arama

Ok Cat Soslu Kırmızı Etli Tavuklu Kedi Konservesi

  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Ok Cat Soslu Kırmızı Etli Tavuklu Kedi Konservesi

Kediler evlerde uzun zamanlardan beri bakılan canlılardır. Genelde evde oyun oynayan ve enerji harcayan kediler ev ortamına sahipleri tarafından alıştırılır . Onlar için evde sıcak ve yumuşak bir yatak hazırlanması gerekir. Kediler bu yatağa istediği zaman ulaşmalıdır. Ayrıca mama ve su kabı bulunmalıdır. Kediler için ev ortamında kendisine zarar vermemesi için evinizde ona zarar verecek eşyaları ortadan kaldırılması gerekmektedir. Kediler ev ortamında sahipleri ile oyun oynar ve ev ortamına alışır. Kediler evden çok dışarıya çıkmayan evde yaşamaya devam eden canlılardır. Bundan dolayı kedilerin evdeki hayatı için gerekli araç ve gereçler mutlaka bulunmalıdır. Tuvalet eğitimi verilmeli ve uygun bir tuvalet alınmalıdır. Bu tuvalet kediler için özel hazırlanmış ve içerisinden kedi kumu bulunan ve bu kum koku gidermeyen cinsten olmalıdır.

 

Kediler senede 2 sefer tüy döken ve evde beslenen kediler için uzun süren bir tüy dökme süresi olan bir aşama vardır. Bu tüy dökme zamanında kedilerin taranması ve yıkanması çok faydalı olur. Tarama işlemi günden 2 sefer yapılması kedilerin tüy ve deri sağlığı açısından çok faydalı olur ve tüy döküm işlemi sorunsuz geçer. Kediler için bu süreçte sahipleri yardımcı olmalıdır. Ayrıca kediler veteriner hekimler tarafından kontrol edilmeli ve aşılarının yapılması gerekir. Kedilerin patilerini arada kontrol etmek ve tırnaklarını kütleştirmek gerekir. Bunun amacı kediler ev ortamında koltuk, yastık gibi eşyalara zarar verebilir. Kediler egzersiz yapmayan canlılardır. Fakat sahipleri kedilerine egzersiz yaptırması gerekmektedir. Kediler çok kilo alması sağlıkları için uygun olmayan durumdur. Mamalarında onları obezite sorunu ile karşılaştırmaktadır. Bundan dolayı mama seçimi çok önemlidir. Beklenmeyen durumlar olmaması için önemlidir.

 

Kedi mama seçimlerinde mama içerisindeki ürünler mutlaka önemlidir. İlk içerik et olmalı ve bu etin kaynağı belli olan türden seçilmelidir. Tahıl ve tahıl içerikli hiçbir ürün kedi mamasında kullanılmamalıdır. Bu tahıl ürünleri kedilerin beslenmesi için faydalı bir ürün değildir. Kedilerde tahıl ürünleri alerjik reaksiyonlara sebep olur ve kediler için sorun teşkil eder sonrasında istenmeyen durumlar ortaya çıkar. Bu tür durumlar olmaması için tahıl içeren mama kullanılmamalıdır. Mama içerisinde dengeli mineraller bulunmalı fazlası kediler için mesane yolu kanserine yol açar ve kedi mamalarında mutlaka mineraller dengeli olmalıdır.

 

            Ok Cat Soslu Kırmızı Etli Tavuklu Kedi Konservesi kediler için içerisinde kırmızı et ve tavuk eti ile zenginleştirilmiş özel soslar ile harmanlanmış konserve kedi mamasıdır. Mama kediler için beslenme değeri son derece yüksek kaybetmiş olduğu enerjiyi geri kazandıran kaliteli mamadır.

Ayrıca içinde protein ve dengeli mineraller bulunan yepyeni konserve mama efsaneyi ortaya çıkmıştır. Kedilerin dengeli ve sağlıklı beslenmesi için uygun ve kaliteli mama olduğu veteriner hekimler tarafından da onaylanmış olan Ok Cat Soslu Kırmızı Etli Tavuklu Kedi Konservesi kedilerin sağlığı için son derece teknolojik üretim tesisleri ile taze ve kaynağı belli olan et içerikleri ile kedilerin durmadan yemek isteyeceği mamadır. Kedileri dur durdurabilirsen , mama yemek zamanı için heyecanla yerinden duramayacaklar. Mama saatini sabırsızlıkla bekleyecekler. Onlar için son derece kaliteli ve besleyici olarak hazırlanmış rakip markalardan daha etkili kedilerin doyamayacağı eşsiz lezzetlidir.

Ok Cat Soslu Kırmızı Etli Tavuklu Kedi Konservesi

Mama büyük marketlerde ve web sitesi üzerinden satış yapan tüm online mağazalarda tüm çeşitleri ile satışa sunulmuştur. Avantajlı fiyat ve pratik ambalajları ile kediler için hayat onlardan yana diyerek mama seçiminde Ok Cat Soslu Kırmızı Etli Tavuklu Kedi Konservesi mamasını seçmek kediler için mama saati şölen olsun. Kedilerin sağlıklı uzun ömür yaşaması sahiplerin seçmiş olduğu tercihler ile olduğu düşünürsek kalite ödüllü mamayı seçmek kedilerin ağız ve diş sağlığı içinden son derece önemli bir seçim yapmış olduğunun kanıtıdır. Kediler için mutlu ve lezzetli mama saatleri bekliyor.