arama

Sağlıklı Ve Dengeli Beslenme

  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Sağlıklı Ve Dengeli Beslenme

Sağlıklı Ve Dengeli Beslenme

Evimizde belemiş olduğumuz evcil hayvanlar arasında en oyuncu olanı kedilerdir. Kediler ev ortamına sahiplerinin yapmış olduğu dokunuşlar ile alışmaktadır. Kediniz eve ilk geldiğin de eve tam alışmamış ve yancı olarak hissetmektedir. Bu alışkanlığı tersine çevirmek ve evi sahiplenmesini sağlamak sahiplerinin elindedir. Kediler eve alışıncaya kadar kapı ve pencereler kapalı tutulmalıdır. Kedi ilk evimize geldiğinden bitki türü çiçekler evimizde varsa onları kediden uzak tutmak gerekmektedir. Kedilerin tuvalet bakımları uygun bir yere tuvalet kapı konularak ve içine koku gidermeyen kum konularak hazırlanmalıdır. Ayrıca kedilerin sağlıklı uyumaları için sıcak bir yatak ve yakınlarına mama ve su kapları hazırlanmalıdır. Kediler mama seçimin de çok seçici hayvanlar olduğundan beslenme işlemi için çok kaliteli ve bol etli mama seçilmelidir.

 

Prevital tavuklu kedi ıslak mama kedilerin tercih etmiş olduğu lezzet açısından muhteşem bir mamadır. Kaliteli ürünler ile son model teknolojik cihazlar ile üretilmiş ve veteriner hekimler tarafından önerilen çok kaliteli bir mamadır. Prevital tavuklu kedi ıslak mama içeriğinde lezzeti ile kedilerin karşı koyamayacağı tavuk eti ve % 80 Nem ve % 10 protein içermektedir. Üretim aşamasında kedilerin ağız sağlığı düşünülerek oluşturulan tanecikler ile protein deposudur. Kedilerin alerjik reaksiyonları oluşturan tahıl mama içerisinde yoktur. Mama üretim aşamasında kullanım şekline göre ambalajlanmış ve satışa sunulmuştur. Pratik kullanımı olan mama günlük kullanım çeşitleri ve büyük boy ambalajları ile tüm petshoplarda satılmaktadır.Ayrıca online satış yapan tüm sitelerde satışı bulunmaktadır.web sitelerinden yapılan alışverişler de yapılan promosyonlar ile uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile siz kedi sahiplerine sunulmuştur.

 

Kediler için eşsiz bir lezzet olan Prevital tavuklu mama kaliteli içeriği ve taze tavuk etiyle tam bir protein deposudur. Kediler günlük hareketleri ile enerji kayıp etmektedir. Bu mama kedilerin enerjilerini yerine getirmekte ve dengeli beslenme sağlamaktadır. Kedilerin belenme alışkanlıkları çok önemli olup mama konusunda seçici davranmaktadırlar. Fakat previtak tavuklu mama kedilerin vazgeçilmez mama alışkanlığıdır. Tavuk eti kedilerin çok sevdiği bir ettir. Islak mama olarak proteinler ile desteklenmiş ve kediler için sunulmuştur. Mama kullanımı günlük 100 gr’lık paketlerde verilmektedir. Büyük boy ambalajlar açıldıktan sonra 12 saat içerisinden tüketilmelidir. Buz dolabında saklanması çok uygundur.

 

 

 

Prevital tavuklu mama’da doğal olmayan hiçbir ürün kullanılmamaktadır. Tamamen taze ve kaliteli ürünlerin kullanıldığı ve proteinler ile desteklenmiş ve vitaminlerin bol olduğu mamadır. Kedilerin uzun süre yaşaması ve sağlıklı kalması ve uzun ömürlü olabilmesi için mama tercihi çok önemlidir. Ucuz mamalar maalesef kediler de alerjik reaksiyonlar yaratmakta ve daha tehlikeli sağlık problemleri yaşanmasına neden olmaktadır. Bu tür problemlerin yaşanması için kaliteli ve içeriği taze ve doğal olan mamalar tercih edilmelidir.Kediler sıvı mama tüketiminde kaybolan sıvı kaybını karşılamaktadır.

 

Kedileriniz için Prevital tavuklu kedi ıslak mama çok faydalı ve kullanımı pratik mamalardır. Eviniz de sağlıklı beslemek ve sağlıklı olmaları için mama seçimi çok önemli bir olaydır. Bundan dolayı ucuz ve kalitesiz mama seçmek çok sağlıklı olmaz. Bundan dolayı maliyet düşünmeden evinizin dostunu beslemek gerekmektedir. Kedilerin ayrıca dengeli ve protein oranı yüksek mama seçimi tüy ve deri sağlığı içinde çok önemlidir.

 

Vitamin ve mineral açısından kuvvetli mama tercihi ile kedilerin beslenmesi daha sağlıklı olmaktadır. Islak mamalarda nem oranı % 80 ve mama tüketildiğinde kedilerin sıvı alım oranı için çok iyidir. Kedilerin bünyesinde sıvı tüketimi çok olduğundan mama tüketiminde kaybolan sıvıları tekrar almaktadır.

Sağlıklı Ve Dengeli Beslenme

Bunun için kendimiz karar verme aşamasında kedimiz için sağlıklı olanı seçelim ve ona verelim.