arama

Proplan Kedi Maması Fiyatları

  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Proplan Kedi Maması Fiyatları

Proplan Kedi Maması Fiyatları; sizlere verdiği hizmete göre oldukça ucuzdur. Kaliteyi ucuza almak için Proplan Kedi Maması kullanınız. Mamalarımız kedilerimiz için özel olarak organik gıdalardan üretilmiştir. Siz müşterilerimiz için Proplan Kedi Maması Fiyatları her zaman indirimde olup, her daim kampanya yapmaktadır. Çünkü kedilerinizin beslenmesi bizim için çok önemlidir. Hangi ürünümüzü seçerseniz seçin diğer marka ürünlerden hem daha ucuz hem de daha kaliteli almakta olduğunuzun bilince olunuz. Mamalarımızda elliden fazla ürünü dengeli bir şekilde dağıtarak kedilerimiz daha sağlıklı olmasına yardımcı olur. (lipidler, proteinler, amino-asitler, karbonhidratlar, vitaminler , yağ asitleri, mineral tuzlar vb…) Normal beslenen kedilerimizin yanında diyet yapan kedilerimizi de unutmayan Proplan Kedi Maması en az sizin kadar her konuda duyarlı olmaktadır. Girdiği her yarışmada 100 üzerinden en az 85 alarak birinciliği her zaman elinde tutmuştur.

 

Yarışmalara katılan kedilerde de birinci gelenlerin beslenmeleri incelendiğinde kullandıkları mamanın Proplan Kedi Maması olduğu ortaya çıkmıştır. Kullanıcılarla “Neden bizi seçtiklerini sorduğumuzda” verilen cevaplar hep aynıydı. (Proplan Kedi Maması Fiyatları hem bütçemize uygun, hem de kedilerimiz tüm mamalarınızı afiyetle, severek yediklerini söylediler.)

 

Kedilerimizi en az sizin kadar düşündüğümüzün en önemli kanıtı satışlarımız ve süre gelen ürünlerimizin kalitesidir. Tam 85 yıldır sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Kedileriniz için yapacağınız tek şey kedinize göre mama cinsini seçmektir. Mama seçimi yaparken kedinizin yaşı, cinsiyeti, bulunduğu konumu ve günlük aktivitesini göz önünde bulundurmakta fayda vardır. Unutmayınız!

 

Kuru Kedi Maması ve Yaş kedi maması olmak üzere 2 ana kategoriden oluşan mamalarımızdan size en uygun olanı seçip sipariş vermektir. Proplan Kedi Maması Fiyatları; siz gönül rahatlığı ile kedilerinizi besleyebilmeniz için kar amacı gütmeden ürünlerini satışa sunmaktadır. Proplan Kedi Maması Fiyatları’ndan daha fazla yararlanmak için sistemimizden özel teklifler bölümünden bize ulaşıp indirimli ürünlerimizi takip edebilirsiniz. Aynı zamanda ürün karşılaştırma özelliği ile de seçimlerinizi daha hızlı yapmanızda yardımcı olacaktır. Birçok sitede ürünlerimizi indirimli ve kampanyalı bulabilirsiniz. Proplan Kedi Maması Fiyatları ve yüksek kalitesi ile tüm dünyada ilk tercih edilen markadır. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için birçok web sitesinden ürünleri satın alıp bize ulaşabilirsiniz. Her tür ve cins kedilere uygun mamalarımız bulunmaktadır. Sayısız mama çeşidi bulunan firmamızda, mamullerimizin genel özelliklerini şöyle sıralayabiliriz.

 

 

-Sağlıklı bir bağışıklık sistemine her zaman destek olur.

-Besin zinciri için gerekli olan maddeler, veterinerlerimiz tarafından özel olarak hazırlanmaktadır.

-Optial seviyede protein ve yağ seviyelerini ideal koşullara getirir. (Her kedinin vücut ölçülerine göre)

-Sindirim sisteminde mevcut olan gereksiz bakteri ve virüslerin yok olmasına yardımcı olur

-Ürünlerimizin hepsi yüzde yüz organik ve katkısız madde kullanılmaktadır.

-ürünlerimizin bir çoğunda diş temizleme özelliği bulunmaktadır.

– Tüylerin daha parlak ve gür çıkmasına yardımcı olur.

– Tüy yumağı oluşmasını engeller.

– Yağsız kas oluşumuna yardımcı olur.

-Kolay sindirilebilen yapıya sahiptir.

-Üriner sistemini koruyucudur.

-PH değerini dengede tutar.

-Vitamin, mineral ve kediler için önemli olan Omega 6 ve Omega 3 yağ oranları gerekli miktarda bulunmaktadır.

– Yağ sindirimi kolaydır.

-Doğal lif oluşumuna yardımcı olur.

-Mamalarımız sayesinde kedilerimizin tüm ihtiyacı olan protein ve enerji mevcuttur.

-kedilerinize Mama verirken lütfen mamanın yanında bir kap temiz su vermeyi unutmayınız.

-Mama değişikliği esnasında, geçiş dönemlerini göz önünde bulundurunuz.

– yeterli miktarda DHA bulunmaktadır.

– Diyet yiyeceklerimizde fazla yağ kaybı esnasında kas kütlesini korumaya yardımcı olmaktadır

-Her ürünümüzü tüm kediler sevgi ve istekle tüketmektedir.

– Hiçbir yapay tat, renk, koku bulunmamaktadır.

Proplan Kedi Maması Fiyatları

Bu kadar kaliteli bir ürünü bu kadar ucuza almak bir ayrıcalıktır. Siz de bu ayrıcalıktan yararlanmak için Proplan Kedi Maması fiyatlarını görmeden önce mama almayınız. Sizde ayrıcalıklı olun.