arama

Purina One Sterile Somonlu Kısır Kedi Maması

  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Purina One Sterile Somonlu Kısır Kedi Maması

Purina One Sterile Somonlu Kısır Kedi Maması

            Kedinizin ömrünü uzatması ve istenmeyen alışkanlıklarını ortadan kaldırması gibi örnekleri düşündüğünüzde, kısırlaştırma kediniz için önemli bir şeydir. Ancak kısırlaştırma ile birlikte kedinizin enerji ihtiyacı azalacak ve gıdalardan aldığı enerjiyi harcama kabiliyeti de düşecek ve kilo alımı ile birlikte idrar yolları rahatsızlarına daha yatkın bir vaziyet alacaktır.

 

Kısırlaştırılmış kedinize özel adapte edilmiş besin içeriği sayesinde Purina One Sterile Somonlu Kısır Kedi Maması kısırlaştırılmış kedinizin ideal vücut ağırlığında kalmasına yardımcı olucadır ve idrar yolları sağlığının devam etmesini sağlarken, kas kütlesini de korumuş olur. Bu mama da 3 faktör vardır. 1-Sağlıklı metabolizma 2- Kilo kontrolü 3-Sağlıklı idrar yolları

 

Purine One sterilcat, Purina veteriner hekimleri ve beslenme uzmanları tarafından kısırlaştırılmış kedilerin sağlıklı bir metabolizmaya sahip olmalarını sağlamak ve idrar yolları sağlığını korumak amacıyla özenle geliştirilip formüle edilmiştir. Yüksek protein yağı içeriği ve yetişkin formülasyonlara kıyas ile %15 daha fazla düşük yağ oranı ve ortalama oranında ise karbonhidrat içeriği ile kısırlaştırılmış kediniz sağlıklı bir metabolizmaya kavuşmuş olur.

 

Kas yoğunlunun sürdürülebilmesini sağlarken aynı zamanda enerji ihtiyacı ve egzersiz düzeyinde azalmadan dolayı oluşabilecek yağ birikiminin önlenmesini de yardımcı olur. Dengeli mineral içeriği ve kısırlaştırılmış kedinizin ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanmış mamamız tam beslenme sağlayan formülü ile de istenen pH düzeyini de sağladığı gibide idrar yolları sistemi sağlığını da korumuş desteklemiş olur.

 

Eşsiz Actilea formülü sayesinde kedinizin savunma mekanizması güçlenmiş olur. Kısırlaştırılmış kedinizin sağlıklı bir metabolizmaya sahip olmasını sağlamak için özel üretilmiştir. Yüksek protein içeriği sayesinde de sağlıklı kilo kontrolü yetişkin formülasyona oranlar %15 daha fazladır. Dengeli mineral içeriği sayesinde idrar yolları sağlığı desteklenir. Yüksek kaliteli içerik sayesinde yüksek besin emilimi ve yüksek sindirilebilirlik düzeyi oluşur.Dişlerde tartar oluşumunu da %40 a kadar azalttığı kanıtlanmıştır.

 

 

 

Kediniz için sağlıklı bir mama olan Purinayı denemelisiniz. Piyasada satılan mama çeşitleri arasında protein ve hayvansal tahıl ve yağ içerikli ürün kategorisinde uygun olanlarından birisidir. Kediler için besin değerleri ve beslenme hayvan severler için önemlidir. Bu zinciri bu mamayı kullanarak korumuş olursunuz. Hem psikolojik hem de normal doğal davranış açısından kediniz çok makul ve normal bir hayat statüsünde evinizde yer alır. Tam anlamı ile haz ve lezzet almış diğer hayvanlar gibi kediler de bu sayede kendini güvende hisseder. Bu da siz çok sevdiğiniz kediniz ile aranızda güçlü bir bağ oluşturur. İnternet üzerinden bir çok mama bulunan ve markaları kara listede olan firmalardan uzak durmanızda fayda var.

 

İdeal ve sağlıklı bir vücut ağırlığı için beslenme değerleri hava koşulları ve kedinizin aktivite seviyesine göre ayarlanır. Mamayla birlikte daima temiz içme suyu bulundurulmalıdır. Purine One kedi maması ile kedinizi ilk defa beslemeye başladığınız ve kullandığınız mama ile birlikte karıştırarak kedinize vermenizi tavsiye eder, 7 günlük bir süre içerisinde mevcut mamanızdan tamamıyla Purine One kedi mamasına geçişinizi sağlıklı bir şekilde yapmış olursunuz. Kuru ve serin yerlerde muhafaza ediniz.

 

Beslenme analizi (Protein %37.0, Yağ İçeriği %13.0, Ham Kül %7.5, Ham Selüloz %4.0

Purina One Sterile Somonlu Kısır Kedi Maması

İçindekiler: Sığır eti (%16), buğday (%16), kurutulmuş kanatlı proteini, soya unu, mısır gluten unu, mısır, hayvansal yağ, kurutulmuş pancar küspesi, kurutulmuş hindiba kökü (%2), mineraller, sakatat, maya (%1), balık yağı.