arama

ProPlan Tavuklu Yetişkin Kuru Kedi Maması

  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

ProPlan Tavuklu Yetişkin Kuru Kedi Maması

ProPlan Tavuklu Yetişkin Kuru Kedi Maması

Hayvanları evinizde sorumluluklarını alarak dışarıdaki tehlikelerden koruyup besleyecek kadar seviyorsanız en azından evinizde kendi ihtiyaçlarını gideren, idael sorumluluk talep eden ponçik bir kedi sahiplenmenizi öneririm. Sevgileri biraz nazlı olabilir, mama için miyavlaması sizi bazen sabır imtihanına sokabilir ve bazen ufak krizlere sebep olabilir ancak yaşadığımız dünya bir dert dünyasıdır.Ve sevgiye sahip olmanın çözümü yarım saat miyavlamaya katlanmaksa ben günlerce miyavlayabilirim, ve eğer miyavlamaların ağlamaların durmasını istiyorsanız ProPlan’ın sizin için seçtiği bir kalite var hadi bir göz atalım.

 

Ev kedileri kendini sıklıkla temizlenirler, sık uyur, oluşturduğu rituel süre içerisinde yemek yemeye özen gösterir ve gezmeyi çok severler mahalledeki diğer kedilerle yaptıkları dedikodularını saymıyorum bile. Sizin sadece yemek parasını kazanmanız onu sevmeniz ve onunla oyunlar oynamanız kediniz için güzel bir hayat macerası olacaktır ona güzel bir kedi evi, lazer ve fare alın, fareyi nereye fırlatırsanız fırlatın, ister kapıya atın seksin düşsün veya havada yakalasın, isterseniz yokuş aşağıya atın, kedinizin köpek özellikleri sizi ona hayran olmanızı sağlayacak buna inanın.

 

Ona bu hayatın içinde biraz da kalite sağlamak istiyorsanız sevginizi arttırın, oyunlarınızı sıklaştırın ve mamasına özen gösterin. Mama tercihi konusunda tereddüt yaşayabilirsiniz çünkü mahalle petshopları çoğunlukla naylon pakette ‘açık mama’ diye tabir ettiğimiz mamalardan satmakta bütçelerini kısmaktalar, tabi lüks ve alış veriş merkezlerinde ki kirasıdır.Yüksek olan petshopları saymazsak çünkü lüks ve avm petshopları kaliteden ödün vermiyor kiralarını da çıkarmak ve kalite sunmak adını kaliteli olan fiyatı biraz daha yüksek olan genellikle ProPlan kedi maması ve benzeri markaları kullanıyorlar, bu sayede kalite ve sağlık severler isteklerine ve kedilerine ödül veriyorlar.

ProPlan kedi mamalarının özelliklerinden biri kediniz o mamayı çok seveceğinden sürekli ondan yiyor ıslak mamayı bonfile olarak tercih ediyor ve kuru mamasından sürekli yediği için bolca susuyor ve bol su içiyor bu sayede böbrekleridir. Daha çok çalışıyor daha sıkdır. Geziyor ve içerdiği yüksek protein sayesinde kedinizin Ninjalık yetenekleri için gerekli olan kas sistemini oluşturmada büyük rol oynuyor. ProPlana teşekkürler ki içinde bulundurduğu vitaminler ve proteinler ile sevginizin bir parçası olan kedinizi iyi, kaliteli ve dengeli besliyor.

 

 

 

İçinde bulunanlardan bazıları şunlardır: Protein oranı %36,8 Yağ oranı %17,5 Su oranı %9 Kalsiyum %1,1 Fosfor %0,85 Vitamin A: 21000 İÜ/kg Vitamin D3: 1700 İU/kg Vitamin E: 550 mg/kg, ve barındırdığı antioksidanlar(oksijenle beslenen radikal maddeler) kedinizindir. Metabolizmasını düzenler geliştirir ve daha sağlıklı görünüp olmasını sağlar.

 

ProPlan Tavuklu Yetişkin Kuru Kedi Mamasının da bulunan tavuktan gelendir. Proteinler antikor gelişimini arttırır ve kaliteli bir yaşam sunar. Kedinize beslediğiniz sevgi ve ilgilenme süreniz dışında da önüne koyduğunuz mamanın da kedinizin sizi sevmesinde ki payıdır. Büyük, ne demişler sevgi emek ister harcadığın emeğin niyetini ister ve eğer niyet iyiyse sevgi aşka döner. Size kişisel olarak tavsiye edebileceğim ProPlan kedi maması ise ProPlan Tavuklu Yetişkin Kuru Kedi Maması ve bu mamanın kardeşleri. 1kg ProPlan kedi maması en az 2 hafta içerisinde bitiyor yani aylık hesabınızda sizin içindir. Normal mamalara kıyasla sadece 30 lira fazla harcamanıza sebep oluyor bizce bu alış-veriş kar güdüyor.

ProPlan Tavuklu Yetişkin Kuru Kedi Maması

Herkesin sorumluluktan kaçtığı zamanlar olmuştur neticede işlerimizi kolaylaştırmak için yaşıyoruz. Kedinizin de yaşamsal fonksiyonlarını kolaylaştırmak adına kg’si 35,5 lira olan ProPlan Tavuklu Yetişkin Kuru Kedi Mamasını kullanmanızı tavsiye ederim.