvan sever bilir. Bu kadar çok hayvan sever olan bir ilçede 3 den fazla veteriner hekim ve aynı zaman da 7 8 adet petshop bulunmaktadır. Bu durumda veteriner hekimlerde aradığınız bir mama ya da herhangi başka kişisel ürün bakım ürünleri gibi ürünleri bulamadığınız durumlarda bu ürünleri bulabilme imkanınız diğer mamalar üzerinde de vardır. Bilinçli hayvan severlerin bildiği üzere bu veteriner hekimlerde bulunmayan ürünlerin petshoplardan alınması kesinlikle uygun değildir.

 

Birçok petshop veteriner kliniği ve aynı zaman da akvaryumcular yer almaktadır. Hayvan severler sayesinde açılan bu veteriner kliniklerine iletişim kurabilmek için internete şişli veteriner klinikleri yazarak buralarda var olan veterinerler ile irtibata geçebilirsiniz. Şişli gelişen bir ilçe olduğu için hayvanlar içinde özel eğitmenlere ulaşabileceğiniz alt yapısı sağlam bir yerdir. Kuş pazarı ve kuşçularından bulunduğu bir yerdir. Şişli de evde bakılan hayvanlar bilinçli hayvan severlerin yanında aynı zaman da sokakta kalan hayvanlarda yer alır. Bu durumda şişlide evcil hayvan bakan bilinçli insanla gibi bilinçsiz insanlarda yer alır. Bir heves uğruna aldıkları köpekleri sokaklara barınaklara atan birçok kişi ile karşılaşmanız da mümkündür.

Köpek maması şişli ilçesinde en uygun fiyatlar ile petshoplarda bulabilirsiniz. Evcil hayvanların satışlarının da olduğu köpek maması kedi maması gibi birçok kişisel bakımdır. Ürünü kafes aksesuar gibi birçok ürünü alabilmeniz mümkündür. Online petshoplardan aldığınız ürünlerin değiştirmesi olmasa da burada ki petshopların güvenliği açısından herhangi bir ilaç alınması ve onların satması uygun değildir. Sebebi ise petshopların ilaç satma yetkisinin olmamasıdır. İlaç satma yetkileri olmadığı için bu ilaçların yurt dışından getiren bazı petshoplar birçok hastalığa neden olmuştur. Bu durumda şişlide aynı zamanda sizinle bunun gibi durumlarda ilgilenecek birçok kişiler ve kurumlar vardır.

 

 

 

 

Kedi Maması Şişli

Köpek ya da kedi maması bulmanız oldukça kolaydır. Dilediğiniz petshoptan ya da herhangi bir veteriner kliniğinden dilediğiniz mamayı kullanmanızda hiçbir engel yoktur. Sizde şişli de oturuyorsanız şişlidir. Belediyesinin bu konuda yaptığı çalışmaları araştırın ve kapınızın önüne bir kap su ve bir kap yemek koyunuz.