arama

Royal Canin Gravy Ageing +12 Kedi Pouch Konserve Maması

  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Royal Canin Gravy Ageing +12 Kedi Pouch Konserve Maması

Royal Canin Gravy Ageing +12 Kedi Pouch Konserve Maması

Evlerimizde, bahçelerimiz de bizlere arkadaşlık eden ya da gördüğümüz sokaklarda gördüğümüz kediler insanların duygusal anlamda can yoldaşı arkadaşlarıdır. Çoğu insanların evlerinde beslemeyi tercih ettikleri kedilerde yaşlılık döneminin başlangıcı 8 yaştır. Kedilerin bu yaşlara ulaşabilmeleri için düzenli veteriner kontrollerinin yapılması ayrıca beslenmelerine de gerektiğini gibi itina gösterilmesi gerekmektedir. Kediler doğuştan etobur hayvanlardır. Severek yedikleri et, karaciğer, akciğer, kemik, balık, yumurta, sebze, yoğurt ve süttür. Sebze ile beslenmek kedilerin hazmını kolaylaştırır ama çiğ sebze verilmemesi gerekmektedir. Hayvanlar ne kadar yemeleri gerektiğini ölçüsünü kendileri yaparlar. 8 yaş üstündeki kedilerin mutlaka düzenli olarak bir veteriner kontrolünde olması gerekir. Ayrıca bu yaşlı kediler için diyet içerikli mamalar tercih edilmelidir. Bunların beslenmeleri ayrıca itina gösterilmesi gereken bir beslenme çeşididir. Tüm bunlara dikkat edilmesi halinde kedinizin mutlu bir yaşlılık dönemi geçirmesi mümkün olacaktır.

 

Royal Canin Gravy Ageing +12 Kedi Pouch Konserve Maması 12 yaş üstü kediler için hazırlanmış bir mamadır. Kedinizin yaşına uygun olarak düzenlenmiş olan bu mama ile günlük enerji ve vitamin ihtiyacı karşılanmaktadır. Kedinizin kilosuna, yaşına ve cinsine uygun olarak yapmış olduğunuz bu tercih ile onun ihtiyacı olan tüm vitamin ve minerallerin, yağın ve proteinin dengeli olarak almasını sağlamış olacaksınız. Kedinizin fazla kilo almasını ve kilodan dolayı hastalık sahibi olmasını da bu mama ile engellemiş olursunuz. İçeriğinde kedinizin günlük ihtiyacını karşılayacak miktarda besin bulunmaktadır. Et ve hayvansal ürünler ve tahıllar ile zenginleştirilen bu mamada yer alan tüm içerikler dengeli bir şekilde bulunmaktadır. Royal Canin Gravy Ageing +12 Kedi Pouch Konserve Maması kedinizin sindirim sistemi üzerinde oldukça faydalı olacaktır. Ayrıca can dostunuzun kas sistemi, bağışıklık sistemi bu mama sayesinde daha güçlü olabilecektir. Kedinin tüylerinin sağlıklı bir şekilde parlak olması da bu mama ile temin edilmektedir.

 

Mama üzerinde yer alan son kullanma tarihlerine satın alma sürecinde mutlaka dikkat edilmesi gerekmektedir. İçeriğinde doğal ürünler taze olarak yer almaktadır. Doğal ve taze olan içeriğinin kapsadığı vitamin dengesi son kullanma tarihine kadar garanti edilmektedir. Bu mamayı açtıktan sonra ancak oda sıcaklığında küçük dostlarınıza servis edebilirsiniz. Kedinizin bu mamayı iştahla yiyeceğinden emin olabilirsin.  Royal Canin Gravy Ageing +12 Kedi Pouch Konserve Maması piyasadaki emsallerine göre oldukça ekonomiktir. Makul gramajlar dahilinde satışa sunulmuştur. Kullanım açısından da pratik bir mamadır. Kedimiz ile birlikte çıkacağınız küçük seyahatlerde size çok büyük fayda sağlayacak olup kolayca çantanıza açık atıp gerektiği durumlarda çıkararak kedinizi besleme şansınız vardır. Oldukça geniş bir müşteri yelpazesine sahip olan mama çeşididir.

Royal Canin Gravy Ageing +12 Kedi Pouch Konserve Maması

12 yaş üstü kediler için düzenlenmiş olan bu mama içeriğini kampanyaları takip etmeniz durumunda daha da ekonomik fiyatlar ile satın alma şansınız mevcuttur. Kediler için her zaman bulundukları ortama pozitif enerji yaydıkları bilim adamları ve psikologlar tarafından ispatlanmıştır. Bu kedinin sağlığının yerinde olduğu sürece mümkündür. Kedilerin sağlıklarının yerinde olması ise onların düzgün beslenmesi, kaliteli bir mama ile beslenmesi ile sağlanabilir. İşte tam da bu noktada bu mama en büyük yardımcınız olacaktır.