arama

Pro Plan Gourmet Gold Parça Etli Soslu Sığır Etli Kedi Konserve Maması

  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Pro Plan Gourmet Gold Parça Etli Soslu Sığır Etli Kedi Konserve Maması

Türkiye’de kedi maması denilince akla ilk gelenler arasında olan Proplan kedi mamaları ithal ve kaliteli bir üründür. Merkezi Amerika’da bulunan proplan kedi mamaları Mestle Purina tarafından üretilmektedir. Proplan kedi mamalarının yapımında uzman kişiler yer almış ve yine uzman kişiler tarafından yoğun testlerden geçirilerek onaylanmış bir süper Premium kedi mamasıdır. Ayrıca Türkiye’de en çok kullanılan ve gerek veterinerler gerek ise kedi sahipleri tarafından en çok önerilen kedi mamalarından biridir. Proplan kedi mamalarının kedilerin yaş ve durumlarına göre çeşitli kedi mamaları vardır. Bu kedi mamalarından biri olan ProPlan Gourmet Gold Parça Etli Soslu Sığır Etli Kedi Konserve Maması hakkında bilgi verecek ve size neden kullanmanız gerektiğini söyleyeceğiz.

 

Öncelikle Proplan, Kedi mamaları konusunda örnek gösterilen kaliteli ve yüksek besin değerlerine sahip içeriklerle kedi maması yapan bir markadır. Kediler günlük olarak bol miktarda protein almalıdırlar. Ayrıca bu protein için bol miktarda et yemeleri de gerekmektedir. Bu yüzden kedi mamalarının tahıl değil etten yapılması çok önemlidir. ProPlan Gourmet Gold Parça Etli Soslu Sığır Etli Kedi Konserve Maması adından da anlaşılacağı gibi sığır etinden yapılmıştır. Mamanın içeriğine baktığımızda bol miktarda mineral, kalsiyum ve protein olduğunu görürüz. Kedilerin günlük enerji ihtiyaçlarını karşılama amaçlı kullanılan ürünlerin kullanıldığı kedi maması, kedilerin ihtiyacı olan besin değerlerini içermektedir. ProPlan Gourmet Gold Parça Etli Soslu Sığır Etli Kedi Konserve Maması aynı zamanda kedilerin sağlıklı kemik, kas, diş ve eklemleri içinde yararlıdır. Sindirilmesi kolay olan ve kedilerce çok sevilen ProPlan Gourmet Gold Parça Etli Soslu Sığır Etli Kedi Konserve Maması sayesinde kedilerde sağlıklı bir sindirimin yanı sıra sağlıklı kalp, göz ve vücut sağlamaktadır. Kısacası faydalarını maddeler halinde yazarsak:

 

  • Sağlıklı göz, kalp gelişimi sağlaması
  • Sağlıklı ve güçlü diş, kemik, eklem gelişimi sağlaması
  • Bir kedinin ihtiyacı olan enerjinin sağlamasına yönelik içerikler kullanılması
  • Sindirim sistemine faydalı olması
  • Parlak ve sağlıklı tüt gelişimini desteklemesi
  • Metabolizmayı güçlendirmesi

 

 

ProPlan Gourmet Gold Parça Etli Soslu Sığır Etli Kedi Konserve Mamasının faydaları arasında gösterilebilir.

 

ProPlan Gourmet Gold Parça Etli Soslu Sığır Etli Kedi Konserve Mamasında ayrıca yüksek besin değerlerine sahip malzemeler kullanılmıştır. Bu sayede kedi mamasında bol miktarda protein, kalsiyum, mineral ve vitamin bulunmaktadır. ProPlan Gourmet Gold Parça Etli Soslu Sığır Etli Kedi Konserve Maması yaş Aralığı 1 ile 7 arasında olan her kedi için uygun olarak hazırlanmış bir mamadır. Özellikle hamile veya süt veren kedilerin beslenmesinde önemli bir rol oynar. Bu yüzden hamile olan kedilerinizin beslenmesinde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Pro Plan Gourmet Gold Parça Etli Soslu Sığır Etli Kedi Konserve Maması

ProPlan Gourmet Gold Parça Etli Soslu Sığır Etli Kedi Konserve Maması kediler için uygun besin değerlerine sahip olan ve Nestle Purina tarafından Amerika’da uzman kişilerce üretilip dünyada en çok önerilen bir kedi mamasıdır. Eğer dünyanın en ünlü kedi mamalarına bakarsak Proplan kedi mamalarını kolaylıkla görebiliriz. Ayrıca Türkiye’de de çok sevilenler arasında olan ve hem veterinerler tarafından hem de kedi sahipleri tarafından sıkça önerilmekte olan bir mamadır. Bunun nedeni kedi beslenmesinde önemli bir yere sahip olmalarıdır. Proplan kedi mamalarından biri olan ProPlan Gourmet Gold Parça Etli Soslu Sığır Etli Kedi Konserve Maması da aynı şekilde yüksek besin değerlerine sahip olarak kedilere uygun olarak hazırlanmıştır. Bu yüzden almak isteyen kişiler tereddüt etmeden alabilirler. Eğer sizde kediniz için uygun bir mama arıyorsanız hemen Proplan kedi mamalarına bakabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.