arama

Schesir Jelly Ton Balıklı ve Tavuklu Kedi Konservesi

  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Schesir Jelly Ton Balıklı ve Tavuklu Kedi Konservesi

Schesir Jelly Ton Balıklı ve Tavuklu Kedi Konservesi kediler için önemli besinler taşıyan bir kedi mamasıdır. Yapısında zengin ve besleyici içeriklerden bolca bulunmaktadır. Besin değerleri bakımından oldukça zengin olduğundan kedinizin sağlığını iyi yönde etkileyecektir. Schesir Jelly Ton Balıklı ve Tavuklu Kedi Konservesinde bulunan içerikler bir kedi beslenmesi için ideal olan besinlerdir. Oran olarak oldukça yeterli ve zengindir. Bu yüzden kedilerin beslenmesi için oldukça uygundur. Schesir Jelly Ton Balıklı ve Tavuklu Kedi Konservesini daha yakından tanımak ve içindeki besinleri öğrenmek için içreklerine bakılması yeterlidir.

 

Bu sayede mamanın içerikleri ve kediye olan yararları anlaşılmış olacaktır. Schesir Jelly Ton Balıklı ve Tavuklu Kedi Konservesi et bakımından oldukça zengin bir mamadır. Mamada et olarak %27 oranında ton balığı, %36 oranında ise tavuk fileto kullanılmıştır. Ayrıca protein desteği sağlamak amacıyla %1,5 oranında da pirinç vardır. Kediler vahşi oldukları andan evcil oldukları ana kadar hep etçil canlılar olmuşlardır. Aslan ve kaplan gibi canlılarla aynı aileden gelmiştir. Bu yüzden bazı özellikleri de aynıdır. Et onlar için vazgeçilmez; lezzetli ve besleyici bir besin kaynağı olması da bu yüzdendir. Ayrıca mamada bulunan et seçimleri oldukça iyidir.

 

Bunun sebebi %27 oranında kullanılan ton balığıdır. Balıketi kedi beslenmesinde en çok tercih edilen ve önerilen et türlerinin başında gelir. Bunun sebebi ise oldukça basittir. Mamanın içinde bulunan ve kediler için son derece zengin olan besin değerleridir. Bu besin değerleri sayesinde kedinizin sağlığı baştan kuyruğa korunmuş olacaktır. Balıketinde bulunan bazı içeriklere değinmek gerekilirse: K, A, D ve B grubu vitaminleri, Omega 3 ve Omega 6, kalsiyum, EPA ve DHA, protein ve daha fazla içerik balıketinde bolca mevcuttur. Bu içerikler bir kedi sağlığı için son derce önemli olan içeriklerdir.

 

Örneğin EPA ve DHA kanserli hücreler ile savaşan ve kalbi koruyan bir besin kaynağıdır. Omega 3 ve Omega 6 ise beyin, kalp ve bağışıklık sistemi için durmadan çalışır. Bu yüzden Schesir Jelly Ton Balıklı ve Tavuklu Kedi Konservesi % 63 oranında olan et bakımından ve besin değerleri bakımından iyi bir tercihtir. Ayrıca vücut için önemi sürekli vurgulanan keçiboynuzu gamı da mamada bulunmaktadır. Schesir Jelly Ton Balıklı ve Tavuklu Kedi Konservesinde ayrıca %14 oranında protein bulunmaktadır. Bu oran bir kedi maması için son derece önemli olan ve zengin bir orandır. Bu oran sayesinde kedinizin vücut yapısı baştan sona korunmuş olacaktır.

 

Görev olarak vücudu onaran, koruyan ve yapılandıran bir içerik olan protein sayesinde vücut içinde mikrop bulunmaz, yaralar enfeksiyon kapmaz ve kas yapısı kuvvetlenir. Schesir Jelly Ton Balıklı ve Tavuklu Kedi Konservesinde ayrıca göz, tüy ve deri sağlığı için önemli olan A vitamini ve beyin yapısını kuvvetlendirip hücreleri yenileyen E vitamini kullanılmıştır. E vitamini ayrıca parlak deri ve tüy oluşumunu destekler ve tüylerin dökülmesini engeller. Mamada kalp sağlığı için büyük önem taşıyan Taurin içeriği de bulunmaktadır.

Schesir Jelly Ton Balıklı ve Tavuklu Kedi Konservesi

İçeriklere bakıldığında Schesir Jelly Ton Balıklı ve Tavuklu Kedi Konservesinin kediler için son derece önemli bir mama olduğu gözler önüne serilir. Et oranı bakımından ve besin değerleri bakımından zengin olan Schesir Jelly Ton Balıklı ve Tavuklu Kedi Konservesi sayesinde kediniz hep sağlıklı bir yaşam sürecektir. Bağışıklığı güçlü, dirençli, enerjik ve sağlam vücut sistemlerine sahip olması için Schesir Jelly Ton Balıklı ve Tavuklu Kedi Konservesini alabilir ve kedinize güven içinde verebilirsiniz.