arama

Miamor Feine Fillets Pouch Ton Balıklı Ve Domates Soslu Yaş Kedi Maması

  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Miamor Feine Fillets Pouch Ton Balıklı Ve Domates Soslu Yaş Kedi Maması

Miamor Feine Fillets Pouch Ton Balıklı Ve Domates Soslu Yaş Kedi Maması

Kedilere düşkün olan çok insan vardır. Bu düşkün olanalrın içinde de evinde kedi besleyen kişi sayısı da oldukça fazladır. Kedi bakanlar bilir. Kedilerin fizyolojik yapıları, hassas sindirim yapılarından dolayı kedileri içerdiği besin maddeleri zengin ve yararlı olan kedi mamaları ile bakmak çok mantıklı bir yoldur. Bunun yanında da ev de baktığınız evcil hayvanı mama ile beslemek daha kolaydır. Kaliteli mamların içinde bir hayvanın büyümesi için, sağlıklı bir yaşam sürdürmesi için, günlük aktivitelerini yerine getirmek için gerekli olan enerjiyi almak için, gerekli olan içeriğe sahiptirler. Kedi bakmayı tercih eden kişi sayısının çokluğundan dolayı da piyasada satılan kedi maması markaları sayısı da oldukça fazladır. Siz kediniz için en iyisini seçmelisiniz.

 

Bu mama markalarının ve bu markaların çeşitlerinin içinde kedilerin lezzetini çok sevdikleri ve içerik olarak çok yararlı besin maddeleri içeren Miamor markasına ait olan feine Fillets Pouch Ton Balıklı ve Domates soslu yaş kedi maması 100 gr ağırlığında olan bir mamadır. Piyasada ki satış fiyatı 6, 17 tl’ dir. Miamor Feine Fillets Pouch Ton Balıklı Ve Domates Soslu Yaş Kedi Maması yetişkin kedilerin beslenmesi için geliştirilmiş tam bir mamadır. Sosu çok lezzetli olduğu için kedilerin en çok sevdiği mama çeşididir. İçeriğinde kien etkin besin maddesi fileto et olması nedeni ile lezzet düzeyi max. seviyeye çıkmaktadır. kolay sindirilebilir özelliğe sahiptir. Besleyici olma özelliği yüksektir. Düşük yağ oranına sahip olduğu için kilolu veya yaşlı kedilerin beslenmesi için kullanabilirsiniz.

 

Mamada ki nem oranı % 83′ dür. Mamanın sahip olduğu ham protein miktarı % 13′ tür. yağ oranı sadece % 2 dir. Ham kül % 1 olmakla beraber, ham lif % 0, 5′ tir. mamanın içindeki ton balığı oranı % 53′ tür. Domates ve pirinç miktarı sadece % 3 oranına sahiptir. Ortalama 4 kg ağırlıkta bir kediniz var ise ve Miamor feine fillets pouch ton balıklı ve domates soslu yaş kedi maması ile besleyecekseniz günlük ortalama 3 paket vermeniz gerekir. kedinize beslenmesi için mama vereceğiniz zaman mutlaka yanında içme suyu da vermeyi unutmayın. Mamayı muhafaza etmek için serin ve kuru bir yerde muhafaza etmeye özen gösterin.

 

 

 

 

Kedinizin sağlığı içinde mamaların son kullanma tarihine dikkat edin. Bütün mamaların üstünde mutlaka son kullanma tarihi yazar. Son kullanma tarihi geçmiş bir mamayı kedinize vermek kedinizin sağlığını bozacak bir durum ortaya çıkmasına sebep olur.

 

Sadece beslenme olarak değil eviniz de evcil bir hayvan bakmaya karar verdiğiniz de beslenme dışında da kedinin tüm bakımına özen göstermelisiniz. Yanında da ilgi göstermeniz gerekir. Her canlı ilgi ister. Evinize getirdiğiniz bir canlı da sonuçta o evin bir parçasıdır.

Miamor Feine Fillets Pouch Ton Balıklı Ve Domates Soslu Yaş Kedi Maması

Bütün bunları göz önünde bulundurarak evinize evcil bir hayvan alın ve bakmaya başlayın. Baktığınız hayvan yetişkin bir kedi ise beslenme olarak yukarı da ayrıntılı bir şekilde anlattığımız gibi içerik olarak zengin olan, lezzet düzeyi Bu mamanın içinde kedinizin ihtiyacı olan tüm vitaminler ve mineraller de mevcuttur. protein miktarı da yüksek olan bir mamadır. Ayrıca da piyasa da satılan yetişkin kedi mamaları içinde en çok tercih edilen mama çeşididir .