arama

Piqapoo Sayesinde Köpeklerinizle Sokakta Kaliteli Zaman Geçirin

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Piqapoo Sayesinde Köpeklerinizle Sokakta Kaliteli Zaman Geçirin

Köpek sevenler için gerçek bir mucize sayılan piqapoo ile köpeklerinizle sokağa çıktığınızda bir an önce tuvaletini yapsın temizlik işlemi tamamlansın diye bekleyişten ve gerginlikten kurtaran ürün ile oldukça rahat ve sorunsuz geziler yaşamak mümkün olacak.

Piqapoo Nedir?

Köpeklerin kuyruk kısmına tek bir hareket ile takılan silikon ve kesinlikle canını yakmayacak bir torbadır. Klips tamamen yumuşak bir maddeden imal edilmiş olduğundan köpeklerin canını yakmayacağı gibi hafif olduğu için ağırlık da yapmayacaktır. Ülkemizde daha önce hiçbir firma tarafından ithali yapılmamış olan bu süper ürün sayesinde sadece siz değil küçük çocuklarınız da köpekleri ile sokağa çıkabilir pislik ile uğraşmayacakları için onlarla zaman geçirebilirler.

Piqapoo Kullanımı Nasıldır?

Köpeklerinizin ile sokağa çıktığınızda pislikleriyle nasıl uğraştığınızı düşündüğünüz zaman piqapoonun sağladığı kolaylık müthiş gibi görünüyor. İhtiyaçları için onları sokağa çıkaracağınız zaman kuyruklarının dip kısmına takacağınız silikonlu klips olan piqapoo poşet köpeğiniz dışkısını yaptığı zaman otomatik olarak açılır ve pisliği içine alır sizde tek eliniz ile klipsi tutarak poşeti çöpe atarsınız. Tamamen hijyenik ve sağlıklı bir şekilde gerçekleştiği için köpeğin tuvalet işi sorun olmaktan çıkar.

Köpeklerin Piqapoo Alışma Evresi

Köpeğinize herhangi bir acı ve ağırlık vermeyen ürüne alışmaları oldukça kısa sürede gerçekleşecek. İlk takıldığında belki ne olduğunu anlamaya çalışacaktır. Ancak beraber yapılan bir iki gezi sonrası hemen alışacaktır. Aynı tasmaya alıştırdığınız gibi bu ürüne de çok rahat bir şekilde alıştıracağınızdan emin olabilirsiniz. Hatta bazı köpekler dışarıya çıkma ihtiyacı hissettiklerinde bunu sahiplerine tasmalarını götürerek belli ettikleri gibi bir zaman sonra bu ürün ile bu ihtiyaçlarını belli etmeye başlayacaklardır.

Piqapoo Sayesinde Köpeklerinizle Sokakta Kaliteli Zaman Geçirin

Sizin yapmanız gereken sadece aynı tasmalarını takarken nasıl severek takıyorsanız bu mucize ürüne de o şekilde onlara takmak olacaktır. Zaten pisliği yaptığı an çıkartılacağı için oda bir an önce sokağa çıktığında tuvaletini yapacaktır. Sadece öğrenene kadar poposunun üstüne oturmaması gerektiğini kafasını okşayarak ve yanında yürüyerek çok küçük müdahale ile öğretebilirsiniz. Böylece tuvalet ihtiyacı için sokağa çıkarken poşet, eldiven, kürek, küçük süpürge, ıslak mendil gibi bir yığın ağırlıkla sokağa çıkmak zorunda kalmazsınız.

 

 

 

 

etiketlerETİKETLER