arama

Piqapoo İle Temiz Köpekler

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Piqapoo İle Temiz Köpekler

Piqapoo, köpeklerin tuvalet ihtiyaçlarını giderirken kullandıkları bir araç olarak tasarlanmıştır. piqapoo köpeğin kuyruk kısmına takılarak dışkı yaptığında buraya düşmesi için kullanılan araca verilen isimdir. İnsanlar hayvan sevgilerini doldurmak için evde köpek beslerler, barınma ihtiyaçları evde karşılanır fakat bazı temel ihtiyaçları için dışarı çıkılması zorunludur. Bu temel ihtiyaçlardan yürüyüş, egzersiz ve tuvalet gibi olanları evde yerine getirmek biraz zordur. Evde hareketsiz kalan, yürüyüşten mahrum kalan köpek sağlık sorunları yaşayabilir.

Doğaları gereği temiz havada, oksijen alarak yürüyüş yapmaları zorunludur. Ancak yürüyüş yaparken tuvalet ihtiyaçları geldiğinde sokağın ortasına yapma gibi bir durum söz konusudur. Bu durumlarda insanlar tepki verebiliyorlar, çevreyi kirleten bu davranışta etrafta bulunan insanlar bundan zarar gördüklerini ve çözüm bulmalarını isteyebilirler köpek sahiplerinden. Tepkilerden kurtulmak için ise köpek sahipleri poşetle bu dışkıları toplarlar ve çöpe atarlar. Ama bu işlemi yaparken kendileri zarar görebilirler. Dışkıda bulunan mikroplar eline geçer, havayla birlikte nefes yoluyla ciğerlere ve beyine ulaşır ve hastalık yaparlar.

Piqapoo Dışkıya Çözüm Getirdi

Piqapoo sayesinde köpek sahipleri elleriyle dışkı toplamaktan kurtuldular. Hafif ve kullanışlı bu aracı köpeğin kuyruğuna takarak bundan sonra hijyenin rahatlığını yaşarsınız. Bir klipse takılarak kullanılan ufak bir poşet vardır, klips kuyruğa geçer ve poşet kuyruk altında kalır tam da dışkının düşeceği yerde kalır ve köpek tuvaletini yaptığında bu poşetin içine düşer orada kalır. Sonrasında klipsten tutarak alırsınız ve çöpün üzerine getirerek klipsi açtığınızda poşet çöpe düşer. Böylece siz dışkıyla hiç temas etmeden çöpe atmış olursunuz.

Mucize Araç Piqapoo

Asrın bir mucizesi gözüyle bakılan bu araca ulaşmak çok kolay, İnternet aracılığıyla sipariş verebilir ve sahip olabilirsiniz. Paket halinde satılan piqapoo, klips ve tek kullanımlık poşetlerden oluşuyor. Uygun fiyatla ulaşabilir ve bu rahatlığı yaşayabilirsiniz.

Köpekleri Kesinlikle Rahatsız Etmez

Piqapoo İle Temiz Köpekler

Köpeğin üzerine takılan bu araç onu rahatsız etmez. Kullandığınız ilk seferde ne olduğunu anlayamadığı için biraz tedirgin olabilir. Kuyruğunu görmek için biraz uğraşabilir fakat birkaç yürüyüş sonrasında alışır ve sanki hiçbir şey yokmuş gibi rahat davranır.

etiketlerETİKETLER