arama

Pro Plan Gourmet Gold Sığır Etli ve Tavuklu Kedi Konserve Maması

  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Pro Plan Gourmet Gold Sığır Etli ve Tavuklu Kedi Konserve Maması

Yetişkin bir kediye sahip iseniz bu kedinin ihtiyacı olan tüm besin maddelerini içeren bir mama çeşidi ile beslemeniz lazım. Yetişkin kedinin gıda ihtiyacının yanın da bakımını da en iyi şekil de yapmanız gerekir. kedilerin sindirim sistemleri oldukça hassas yapıdadır. Diş yapıları ve eklem sistemleri de narindir. Bu sebeple sahip olduğunuz kedinin bu özelliklerine göre formüle edilerek hazırlanmış bir mama ile kedinizi beslemeniz gerekir.

 

            Pro plan gourmet gold sığır etli ve tavuklu kedi konserve maması , ortalama 4 kg ağırlığına sahip, 1 ila 7 yaş arası olan tüm yetişkin kedilerin gıda ihtiyacını karşılar. İçeriğinde ki vitamin, mineral ve kalsiyum ile de yetişkin kedinin günlük aktivitesi için gerekli olan protein miktarına sahip oluğu gibi, vitamin, mineral ve kalsiyum değerleri ile yetişkin kedinin diş yapısını korur. Kas ve iskelet sistemini de korur. 85 gr ağırlığın da olan Pro Plan gourmet gold sığır etli ve tavuk etli kedi konserve maması piyasa satış fiyatı 4 TL olup, internet ortamın da alırsanız 3, 60 TL fiyata satın alabilirsiniz.

 

Pro plan gourmet gold sığır etli ve tavuklu kedi konserve mamasını hamile ya da emziren kedilere ihtiyaç duydukları miktar da yanında içme suyu ile verebilirsiniz. Onun dışında ki yetişkin bir kediye de günde iki öğün olacak şekil de 3 ve ya 4 kutu olacak şekil de yine yanında mutlaka içme suyu ile birlikte verebilirsiniz. Konserve mamanın içeriğin de ince dilimlenmiş et parçacıkları ve et parçaları vardır. Özel sos ile lezzet seviyesi en üst seviyeye sahiptir.

 

Kedinize bu mamadan alırken son kullanma tarihine özen gösterin. Satın aldığınız mamaları oda sıcaklığın da muhafaza ediniz. Pro plan gourmet gold sığır etli ve tavuklu kedi konserve mamasının raf ömrü garantili olan bir üründür. Ağzı açık olan mamayı buzdolabın da muhafaza ediniz. 24 saat içinde de tüketiniz. Bu kedi maması konservesinin içinde ki sığır eti oranı % 4′ tür. Sahip olduğu ham protein oranı da % 10′ dur. İçeriğinde gerekli olan bitkisel protein özü ve mısır bulunur. yeteri miktar selüloz seviyesine de sahip bir konserve mama türüdür. Sağlıklı bir kalp ve iyi bir görme yetisi için gerekli olan taurin miktarı yeterli oranda içeriğinde bulunur.

 

Pro plan gourmet gold sığır etli ve tavuklu kedi konserve mamasının için de yetişkin kediler için gerekli olan vitaminler ve normal aktiviteye sahip kediler için gerekli olan protein miktarı vardır. kedilerin kas sistemini optimum seviye de korumak için gerekli olan protein oranı vardır.

Pro Plan Gourmet Gold Sığır Etli ve Tavuklu Kedi Konserve Maması

Yetişkin bir kedinin bakımını üsteledi iseniz, bu mama ile kedinin tüm gıda ihtiyacını karşılayabilirsiniz. Lezzet olarak da kedilerin maksimum düzey de sevdikleri bir mama türüdür. İçeriğinde ki yağ oranı da yetişkin kedinin enerji ihtiyacını karşılayacak düzeye sahip bir konserve kedi maması çeşididir. Evcil hayvan bakımını üstlenmek meşakkatli olmasının yanında zevkli bir uğraştır. Sorumluluk gerektiren bir iş olduğunu unutmamak gerekir. Hayvanların konuşma yetisi olmadığı için ihtiyacı olan bakımı ve gıda ihtiyacını sizin düşünerek eksiksiz karşılamanız gerekir. Bunu da en iyi şekil de yapmak için de bakımının yanı sıra beslenme ihtiyacına göre mama seçmelisiniz. Bu kedi maması konservesi, hamile olan, emziren ve normal aktiviteye sahip yetişkin kediler için tüm beslenme ihtiyacını karşılayan bir mamadır.