arama

Prevital Classic Kısırlaştırılmış Kedi İçin Islak Maması

  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Prevital Classic Kısırlaştırılmış Kedi İçin Islak Maması

Çalışma hayatında mı yoksa doğal hayata özlem nedeni ile mi bilinmez birçok kişide evde hayvan besleme konusunda talepler de arttı. Siz de yanınızda bir kedi veya köpek beslemek istediniz. Ne yapılması gerekir ve nerelerden evcil hayvan edinebilirsiniz. Tabi ki barınaklardan almanız en mantıklısı. Petshoplar dan edindiğiniz hayvanlara hem çok fazla para ödemeniz hem de asıl ihtiyacı olan hayvanları kaybetmeniz demektir.

 

Üstelik barınaklarda olan hayvanların hem aşıları hem de sağlık kontrolleri de yapılmış oluyor. Bütün bu işlemleri yaptınız ve bir evcil hayvanınız mesela tatlı bir kediniz var artık. Nasıl bakmalı ve Nasıl beslemeli bu yeni ev arkadaşlarınızı. Öncelikle veterinerden bilgi alabilir yada evdeki en iyi yardımcı olan elbette ki internet siteleri. Bir de size şunu belirtmekte fayda var. Bu yeni ev arkadaşlarınızın kimliğe de ihtiyacı olduğunu unutmayalım.

 

Belirtmek isterim ki; Günümüzde birçok kişi evlerinde çeşitli evcil hayvan beslemeye başladı. Bu durumda evlerde yaşayan birçok hayvanın sahipleri tarafından kısırlaştırıldığı ve bu nedenle vücutları için gerekli şekilde beslenmesi gerektiğini de biliyoruz.

 

Peki evinize daha yavru iken aldığınız bir kedicik elbette gün gelip büyüdüğünde sahiplerine gerek yavru gerekse başka konularda sıkıntı çıkartmaması için kısırlaştırılmakta. Bu şekilde kısırlaştırılmış olan kediler için bazı markaların hayvanların beslenmeleri için mamalar ürettiğini sizlerle paylaşalım.

 

Sadece kedi ve köpek sahipleri değil malum şehir hayatı nedeni ile sokakta yaşayan kedi ve köpeklerde bu şekilde kısırlaştırılarak ya barınaklara yada sokakları bırakılıyor. Neyse biz birazda bu sıkıntılı zamanları atlatmalarında yardımcı olacak mamalardan olan Prevital Classic Kısırlaştırılmış Kedi İçin Islak Mamasından bahsedelim biraz.

 

Yağ, Protein ve Nem açısından uygun olan bu mama kedinizin severek yemesini sağlayacak. Ayrıca 100 gr poşetler halinde satılan mama sayesinde kedinizin ihtiyacı kadar yedirebileceğiniz ve ayarlayabileceğiniz bir mama olduğu, mama kabında 12 saat ağzı açılmış poşetlerin ise buzdolabında 48 saat saklanabilecek bir mama olduğunu da belirtmekte fayda var.

 

 

Fiyat konusunda oldukça uygun olan ve internette de kolaylıkla bulunabilen bu ürünün kedinizin çok seveceği bir ürün olduğunu da belirtmekte fayda var. Kedinizin ihtiyacı olan protein çeşitleri arasında yer alan Tavuk, biftek, ciğer, geyik eti, Tavşan etleri kullanıldığından kedinizin rahatlıkla doyabileceği bir üründür.

 

Bu ürünler içerisinde yaş mama , konserve gibi birçok seçeneğe de sahipsiniz. Prevital mama seçenekleri arasında ciğerli ve biftekli, tavşan, kümes hayvanlı ve havuçlu, Somon ve Alabalıklı olarak da kedinizin istekleri doğrultusunda bulmanız mümkün.

 

Her şeyi çok güzel bir şekilde öğrenerek yaptınız ve kedinizin gerek besleme, Gerek sağlık ve gerekse temizlik ihtiyaçlarınızı hallettiniz. Sizin ve kedinizin mutlu olmaması için bir neden artık bulunmuyor.

 

Peki sadece evde bakımını üstlendiğiniz hayvanlar kadar sokaklarda olan hayvanları da düşünmek elbette ki hepimizin vazifesi . Bazı insanlar sokak ta yaşamaya çalışan birçok hayvana eziyet etmekte ve maalesef ki yemek ve su bulamamaları nedeni ile veya trafik kazalarında can vermektedir.

 

Bazı hayvan hakları dernekleri ve belediyeler hayvanların acı çekmemeleri yemek ve su bulmalarının kolay olması nedeni ile çeşitli kampanyalar yapmakta ve özellikle kedi ve köpek mamaları toplamaktalar. Anlayacağınız bizim sadece ev sahibi yaptığımız evcil hayvanlar kadar maalesef dışarıda yaşam savaşı veren ve konuşamayan ancak birçok insan tarafında konuşamadığı için eziyet gören bu hayvanlara da en azından ir paket mama alarak veya artan yemekleriniz bile olsa vererek birazcık da onların doymasını sağlayarak sevap kazanabiliriz.

Prevital Classic Kısırlaştırılmış Kedi İçin Islak Maması

Bu yazıyı okuyan herkes bir paket mama bağışlasa inanın birçok kedi ve köpek açlıktan kurtulur. Bu bizim insan olmamızın en güzel önemli yanı olmalı.