arama

online Kedi Maması

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

online Kedi Maması

“İnternet çağındayız”. Bu söylem ilk ortaya atıldığı dönemlerde pek ciddiye alınmasa da hayatın gidişatı bunu doğrular nitelikte. Yabancı dil eğitiminden bankacılık işlemlerine, eş bulmaktan iş bulmaya kadar aklımıza gelen gelmeyen her şeyin yapılabildiği bir platforma dönüşen internet ortamı “doğru kullanıldığında” bizlere çok büyük zaman ve enerji tasarrufu sağlar oldu.

 

Hayat hızlandıkça zamanımızı ve enerjimizi olabildiğince tasarruflu kullanmak zorunluluğumuz da artıyor. Tam da bu noktada  online alışveriş sistemleri can yeleği gibi imdada yetişiyor. Üstelik  online alışverişin sunduğu avantajlar bununla da sınırlı değil. Örneğin siz değerli kedi anne / babaları. Kediniz cinsine, yaşına veya sağlık durumuna göre farklı besinlere ihtiyaç duyduğu için bazen ciddi piyasa araştırması yapmanız gerekebilir. Bu gibi durumlarda mağaza mağaza dolaşmak yerine  online kedi maması satışı yapan sitelerde aynı araştırmayı çok daha az enerji ve zaman harcayarak hem de evinizden veya işyerinizden yapabilmeniz mümkün. Rafları tek tek dolaşıp ihtiyacınız olan mamanın içerik ve besin değerlerini kontrol etmek yerine, bu sitelerde arama motorları yardımı ile her çeşit ürünün içeriğine ve fiyatına kolayca bakabiliyor ve daha hızlı ve doğru seçim yapabiliyorsunuz. Sizlere bu sitelerle ve sundukları imkanlarla ilgili kısa ama kullanışlı bir yazı hazırlamaya çalıştık. Umarız işinizi biraz olsun kolaylaştırır.

 

“Kolaymama. com” sürekli ulaşılabilir danışma hattı ve pratik içeriği ile ziyaret edilmeye değer bir site. Ana sayfadaki üst sütundan ev hayvanınızın cinsini seçip sol yandaki bölümden de aradığınız ürünün cinsini belirleyerek kolayca ihtiyacınız olan mamaya 5-10 saniyede ulaşabilirsiniz. Üstelik marka seçme bölümü de olan sitede markalar arası fiyat ve içerik karşılaştırması yapmak oldukça basit. Her siparişiniz için yapılan ödemenin yüzde 2, 5’u kadar puan kazanacağınızı ve bu puanları alışverişlerinizde kullanabileceğinizi unutmayın. Ücretsiz kargo hizmeti için yapacağınız alışverişin 75 TL üzerinde olması gerekli. Aklınızda bulunsun.

 

“Zooplus” da “kolaymama” gibi sadece ev hayvanlarına yönelik ürünlerin bulunabileceği  online platformlardan. Sol yandaki arama bölmesinde bulunan fiyat aralığı filtreleme sistemi ilginizi çekebilir. Seçeceğiniz fiyat aralığı dışındaki ürünleri otomatik olarak eleyen sistem çok kullanışlı. Satıştaki ürünlerin bazıları siteye özel hediyelerle sunuluyor.

 

 

İncelenen her ürünün değişik ebatlardaki paket fiyatlarını bir arada görebileceğiniz dizaynıyla “hangi boy daha avantajlı” sorusuna cevap aramanız kolaylaştırılmış. 69 TL ve üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo hizmeti ve her alışverişte kazanacağınız “zoopara” sistemi ilgi çekici. Aldığınız ürünler hakkında yapacağınız yorumlarla “zoopara” kazanma olanağı da bu sitenin özellikleri arasında.

 

“Mamasepeti. com” sık ziyaret edilenler bölümüyle sizi karşılayarak, sizden önceki kullanıcıların neleri araştırdığıyla ilgili ipuçları veriyor. İçerik konusunda bilinçli olan tüketiciler için tek tek her ürüne bakmaktan sizi kurtaran “içeriğe göre filtreleme” olanağı sitenin avantajlarından sadece birisi. İndirimde olan ürünlerin asıl fiyatları ve indirimli fiyatlarını bir arada görebilir ona göre seçim yapabilirsiniz. 150 TL’nin üzerindeki alışverişlerinizde özel hediyeler de kazanabilirsiniz. Siteden Pazar günü yapacağınız alışverişler ise direk % 5 indirimli. Ayrıca düzenli sipariş talimatı vermeniz durumunda indirim oranı % 15’e çıkıyor.

 

“Petsiparis. com” sitesi yeni üyelik kaydına anında 250 parapuan hediye ediyor ki bu on liraya denk geliyor. Ayrıca her alışverişte yapılan alışveriş miktarı kadar parapuan daha kazanılıyor. Yani 50 TL alışveriş yaptığınızda 50 parapuan hesabınıza ekleniyor. Bu parapuanları kullanmak için alışveriş esnasında yapmanız gerekenleri basit bit anlatımla sitede bulabilirsiniz. Kargo hizmeti 75 TL üzeri alışverişlerinizde ücretsiz.

online Kedi Maması

Bu yazıda birkaçını paylaştığımız bu online platformların sizlere sunacağı hizmetlerin tümünü buraya sığdırmayacağımız gibi, daha buraya yazamadığımız bir çok siteden mama ve ihtiyacınız olan diğer ürünleri bulabilirsiniz. Kolay ve karlı alışverişler dileriz.