arama

Profine Sterilized Kısırlaştırılmış Kedi Maması

  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Profine Sterilized Kısırlaştırılmış Kedi Maması

Evcil hayvanlar şüphesiz gün geçtikçe daha büyük bir öneme sahip oluyor. Hem bizler hem de çocuklarımız için iyi birer oyun arkadaşı olan evcil dostlarımız yapılan son araştırmaya göre ağırlıklı olarak metropoller de yaşamlarını sürdürmekte. Fakat bazı doğru bilinen yanlışlar ne yazık ki onların sokaklarda da yaşamasına sebep olmaktadır. Öncelikle bilinen en doğru bilinen en büyük yanlış hayvanların kısırlaştırılmasının iyi bir şey olmadığıdır. Kediler ve köpekler tek doğumda 6 ile 9 arasında yavru yapabilmektedir.

 

10 Yıl ile 15 yıl ortalama bizlerle beraber yaşayan evcil dostlarımız her yıl doğum yaptıklarında evimizde evcil hayvan kolonisi kurulması anlamını taşır ki, bu hem maddi hem de apartmanda yaratabileceği karmaşa sonucu tercih edilmesi uygulanması imkansız bir olaydır. Doğru bilinen yanlış her yıl sokağa 6 ile 9 arasında hayvanın terk edilmesi anlamını taşır ki bu gerçekten onlara verilebilecek en büyük zarardır. Her aile için maksimum iki evcil hayvan ideal olacaktır. Kısırlaştırma operasyonu evcil dostlarımızın canını acıtmayan ve onların daha uzun ve sağlıklı yaşamaları için en doğru tercihtir. Unutulmaması gereken hayvan çoğaltma işinin profesyonel ve tam donanımlı çiftliklerde yapılmaları gerektiğidir. Böylece hem kontrol altında tutulan üreme hem de sağlıklı yetiştirilmeleri için büyük önem taşımaktadır. Avrupa’da ve Amerika’da bu alanda kurulmuş ve kontrollü doğum üniteleri hayata geçirilmiştir. Burada hayvanlar birer gelir kaynağı değil tamamen sıra ile doğum yaptırılarak hem yaşlanmaları hem de sağlıkları korunmaktadır.

 

Evcil hayvanlar topluluğu kediler köpekler ve kuşlar ile başlasa da kaplumbağa balık sincaplar ile devam eden büyük bir seçim imkanı tanımaktadır. Kediler bu seçimde zirvede yer alan ve en çok tercih edilen hayvan türüdür. Bunda olağan üstü temizlik anlayışları ve koku yapmamaları büyük tercih sebebi olsa da sahiplenecek bireyin de tercihleri önem taşımaktadır. Kediler çok hassas bir yapıya sahiptir ve acı ağrı eşikleri çok düşüktür. Çok çabuk hasta olan dostlarımız Genellikle sürekli yatarak uyuyarak zaman geçirmektedirler. Bitkin ve halsiz görünen bu hayvanların gerçekten bitkin ve halsiz olmasını sağlayan beslenme yöntemleridir. Zira beslenmesi insanlar ile köpeklerden daha hassas olan bu hayvanlar yaşadıkları sindirim rahatsızlıklarını halsizlik ve bitkinlik olarak yansıtmaktadırlar.

 

İyi bir beslenme için Proline Sterilized Kısırlaştırılmış Tavuklu Kedi Maması doğru olacaktır. Çünkü sterilized içeriği içinde bulundurduğu her maddenin temiz ve doğal olduğunu göstermektedir. Öncelikle %100 doğal ürün yemek kediniz için başlıca bir enerji ve performans artışına neden olacaktır. İçerisinde Tavuk bulunduran mama kedinizin protein olarak yeterli desteği almasında önemli rol oynayacaktır. Bilindiği üzere tavuk insanlar içinde büyük bir gıda kaynağıdır. Ve günden güne değer kazanmaktadır.

Kediler hassas yapılarda oldukları için çok çabuk böbrek hastalıkları ile baş başa kalırlar bunda yedikleri ürünlerin yeterince doğal olmamasından başlayıp katkı maddeleri ve kimyasal içerikli maddelere kadar uzayan bir süreç tespit edilmiştir. Proline Sterilized Kısırlaştırılmış Tavuklu Kedi Maması tespit edilen en doğru PH oranı ile öncelikle onun cildine ve bedenine uygun mineraller içermektedir. Kısırlaşmış olan hayvanların gıdaları daha steril olmak durumundadır. Bu hayvanların idrar yolu enfeksiyonları için özel beslenmeleri gerekmektedir. İçeriğinde tavuk eti, mısır, pirinç, tavuk yağı ve E vitamini ile son derece dengeli öğünler vaat etmektedir.

Profine Sterilized Kısırlaştırılmış Kedi Maması

Proline Sterilized Kısırlaştırılmış Tavuklu Kedi Maması garantili analiz değerlerine baktığımızda ham protein %35 ham yağ %12 ham lif %4.5 Nem %10 ham kül %7.5 kalsiyum %0.9 fosfor %0.8 magnezyum ise %0.051 oranında görülmektedir. Bu kediniz için bilimsel açıdan en doğru besin dengesi olarak tespit edilmiş uluslararası analiz değerleridir. Kalitesi ve her cebe uygun fiyatları ile evcil dostunuza iyi bir hayat sağlıklı ve mutlu günler vermek istiyorsanız kesinlikle tercihiniz Proline Sterilized Kısırlaştırılmış Tavuklu Kedi Maması olmalıdır.