arama

Schesir Jelly Tavuklu Pouch Kedi Konservesi

  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Schesir Jelly Tavuklu Pouch Kedi Konservesi

Schesir Jelly Tavuklu Pouch Kedi Konservesi kediler özel olarak üretilmiş sağlıklı ve lezzetli bir kedi mamasıdır. Mamanın içerisinde kedilerin sağlığı için son derce önemli içerikler bulunmaktadır. Bu içerikler sayesinde kedinizin başta yaşamsal önem taşıyan organları olmak üzere tüm vücut yapısı korunacak ve daha iyi olacaktır. Schesir Jelly Tavuklu Pouch Kedi Konservesinin yapısında kedilerin zevkle yediği besinlerden seçilmiş besinler kullanılmıştır. Bu yüzden kediniz bu mamayı hem severek yiyecek hem de sağlığını korumuş olacaktır.

 

Bir kedi mamasını tanımanın en iyi yolu onun içeriklerini bilmekten geçtiği için Schesir Jelly Tavuklu Pouch Kedi Konservesinin içeriklerine bakarsak mamanın önemini daha iyi anlarız. Bu sayede Schesir Jelly Tavuklu Pouch Kedi Konservesinin içinde bulunan malzemelerin kediniz için neden önemli olduğunu, içindeki besinlerin yararlarını ve mamanın kediniz üzerinde bırakacağı etkileri daha iyi anlayacağız. Schesir Jelly Tavuklu Pouch Kedi Konservesine değinmeden önce bilinmesi gereken bir konu mamaların kedi beslenmesinde öncelikli besin kaynağı olduğudur.

 

Çünkü diğer kullanılan ev yemekleri ya da hazır yemekler kedilerin alması gereken besin değerlerini tam olarak karşılamaz. Bu yüzden yapılacak en iyi şey ona uygun bir mama bulmaktan geçer. Bu da mamanın içeriklerini yorumlamaktan geçer. Çünkü mamanın nasıl olduğunu bize en iyi içerikler anlatır. Bu sayede mamanın kedilerin beslenmesinde önemli olan besinleri içerip içermediği, ne gibi yararları olduğu daha iyi anlaşılacaktır. Schesir Jelly Tavuklu Pouch Kedi Konservesinde %26 oranında tavuk fileto mevcuttur. Kediler aslanlarla aynı aileden gelen etçil canlılardır.

 

Bu yüzden sık sık et yemeleri gerekir. Her ne kadar evcilleştikten sonra etten başka besinler de yese de kediler hala evcil olmadan önceli özelliklerini de korumaktadırlar. Vücut yapıları da buna buna göre düzenlenmiştir. Diş yapıları yırtıcı bir hayvanla aynı özelliklere sahiptir örneğin. Bu yüzden alacağınız mamada et oranı çok önemlidir. Et kediler için besleyici, lezzetli ve sağlıklı bir besindir. Schesir Jelly Tavuklu Pouch Kedi Konservesinde bulunan %26 oranındaki et oranı kedi için ideal et oranını oluşturur. Bu sayede kedinizin iyi beslenmesini garantiye alabilirsiniz. Schesir Jelly Tavuklu Pouch Kedi Konservesinde protein oranı %12 olarak verilmiştir.

 

Bu oran bir kedi maması için zengin bir orandır. Diğer kedi mamalarına bakıldığında %12’lik protein oranı oldukça önemli bir oran olduğu söylenebilir. Protein kedi için büyük öneme sahiptir. Vücudu korur, onarır be yapılandırır. Kasları güçlendirir. Hücreleri onarır, hücreleri yeniler. Bu sayede vücut yapısını düzenler. Ayrıca vücudun mikrop kapmasını engellemek için antikorlar üretir ve yaraların enfeksiyon kapmasını engeller. Bu sayede kediniz yaralansa bile yarası erken iyileşecek ve hasta olma ihtimali bu oranla oldukça azalacaktır. Schesir Jelly Tavuklu Pouch Kedi Konservesinde kullanılan %0,5’lik yağ oranı bir konserve mama için iyi bir orandır.

Schesir Jelly Tavuklu Pouch Kedi Konservesi

Olması gerektiği kadardır. Bu oran sayesinde kedinizin enerji ihtiyacı karşılanacaktır. Ayrıca Schesir Jelly Tavuklu Pouch Kedi Konservesinde kedinizin tüylerinin dökülmesini azaltan ve daha sağlıklı bir deri – tüy görünümü sağlayan E vitamini de bulunmaktadır. E vitamini ayrıca beyin yapısını güçlendiren bir yapıdadır. Schesir Jelly Tavuklu Pouch Kedi Konservesine bakıldığında içeriklerin bir kedi için yeterli olduğu görülür ve bir konserve kedi mamasına göre iyi oranda hazırlanmıştır. Bu mama sayesinde kedinizin tüy yapısı, kalp yapısı, sindirim sistemi, vücut yapısı, kas yapısı daha iyi olacaktır. Bu yüzden Schesir Jelly Tavuklu Pouch Kedi Konservesini hemen alabilir ve kedinize verebilirsiniz