arama

Royal Canin İntense Beauty Jelly Kedi Konservesi

  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Royal Canin İntense Beauty Jelly Kedi Konservesi

Royal Canin İntense Beauty Jelly Kedi Konservesi

Tüylü dostlarımız için Fransa’da üretilen ve yurdumuzda da satışı yapılan, Royal Canin marka kedi mamalarının, 1 yaş üstü kediler için en çok tercih edilen seçeneklerinden biri, Royal Canın İntense Beauty Jelly Kedi konservesi olduğu gözlemlenmektedir. Yetişkin konserve mamasıdır. İçerisinde bulunan özel sosun mamaya kattığı lezzet, afacan dostlarımızın iştahını açmaya yeterde artar bile. Ağırlığı ortalama 4 kilo ve civarında ki kedilere şiddetle tavsiye edilen, lezzet parçacıkları ile dolu kedi konservesi şeklinde yaş bir mamadır. 85 gr’lık poşetlerde satılan ve içinde jöle lezzeti içeren lezzet tanecikleri dolu olan bu enfes ve son derece sağlıklı mama, yetişkin kedilere günde 1 yada 2 poşet önerilir. Yalnız unutulmamalıdır ki, diğer yedikleri kuru mamaya ek olarak önerilen bir değerdir bu.

 

Yetişkin kediler için vazgeçilmez bir tadı olan Royal Canin İntense Beauty Jelly Kedi Konservesi özellikle süt veren emzikli kedilerde güvenle kullanılır çünkü sindirilebilir protein miktarı fazla bir mamadır.

 

İçinde bol miktarda et ve hayvansal türevleri, yumurta ve yumurta türevleri, bitkisel orjinli türevler, bitkisel ve hayvansal yağlar ile mineraller bulunduğu gibi, lif, ham kül, karnitin, bakır ve A, D ve E vitaminleri de bulunmaktadır. (Vitamin seviyeleri son kullanma tarihine kadar geçerli olacaktır)

 

Ayrıca renklendirici ve koruyucu madde içermez.

 

Bu anlamda afacan dostlarımızın ihtiyacı olan, tam ve dengeli bir kedi mamasıdır. Sağlıklı ve besleyicidir. İmmun sistemi destekler ve yaşlanmayı geciktirir. Kedimizin yaşına ve fizyolojik aktivitelerine göre muhteviyatta yer alan tüm gıda mamulleri dengeli bir karışımın ürünüdür ve kedimizin sağlıklı beslenmesi ile ilgili tüm ihtiyaçlarını karşılayacak kapasitededir.

 

Mama yukarıda da belirtildiği gibi 85 gr.lık poşetlerde satılır ve aroması balık ve kümes hayvanları çeşitleri olarak bol seçeneklidir. Bazı yerlerde 12li paketler halinde satılır. Bu şekilde satın almak, maliyeti az da olsa düşürebilir.Belki de toptan temin etmek daha da tasarruflu olabilir. Çünkü Royal Canin İntense Beauty Jelly kedi konservesi son derece kaliteli ve elit bir üründür buna bağlı olarak fiyatı da piyasadaki bazı mamalara oranla daha yüksektir.

 

Royal Canin genel anlamda kedinizin yaş ve kilosuna göre hatta ırk ve özel durumuna göre dahi ayrı besleyici öğeler taşıyan mamalar ürettiği için, bu mamada özellikle 1 yaş üstü ve 4kg.civarındaki yetişkin kediniz için ideal bir mamadır. Üstelik kullanımı da son derece kolaydır. Boyu 10 cm. Olan küçük paketlerin ağzını açıp, oda sıcaklığında mama tabağına dökmeniz ve servis etmeniz yeterli olacaktır.

 

Royal Canin İntense Beauty jelly kedi konserve mamasının, çok sevgili minik pisiciğiniz için neden ideal bir mama olduğunu açıklamaya çalıştık. Özetle, kedinizi gerçekten seviyor ve onun sağlığını düşünüyorsanız 4 sebepten dolayı bu mamayı tercih etmelisiniz.

 

1- Pisiciğin zevkle, iştahla ve severek bu mamayı tüketmesi

2-Mamanın tüy ve deri sistemine sağladığı yararlardan dolayı, pisiciğin güzelliğine güzellik katmaya başlaması ve tüylerin gözle görülür bir şekilde parlaması ve canlanması

3-Sindirim sistemini rahatlatması (sindirilebilir protein miktarının fazla olması nedeni ile)

4-Pisiciğinizin tam ve dengeli besleneceğine olan güveniniz.

 

Gece yatarken usulca koynumuza giren, mırıldayarak bize sürtünen ve kendini zorla sevdiren bu can dostlarımız için kaliteli ve güvenilirdir. Bir mama arayışı içindeyseniz, Royal Canin İntense beauty jelly kedi konservesi tamda sizin aradığınız mamadır.

Royal Canin İntense Beauty Jelly Kedi Konservesi

Kedimizin iyi beslenmesi ve bakımı bizim sorumluluğumuzdadır.Onlar için gerçekleştirmemiz gereken çok görevimiz vardır.Onlarınsa tek dünyaları bizi sevmek ve yanımızda olmaktır.