arama

Pet Mama Online

  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

PET MAMA PİYASASI

Pet Mama Online

Günümüzde evcil hayvan bakımının en revaçta uğraş olmaya başlamasıyla yeni bir Pazar doğdu mama piyasası. Bu piyasa yavaş yavaş büyümek yerine birden bire irili ufaklı bir çok şirket olarak karşımıza çıkması bu piyasanın ne denli büyük olduğunu gözler önüne sermiştir.

 

 YENİ BİR TREND ONLİNE ALIŞ VERİŞ

 

             Yaşam tarzının değişmesi ile birlikte insanların en önemli varlığı zaman olmaya daha çok çalışmaya daha az yaşamaya başlamasıyla birlikte bırakın çevremizdeki varlıklar için zaman ayırıp klasik usul alışveriş yapmayı kendimiz için bile alış veriş yapmaya zaman ayıramaz olduk, yeni yaşam tarzımızla birlikte büyük bir silkelenme yaşayan alışveriş piyasası çareyi yeni yaşam tarzlarına ayak uydurmakta buldu ve online alış veriş piyasasını kurdu. Başta çok cazip ve güvenilir gelmemekle beraber zamanla bu güveni sağlayıp hayatımızın tam ortasına yerleşti. Online alışverişle beraber günümüzde alışverişe harcadığımız zaman %95 oranında kısaltması pratik oluşu ve yorulmadan kapımıza kadar gelmesi ile hepimizin yararına bir trend oluştu. Çok geçmeden bu trende ayak uyduran pet mama firmaları ve perakendeciler, pet mama online piyasasında yerini aldı.

 

Bugün binlerce çeşit mama, binlerce çeşit siteden, binlerce satıcıyı milyonlarca alıcıyla buluşturan piyasa başarılı bir şekilde hizmet vermektedir.

 

 PET MAMA SİTELERİ

 

Hemen hemen bütün alışveriş sitelerinde pet mama satılmasına rağmen sadece mama pazarlamasıyla uğraşan sitelerin varlığı da küçümsenemez ölçüde büyümeye başladı.

 

Başta piyasaya gittigidiyor, sahibinden, n11 gibi alışveriş sitelerinin piyasaya güçlü mal çekme avantajlarını kullanarak hakim olmaya çalışsa da mama şirketleri gerek kendi sitelerini kurarak gerekse güvenilir mama sitelerine mallarını pazarlayarak piyasadaki paylarını arttırmaya yönelik strateji geliştirmeye başladılar

 

 YENİ BİR OLUŞUM OLARAK TEMİZ MAMA

 

Kurucu başkanı Oktay Çağatay onlarca yıllık birikiminden aldığı cesaretle harika bir girişim başlatarak Çağatay Evcil Hayvan Mamaları ve Yem Ürünleri Sanayi Tic. AŞ yi kurarak günümüz trendine en ortalardan girerek hızla zirveyi zorlamaktadır.

 

Şirket bugün 13 yaşına basmasıyla birlikte gerekli sermayeyi ve alt yapıyı oluşturarak tam teşekkürlü bir tesisle çalışmalarına başlamış. Avrupa’da daha yeni yeni kullanılmaya başlanan Extruder teknolojisini harika bir strateji düşünerek Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren Çağatay, 1999 yılının başlarında kedi ve köpek maması üretimindeki boşluğu fark ederek bu piyasada hizmet vermeye başlamış. Avrupa’da önde gelen mama firmalarıyla anlaşan şirket kedi-köpek mamaları üretimi hakkında gerekli eğitimleri alarak sıkı bir çalışmayla 2001 yılında mama üretimine başlamıştır. Titiz çalışmalarının karşılığını alan şirket çalışanları kısa bir sürede hak ettikleri başarıyı elde ederek sektörde “kaliteli mama” unvanını kazanmıştır.

 

Merkezi İzmir olan şirketin 1500 m2’lik alanda yıllık ortalama 30.000 ton üretimiyle piyasa liderliğini zorlayan bir noktaya gelmiştir.

 

Gerekli çalışmalar ve alt yapı çalışmalarına durmaksızın devam eden şirket 2008 yılında temizmama.com sitesini kurarak ürünlerini tüm Türkiye ile buluşturmayı başarmıştır. Diğer online mama sitelerinin aksine “kaliteli mama” unvanını sürdürerek mamanın kaç gün önce üretildiği, ne durumda olduğunu ve hangi tarihte üretiminin tamamlanacağını anlık olaraktır. Yayınlayarak şeffaf bir şekilde çalışmalarını sürdürmekte ve her geçen gün yapısına yeni olgular eklemek adına çalışmalarına devam etmektedir.

 

Anlaştığı kargo şirketlerine gerekli baskıları yaparak normal sürenin en alt sınırında mamanızın kapınıza gelmesini sağlayan temiz mama satış sonrasıdır. Destekle de takdire şayan bir pazarlama anlayışı içerisindedir. Memnuniyet garantili şirket her türlü dilek ve isteklere dakikalar içinde geri dönüş sağlayarak tüketicinin gönlünü feth etmeyi başarmıştır.

 

Bugün prensiplerinden ödün vermeyerek çalışmalarına devam eden şirket Türkiye’nin sektörde dışa bağımlılığından kurtarmayı Türk tüketicilerinin kalitelidir. Mamayı uygun fiyata satın almalarının devamını sağlama hedefindedir.

Pet Mama Online

Başarılarını bilinçli ve hakkını arayan tüketicilere atfeden şirkettir. Kendini para odaklı şirketlerden ayrılarak hizmet odaklı olma yolunda başarılı bir yol izlemektedir. Temizmama.com sitesinden güvenli,içiniz rahat bir şekilde alışveriş yapabilir mükemmele yakındır. Hizmet ile ödediğiniz bedelin karşılığını alabilir ve dostunuza Çağatay şirketin üretimlerini gönül rahatlığıyla sunabilirsiniz.