arama

Prochoice Pro 38 Kuzulu Ve Pirinçli Yavru Kedi Maması

  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Prochoice Pro 38 Kuzulu Ve Pirinçli Yavru Kedi Maması

Yaz mevsiminin gelmesiyle yetişkin kedilerde uyku hali, pasiflik, tembelliğin yanında sıcaklardan korunmak için sıvı yoğunluğu fazla olan besin tüketimine ihtiyaçları vardır. Yavru kediler bu durumların tam aksine , gelişimsel olarak güneş ışınlarına ihtiyaç duyan kemik sistemlerine ve yeni oluşacak olan tüyleri için bu sıcaklığa ihtiyaçları vardır. Yetişkin kedilere göre daha hareketli, daha dinç, daha aktif olurlar. Böylelikle çevredeki nesnelerle daha çok iletişim ve temas halinde oldukları için bakteri ve mikrop kapma oranları daha yüksek bir hal alır. Bu durumlardan kaynaklı olarak Prochoice Pro 38 , bu ürünün hazırlanışında bunları göz önüne alarak evde beslenen yavru kediler için bu mamayı üretime sunmuştur.

 

Yavru Kediler Nelere İhtiyaç Duyarlar ?

 

-Gelişim evrelerinde kas ve kondisyonlarının güçlenmesi için protein ağırlıklı ( et ve et ürünleri, süt, ayran, yoğurt, et suyu, peynir vb. ) beslenme ihtiyacı.

 

-Ağız ve diş minelerinin oluşumu için doğal besinlerden ziyade gıda takviyesi yaparak , tam besin destek içerikli analatil bileşenleri olan kuru ve yaş mamalar.

 

-Tüy oluşumunda ve yeni çıkacak olan parlak tüyler için bitkisel özlü yağlar. Kullanım şekli tüylerin köklerine masaj yaparak uygulanmalı.

 

-Vücuduna alacağı vitamin destekli besinlerle dış faktörlere karşı bağışıklık kazanması.

 

-Yavru oldukları için dışkı kalitesini (kuru) sağlamak için, katı gıdaların tüketimine dikkat edilirken, tavsiye olarak kuzu eti ve tavuk eti, pirinç besinleri ağırlıklı olmalıdır.

 

 

 

 

 

Mamanın İçeriğindeki Besin ve İçeriklerin Etkisi ;

 

Balık unu, karides unu, bira mayası, hayvansal yağlar, mısır, pirinç, kuzu eti, kuzu eti unu, mineraller, vitaminler, karbonhidratlar, taurin, ham protein, ham yağ, nem, ham selüloz, ham kül, omega 3 ve omega 6, vitamin A, vitamin D3, vitamin E, vitamin C.

 

Mamanın içeriğindeki besin değerleri dengeli olarak hazırlanmıştır. Yavru kedilerin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak zengin besin destekli protein kaynaklarıyla üretilmiştir. Yavru kediler yetişkin kedilere oranla bağışıklık sistemleri daha savunmasızdır. Bu nedenle mama içeriğindeki kuzu etinden alacağı protein içeriğiyle dış etkenlere karşı sağlıklı bakterilerin bağırsakta beslenmesini sağlayarak bağışıklık güçlenir.

 

İçeriğindeki diğer bir besin ürünü olan pirincin yavru kedilerde enerji ve iştah açma özelliği olan karbonhidrat ihtiyacının karşılanmasında etkin rol oynar. Karbonhidratlar yetişkin kedilerde kilo alımına sebep olurken yavru kedilerde enerji ve hareketlilik sağlayarak kas işlevlerinin güçlenmesinde etkili olacaktır.

 

İçeriğindeki omega 3 ve omega 6 ilaveleri yavru kedilerde görme fonksiyonlarını geliştirirken göz yapısının sağlıklı oluşumunda destekçidir. Bir başka içerik etkisi taurindir, kalp ve damar sağlığını desteklerken, hızlı kan dolaşımıyla vücuttaki zararlı toksinlerin atılmasına sebep olmaktadır.

 

ProChoice Pro 38 Kuzulu ve Pirinçli Yavru Kedi Maması ‘nı Neden Kullanmalıyım?

 

-Kas gelişimi ve vücut kondisyonunun gelişimi için.

 

-Parlak tüylere ve yeni çıkacak tüylerin deri köklerindeki sağlığı yakalamak ve tüy yumaklarının oluşumunu engellemek.

 

-Ağız ve diş sağlığını korurken, diş minelerini güçlendirmek için.

 

-Kalp ve damar fonksiyonlarının gelişimini sağlayarak, vücuttaki kan dolaşımının hızını arttırarak günlük enerjiyi yakalamak.

 

-Görme ve duyu fonksiyonlarının gelişim evresinde sağlıklı ve güçlü olması açısından destekçi olmak.

 

-Tokluk hissi yaratırken aynı zamanda iştahı açma özelliğiyle yavru kedilerin bünyelerine daha fazla besin olarak hızlı büyümesi ve gelişmesinde yardımcı olmak için.

 

-Yetişkin kedi durumuna gelene kadar yavru kedilerin tırnak oluşumlarındaki hassasiyeti korumak için. ( omega 3 ve omega 6 destekli )

 

-Katı ve kuru dışkı kalitesini yakalayarak dışkı atımını kolaylaştırıp ishalden korumak için.

Prochoice Pro 38 Kuzulu Ve Pirinçli Yavru Kedi Maması

-Mide şişkinliklerinin ve sürekli tıksırmaları engellemek.