arama

Royal Kedi Maması

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Royal Kedi Maması

 

Yaşantımızın içinde bizimle birlikte olan hayvanlar aslında içimizdeki vicdanın dışa yansıması değil midir? Birçok insanın kendine yoldaş edindiği en samimi sevgisini gösterdiği kediler nasıl göz ardı edilebilir bu hayatta. Muhtaçtır bize, bizim sevgimize, ilgimize, sıcaklığımıza… aslında yalnızlık yaşayanlarında en kadim dostudur besledikleri kediler, öyle değil mi?

 

Peki bizler bu kedileri yani hayvan dostlarımızı yetiştirirken nelere dikkat ediyoruz? Bunların ne kadar bilincindeyiz? Sırf onları beslemek, sevmek için yani kendi duygusal çıkarlarımız için ne kadar iyi bakıyoruz? Beslenmelerine özen gösteriyor muyuz? Onları mutlu edebiliyor muyuz?

 

İşte bütün bu soruların cevabı aslında tek bir şeyde gizli. Onun adı royal kedi maması. Evet kedilerinde bir canlı olduğunu biliyorsak ve onlarında yeme ihtiyaçlarını karşılarken nasıl dikkatli olmamız gerektiğini bilmemiz lazım. Çünkü kedilerinde bir canlı olarak vücutlarının kabul etmediği, beğenmedikleri, alerji olabildikleri gıda maddeleri mevcut. İşte bahsetmek istediğim nokta tam da burası. Kedilere en uygun mamayı bulabilmekte işin sırrı.

 

Kedi maması seçimi yaparken nelere dikkat edilmeli?

 

İçeriği konusunda çok tartışmalı mamalardan uzak durmak.

AAFCO gibi kabul edilmiş standartlardaki mamaları seçmek.

Kedilerin beslenme alışkanlıklarına uygun, mamalar tercih edilmeli.

Mamalar hakkında araştırmaya, okumaya ve gözlemlemeye sürekli devam edilmeli.

 

Öncelikli olarak dikkat edilmesi gereken noktalar bu saydıklarımız. Bunların dışında sağlıklı, kedilerimize zarar vermeyecek kaliteli mamaların içerisinde, kedilerde alerjik reaksiyon oluşturan buğday, mısır glüteni, mısır, kurutulmuş arpa küspesi, soya ve digest gibi zararlı maddeler bulunmamaktadır.

 

 

Bu saydığımız maddeler kedilerin sağlığıyla oynayan bir numaralı ürünlerdir. Ve bir çok firma maalesef ticari rant için ve mamanın maliyetinden kar elde etmek için bunları kullanmaktadır. Ayrıca bu maddeler dışında başka ürünlerde kedimiz üzerinde alerji yapabilir. Burada bizlere düşen görev ise kedimizi çok iyi gözlemlemek ve başka hangi yiyeceğe alerjisi var öğrenmek.

 

İnsanların nasıl fosfora magnezyuma ve kalsiyuma ihtiyacı varsa kedilerin bunlara ihtiyacı vardır. İşte kaliteli ve sağlıklı bir mamada fosfor magnezyum ve kalsiyumda belirli oranlarda bulunmalıdır. Bunlara dikkat ederken mamalarda ki koruyucu maddelere de oldukça dikkat etmeliyiz. Aldığımız mamada hangi oranda var bunu kesinlikle bilmeliyiz ve o mamaları kesinlikle tercih etmemeliyiz. Unutmayın onlarda bir canlı!

 

Neden royal kedi maması ?

 

             Royal kedi maması diğer markalarla olan yarışında kaliteli ve sağlıklı mama üretiminde ön sıralarda yerini almış bulunmakta. Değer verdiği kedileri için ön özel ve güvenilir mamayı üretme konusundaki çalışmaları birçok kullanıcı tarafından takdir görmüştür ve kendini kanıtlamıştır. Kediler için neyin iyi ve faydalı olacağını bilen, neyin ise yararlı olmayacağını bilen bir marka. Kim istemez sevdiğimiz dostlarımız kedilerimiz için en iyisini onlara sunmayı. İşte royal kedi maması bizlere bunları sunmakta. Ayrıca bugüne kadar hiçbir olumsuz olayla karşılaşmayan bu mama aksine birçok çevre tarafından da tercih edilmektedir.

 

Siz hala kararsız mısınız? Bence fazla düşünmeyin ve kediniz için en iyisi olduğunu düşündüğümüz royal kedi mamasını deneyin. Güveninizi sağlamak açısından kamuoyu araştırması yapabilirsiniz. Çünkü içeriğinde yukarıda saymış olduğumuz kedilerin sağlığına zararlı içerikler bulunmamaktadır. Tüm kalite kontrol işlemleri titizlikle gerçekleştirilmektedir. Ayrıca royal obezite ile savaşmak için üretilmiş özel mamaları da bulunmaktadır. İçeriğinde ki E ve C vitaminleri sayesinde kedilerin vücutlarının direncini sağlamasında yardımcı olmaktadır.

Royal Kedi Maması

Bir çok markanın güvenilirlik temini veremediği günümüzde royal bunu sağlamakta. Çünkü kalitelerine güvenmekteler ve bu güveni kullanıcılarına sağlıklı bir şekilde aktarmayı başarmış bulunmaktalar.