arama

Schesir Jelly Ton Balıklı Pouch Yavru Kedi Konservesi

  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Schesir Jelly Ton Balıklı Pouch Yavru Kedi Konservesi

Schesir Jelly Ton Balıklı Pouch Yavru Kedi Konservesi Schesir markasının 100 gram olarak piyasaya sunduğu içinde ton balık ürünü kullanılan bir konserve pouch yavru kedi mamasıdır.  Schesir Jelly Ton Balıklı Pouch Yavru Kedi Konservesinin içeriğinde ton balık ürünün yanı sıra bitkisel jelleştirici madde ve yüzde 51 oranında tuna ürünü bulunmaktadır Schesir Jelly Ton Balıklı Pouch Yavru Kedi Konservesinde diğer konserve kedi mamalarında olduğu gibi tahıllara yer verilmemiştir. Schesir Jelly Ton Balıklı Pouch Yavru Kedi Konserve mamaları yavru kediler için hazırlandığından içeriğinde çok fazla etken madde bulunmamaktadır. Yavru kedilerin mide hassasiyeti düşünülerek uzman veteriner hekimler gözetimi altında üretilmiştir.

 

Schesir Jelly Ton Balıklı Pouch Yavru Kedi Konserve mamalarını petshoplardan, carrefoursa gibi büyük alışveriş marketlerinden ve internet sitelerinden sipariş ederek temin edebilirsiniz. Schesir Jelly Ton Balıklı Pouch Yavru Kedi Konservesi mamalarının piyasaya oranla fiyatları normal seviyede seyretmektedir. Schesir Jelly Ton Balıklı Pouch Yavru Kedi Konserve mamaları 5 türk lirası ile 12 türk lirası arasında içeriğindeki besin ve gramajlara göre fiyatları değişiklik göstermektedir.

 

Beslenme şekline bakacak olursak Schesir Jelly Ton Balıklı Pouch Yavru Kedi Konservesi yavru olan kedinize gün de yarım Schesir Jelly Ton Balıklı Pouch Yavru Kedi Konserve mamasını ikiye veya daha fazla parçaya bölerek verebilirsiniz. Schesir Jelly Ton Balıklı Pouch Yavru Kedi Konservelerinin kapağını açtıktan sonra serin ve kuru yerde muhafız ediniz. Aksi takdir de Schesir Jelly Ton Balıklı Pouch Yavru Kedi Konserve maması bozulmaya başlar. Ayrıca aldığınız Schesir Jelly Ton Balıklı Pouch Yavru Kedi Konserve mamalarında ezik, kapak açıklığı gibi sorunlar varsa açmadan aldığınız yere geri teslim ediniz. Schesir Jelly Ton Balıklı Pouch Yavru Kedi Konserve mamalarının içeriğinde, E Vitamini adı alfa toko ferol olarak anılan madde 2 mg / kg oranında yer almaktadır.

 

Schesir Jelly Ton Balıklı Pouch Yavru Kedi Konservesi mamalarını analitik olarak inceleyecek olursak, yüz de 82 oranın da nem, yüz de 12 oranın da ham protein, yüzde 0,5 oranın da ham yağ, yüzde 0,1 oranında ham lif ve yüzde 1.2 oranında kül içeriklerinin eklendiğini göreceksiniz.  Schesir Jelly Ton Balıklı Pouch Yavru Kedi Konserve mamaları yavru kedi mama kategorisinde yer almaktadır. İçeriğinde ki özel bileşenleri ile kedinizin sağlıklı ve dengeli bir şekil de beslenerek büyümesine yardımcı olmaktadır. İçeriğinde ki ton balığı ile kedinizin vazgeçilmez mamaları arasında yer alıp, severek tüketmesini sağlayacaktır.

 

Schesir Jelly Ton Balıklı Pouch Yavru Kedi Konserve mamalarını açtıktan 48 saat içerisinde kedinizin tüketmesini sağlayınız. Schesir Jelly Ton Balıklı Pouch Yavru Kedi Konserve mamalarını direk buzdolabından çıkartıp kedinize vermeyiniz oda sıcaklığında tüketmelerini sağlayınız. Schesir Jelly Ton Balıklı Pouch Yavru Kedi Konserve mamalarını açtıktan sonra buzdolabında muhafaza ediniz

 

Schesir Jelly Ton Balıklı Pouch Yavru Kedi Konservesi taze ton balığı eklentisiyle yavru kedilerinizin vazgeçilmezleri arasında yer alacaktır. Yavru kedinizde oluşacak herhangi bir sorun da örneğin, kusma, halsizlik, kaşıntı, tüy dökme gibidir. Sorunlarda ürünü bırakarak farklı bir içeriği olan ürüne yavaş yavaş başlayabilirsiniz. Ancak yapılan araştırmalar sonucunda Schesir Jelly Ton Balıklı Pouch Yavru Kedi Konserve mamalarında hiç bir sıkıntıya rastlanmamıştır.

Schesir Jelly Ton Balıklı Pouch Yavru Kedi Konservesi

Kedi mamalarınızı internetten sipariş vererek dahadır. Çok seçeneğe ulaşabilirsiniz ve aldığınız ürünlerin üyelik içerisinde puan biriktirerek bir sonraki alışverişlerinizde indirim olanaklarını kullanabilirsiniz. Schesir Jelly Ton Balıklı Pouch Yavru Kedi Konserve mamalarını güvenle alıp kullanabilirsiniz.