arama

Schesir Kedi Konservesi

  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Schesir Kedi Konservesi

Schesir Kedi Konserveleri, kediler için mama üretmek amacıyla kurulmuş ithal orijinli bir firma olmakla beraber ürün yelpazesinin oldukça geniş olması nedeniyle çok çeşitli ham maddelerle üretilmiş kedinizin sağlığı için gerekli tüm besin öğelerini barındırmaktadır. Ürün yelpazesinin geniş olması ile birlikte her türden kedinizin beslenmesi ile doğrudan ilgilenmektedir. Gebe kedilerinizden doğum yapmış olanlara, Bebek kedilerinizden genç kedilerinize ve her çağda ki kedilerinizin beslenmesin de Schesit Kedi Konserveleri size bu konuda fazlasıyla yardım edecektir. Schesir Kedi, Konserveleri içerik bakımından yüksek ve kaliteli protein içermesi sebebiyle protein ham maddesi bakımından oldukça fazla seçenekler kullanılmıştır. Tavuk eti, Hindi eti, Ton Balıklı, Balıklı, Karidesli ve Sığır etli çok sayıda ham madde kaynağı ile derlenerek, vitamin ve mineral yönünden zenginleştirilmiştir. Beslenme diyeti uygulanması gereken kedilerinizin beslenmesinde de Schesir Kedi Konserveleri önemli rol oynamaktadır.

 

Kedilerinizin bir öğün içerisinden alması gerektiği makro ve mikro besin değerleri doğrultusunda, öğünlük enerji miktarının üzerine çıkmadan sağlıklı beslenme diyetlerinde sizlere yardımcı olmaktadır. Beslenme diyeti uyguladığınız kedilerinize yüksek ve kaliteli protein sağlanması nedeniyle kedilerinizin yapıcı ve onarıcı hücreleri faaliyete geçerken, kedinizin fazla enerji almadan kilo kontrolü sağlanacaktır. Çoğu ham maddesini balık ve deniz ürünleri olarak kullanan Schesir Kedi Konservesi, omega – 3 yağ asitleri ve omega – 6 yağ asitleri bakımından zengindir. Omega – 3 yağ asitleri kalp sağlığını korumaya yardımcı olurken zihinsel ve fiziksel gelişimini desteklemeye yardımcı olmaktadır. Omega – 6 yağ asitleri ise hücresel fonksiyonların kontrolünü sağlayarak kedinizin yaşamsal faaliyetlerini sağlıklı bir şekilde yerine getirmesine yardımcı olacaktır.

 

Vitamin ve Mineraller bakımından oldukça zengin nitelikler içeren Schesir Kedi Konserveleri geniş ürün yelpazesiyle bünyesinde Vitamin A, Vitamin B, Vitamin B6, Vitamin B12, Vitamin C, Vitamin D, Vitamin E ve niyasin, tiyamin, lösin, izölösin, lesin, inülin gibi vitamin ve elzemlerle kedinizin sağlığını destekleyici ve düzeltici yapıya sahip olan bir mama ürünüdür. Mineraller bakımından da zengin olan Schesir Kedi Konservesi çok zengin destekleyici elementler ile kedinizin anatomik fonksiyonlarının gelişmesi ve düzenlenmesinin yanı sıra kas, kemik ve eklem dokularının sağlığının korunmasını sağlamaktadır. Çoğu kedi yaşlandığı zaman fiziksel aktivite konusundan zorluk çekmektedir.

Bunun nedeni kedinizin gençlik ve yetişkinlik çağında beslenme şeklinde mineral grubu eksikliği veya azlığıdır. Mineral besin öğeleri sadece kas, kemik, eklem dokusunun sağlığınıdır. Düzenlemekle kalmıyor. Mineraller kedinizin dişlerini, sindirim florasının düzenli çalışmasını sağlamaktadır. Mineraller inorganik maddeler olduğu için canlılar kendi vücudunda bunları sentezleyememektedir. Mineral yönünden eksik beslenme sonucu kedilerimiz de mineral eksikliği oluşması olasıdır. Bu kedinizin yaşamsal fonksiyonlarının sekteye uğramasını, sindirim sisteminin bozulması ( ishal, kabızlık ) gibi endikasyonlara yol açmaktadır. Schesir Kedi Konservesi bu gibi olumsuz endikasyonlara geçit vermemek amacıyla besin gruplarının oranlarını Uzman Veteriner hekimler eşliğinde laboratuar ortamın formüle edilmiştir. Schesir Kedi Konservesi yaş ve ıslak mama olmakla birlikte kapağı açıldıktan sonra 2 gün içerisinde tüketilmesi gerekmektedir. Kapağı açılmadan buzdolabında son kullanma tarihine kadar kullanılması gerekir.

Schesir Kedi Konservesi

Schesir Kedi Konservesi bir Agras Delic markasının alt kuruluşudur. İtalyan İş Kurumu ASSALCO ( Hayvan sağlığı ve bakımı kurumu ) üyesidir. Olan bu firma, sektörde uzun yıllardır Kedi maması üretimi üzerine faaliyetlerine devam etmektedir. Schesir Kedi Konservesi, Avrupa Birliği standartlarında üretilmiş olan bir mamadır. Kedilerinize her daim en güzel,lezzetli ve kaliteli mamayıdır. Üretmeye çalışan Schesir Kedi Konserveleri Uzman Veteriner hekimlerden oluşan kadrosuyla mamaları formüle ederek üretimini sağlamaktadır.