arama

Royal Canine Siamese 38 Kuru Kedi Maması

  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Royal Canine Siamese 38 Kuru Kedi Maması

Kediler evde ve sokakta insanların hayatında oldukça önemli olmaktadır. kediler oyun oynamayı seven pozitif hayvanlardır. Sahibine ve bulunduğu ortama çok çabuk uyum sağlayan sevimli hayvanlardır. Çok meraklı hayvanlar olan kediler her şeyi merak edip içine girmeye yada tırmalayarak meraklarını gidermeye çalışırlar. Çok kısa bir zaman da evinizin neşesi olan kediniz hayatınıza huzur katan pozitif enerji veren hayvanlardır. Kediler asil ve zeki hayvanlardır. Evinizde, bahçenizde ofisinizde hayvan bakmak istiyorsanız eğer kedilerde tercihleriniz arasın da olması gereken hayvanlardan olmalıdır. Kediler yüksek tansiyon hastalarına neşeli, enerji dolu, pozitif tavırlarıyla iyi gelen, zararsız, sevimli hayvanlardır.

Kedilerin en belirgin özellikleri mırlamaktır. Özellikle sakin ve huzurlu oldukları zaman mırlayan kedilerin görme duyusu da köpek ve insanlardan altı kat daha güçlü ve keskindir.Evinizde küçük çocuğunuz varsa onun en iyi arkadaşı kediniz olacaktır. Kediler uykucu hayvan olma özelliğine sahip olan kediler yirmi dört saatlik bir gün dönümünü nerdeyse on altı saatini uyuyarak geçirirler.

Hangi hayvan olursa olsun sahip olmadan önce o hayvan ile ilgili mutlaka iyi bir araştırma yapılmalı dır. Hayvanın yasayacağı yer ve ortam önceden hazırlanmalı, kullanacağı eşyalar yerlerine yerleştirilmelidir. Hayvan bakmak, beslemek kolay görünse de çok zor ve meşakatli emek, sabır isteyen bir iş olup alışınca istenilen düzen oturtulunca da çok keyifli ve huzur veren bir durum haline gelmektedir. Hayvanı iyi tanımak gerekmektedir. Hayvana nasıl yaklaşılacağını bilmek gereklidir. Her şeyden önemlisi hayvan sevgisinin olması gerekmektedir, Sevmeyen kişiler arasında hayvan mutsuz olur sezgileri çok kuvvetli olan hayvanlar gerçekten sevilip sevilmediklerini hemen anlarlar ve ona göre tepki verirler.

Kedilerin beslenmesi her şeyden önemli bir konudur. Hangi kedi cinsine sahip olmak istediğinize karar verdikten sonra o cins kedi için beslenme ihtiyaçlarını da iyi bilmek gerekmektedir. Her mama her kedi ırkı için uygun olmayabilir. Tercihiniz eğer Siyam ırkı olan bir kedi ise tercih edeceğiniz mama markası, Royal Canine Siamese 38 Kuru Kedi Maması olmalıdır.uzun ve kaslı bir vücut yapısı olan siyam ırkı kediler için ideal olan Royal Canine Siamese 38 Kuru Kedi Maması tercihleriniz arasında ilk sıralarda olmaktadır. Zengin protein ve sınırlandırılmış yağ içeriği ile Siyam kedileri için özel tasarlanmış olan Royal Canine Siamese 38 Kuru Kedi Maması siz hayvan severlerin kediler için ideal bir mamadır.

Siyam ırkının beslenme alışkanlığı az çiğneme olup Royal Canine Siamese 38 Kuru Kedi Mamasının tane büyüklüğü çiğnemeye teşvik edici olarak yutkunmayı yavaşlatarak, diş taşı oluşumunu önleyerek kedinizin diş sağlını korumaktadır.
Royal Canine Siamese 38 Kuru Kedi Maması kedinizin sindirim sistemini kolaylaştırarak kedinizin rahat ve huzurlu bir gün geçirmesini sağlamaktadır. Royal Canine Siamese 38 Kuru Kedi Maması kedilerinizin Doğal savunma sisteminin kuvvetlendirmesini sağlayan C ve E vitaminleri ile zenginleştirilmiştir.

Royal Canine Siamese 38 Kuru Kedi Maması

Royal Canine Siamese 38 Kuru Kedi Maması kullanırken veterinerinize danışmadan ürün içerisine farklı vitamin ve mineraller ilave etmeyiniz . Çünkü Royal Canine Siamese 38 Kuru Kedi Maması vitamin ve mineraller bakımından oldukça zengin bir kedi maması olmaktadır.Royal Canine Siamese 38 Kuru Kedi Maması farklı gramajlarda da satışa sunulmakta olarak ihtiyacınız kadar alabilmek kolaylığı ile de siz hayvan severlerin tercihi olan kaliteli ve güvenilir bir kedi mamasıdır. Royal Canine Siamese 38 Kuru Kedi Maması bütün büyük market raflarında ve pet shoplar da bulabilme kolaylığına sahip olduğu gibi internet üzerinden de yapacağınız alış verişte tek tıkla sahip olabileceğiniz kapalı ambalajlarda satışa sunulan Royal Canine Siamese 38 Kuru Kedi Maması sağlık ve hijyen koşullarına uygun hazırlanmış olan kedi mamasıdır.