arama

Proplan Steril Hindili Kısırlaştırılmış Pouch Kedi Konservesi

  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Proplan Steril Hindili Kısırlaştırılmış Pouch Kedi Konservesi

Kedi maması seçerken kaliteli mama almaya özen gösterilmesi gerekilir. Bu yüzden kalitesinden emin olmadığınız ve adını ilk defa duyduğunuz değil, önerilen ve çok kullanılan kedi mamalarından kullanmanız daha önemlidir. Bu yüzden size şimdi kaliteli bir mama olan Proplan Steril Hindili Kısırlaştırılmış Pouch Kedi Konservesini anlatmadan önce bu mamayı yapan Proplan hakkında bilgi verelim.

 

Dünya’da ve Türkiye’de en çok kullanılan ve hem veterinerler tarafından hem de kedi sahipleri tarafından en çok önerilen ve kullanılan kedi mamalarını üreten Proplan kedi mamaları sıkça önerilen ve en çok kullanılan mamalardan biridir. Kaliteli ve yüksek besin değerlerine sahip ürünlerle mamalarını hazırlayan Proplan kedi mamaları ithal bir üründür ve merkezi Amerika’dadır. Ayrıca Avrupa’nın pek çok yerinde fabrikaları bulunan ve yılların tecrübesiyle kedinizi bütün yaşamı boyunca gelişimini desteklemek ve ihtiyaç duyduğu yüksek besin değerlerine sahip besinleri vermek için çalışmaktadır.

Dünyaca ünlü bir marka olan Nestle Purina tarafından ve 350’den uzman veteriner, hekim tarafından özel olarak evcil hayvanınız düşünülerek hazırlanmaktadır. Proplan kedi mamaları hazırlanırken amaçlanan şeyler vardır. Bunlar kedinizin sağlıklı gelişimini ve yaşamının her anında korunmasını amaçlamakta ayrıca sağlıklı bir hayat yaşamasını hedeflemektedir. Proplan kedi mamalarının amaçları arasında kediniz için: Sağlıklı tüy ve deri gelişimi, İyi bir bağışıklık sistemine sahip olması, İyi ve sağlıklı bir sindirim ve boşaltım sisteminin olmasına yardımcı olmak, Hem iç hem de dış tehlikelere karşı köpeğinizi bir kalkan gibi korumaktır.

 

Ürüne gelecek olursak Proplan Steril Hindili Kısırlaştırılmış Pouch Kedi Konservesi kısırlaştırılmış kediler için özel olarak hazırlanan ve kediler tarafından çok sevilen bir mama çeşididir. Günlük olarak temiz su ile beraber verilen Proplan Steril Hindili Kısırlaştırılmış Pouch Kedi Konservesinin içeriğinde kediler için çok yararlı olan ve kedilerce sevilen balık eti, hindi eti, mineraller ve şeker kullanılmıştır. Balık besinin olması ayrıca bir güzelliktir. Çünkü balık etinde var olan Omega 3 ve Omega 6 içeriği göz ve beyin gelişimi için oldukça faydalı bir üründür. Ayrıca kedinizin bağışıklık sistemini güçlendirerek hasta olmasını önler. 5 kg’lık bir kedi için önerilen miktar 3 ile 5 adet arasındadır.

Proplan Steril Hindili Kısırlaştırılmış Pouch Kedi Konservesi sadece kısır kediler için değil diğer kediler için de önerilen bir kedi mamasıdır. Gebe olan ya da iyi bakılmasını istediğiniz kedinize gönül rahatlığıyla verebilirsiniz. İçeriğe bakıldığında kedinizin sağlıklı yaşam sürmesi için gerekli yüksek besin değerlerine sahip besinlerin kullanıldığını görürsünüz. İçerikler sayesinde kedinizde olması beklenen değişiklikler şunlardır.

 

Daha parlak ve dökülmeyen tüyler, kuvvetli bir bağışıklık sistemi, iyi bir sindirim ve boşaltım sistemine yardım olmak, kedinizin daha enerjik olmasını sağlamak, iyi gelişmiş göz ve beyne sahip olması, sağlıklı bir deriye sahip olması ve hem dışardan hem de içerden gelebilecek olan tehlikelere karşı bir kalkan görevi görerek kedinizi korumaktır.

Proplan Steril Hindili Kısırlaştırılmış Pouch Kedi Konservesi

Proplan Steril Hindili Kısırlaştırılmış Pouch Kedi Konservesi bir süper Premium maması olan Proplan mamalarına ait bir üründür. Süper Premium’un ne olduğunu bilmeyenler için açıklayalım ki: Süper Premium Amerika’da uzman kişiler tarafından yapılan ve yoğun ve ayrıntılı testler sonucu kalite onayı alan mamalara verilen bir unvandır. Uzman veterinerler ve hekimler tarafındandır. Kediniz düşünülerek hazırlanmış olan Proplan Steril Hindili Kısırlaştırılmış Pouch Kedi Konservesini bu yüzden gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Ayrıca Proplan kedi mamaları her türde kedi için farklı özelliklerde mama-konserve mama yapmaktadır. Bu yüzden kediniz için diğer Proplan ürünlerine de bakabilirsiniz.