arama

Schesir Somonlu Kedi Konservesi

  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Schesir Somonlu Kedi Konservesi

Schesir Somonlu Kedi Konservesi

Kedilerimizin beslenimleri ve bakımları da, sağlıkları açısından da oldukça önemli konular arasında yer almaktadır.Sağlıklı beslenmiş kediler, bulundukları ortama da eğlenceli bir empati katabilirler. İnsan sağlığı gibi yaratılan her canlı varlığında sağlıkları yaşamları açısından oldukça önemlidir. Biz insanlar sağlıklı dönemlerimizde nasıl mutluluk hissini fazlası ile yaşıyor isek kedilerimiz içinde bu husus her zaman için geçerlidir. Beslenmesi yetersiz olan bir kedi ev içerisinde besleniyor evcil bir hayvan ise evde de farklı zararlara neden olabilir açlık hissi nedeniyle farklı arayışlar içerisine girerek, evin var olan düzenine uyum sağlayamayabilir. Bu durumda kedilerimizin sağlıklı beslenmelerini sağlamak için, schesir somonlu kedi konservesini önerebiliriz.

 

 Schesir Somonlu Kedi Konservesi İçeriği ;

 

%70’e yakın somon, %28’i su ve %2’lik oranı ile içeriği oluşmaktadır. İçeriğindeki ürünler sebebi ile vücuttun ihtiyaç duyduğu protein, A ve E vitamini ve taurin bulunmaktadır.

 

 Faydaları;

 

Renklendirici ve katkı maddesi içermediğinden tamamen doğal ve organik olarak üretilmiştir. Buda kedilerimizin sağlık beslenmelerini sağlar.

 

İçeriğindeki besin ürünleri nedeni ile vücudun ihtiyaç duyduğu bütün vitamin ve proteinlere sahip olması nedeniyle ihtiyaçları karşılar.

 

Schesir marka güvencesi ile kedilerimiz için en iyi kalitedeki doğal ürünleri sunar. Islak mama olarak da adlandırıldığı için su ihtiyaçlarına da oldukça karşılık verebilmektedir. Kedilerimizin sağlıklı gelişimlerinde oldukça büyük katkı sağlar. Ortalama 5 kg ağırlığındaki bir kedi için günde 2 kutu konserve yeterli olmaktadır. Fiyat bakımından da bütçeye uygun olması nedeni ile diğer farklı mamalardan daha uygundur. Gün içerisinde kedilerimize açlık hissini arındırdığı için, rahat ve huzurlu bir gün geçirmesini sağlar.

 

 

 Kullanımı;

 

4 ila 5 kg ağırlığındaki bir kediye günde 2 kutu konserve verebilirsiniz. Ayrıca hamile olan kediler için bu miktar artırılabilir. Sade yada kuru mama ilavesi ile tükettirilebilir.

 

Açılmamış olan konserve kutularını oda sıcaklığında saklayarak muhafaza etmemiz gerekmektedir. Bu ürünün son kullanım tarihine kadar olan süreçte sağlıklı ve bozulmadan beklemesine de yardımcı olur. Ayrıca açılmış bir konserveyi buzdolabında 48 saat muhafaza edebiliriz. Fakat 48 saat içerisinde konserve tüketilmelidir. 48 saati geçen ürünleri kullanmamalıyız. Konserve ürünleri zamanlanmış tarih dışarısında kullanıldığında zehirlenme gibi olumsuz sorunlara sebebiyet verebilir. Satın alma işleminde dikkat edilmesi gereken en önemli husus tüketim tarihinin geçmemiş olmasıdır.

 

Konserve genelde 85 gr’lık kutularda piyasada satılmaktadır. Piyasada bir çok marka adı altında satılabilmektedir. Tercihimiz kedilerimizi sağlığı açısından, ismi marka edinmiş tanınmış ürünleri tercih etmek olmalıdır.

 

Markalar;

 

Schesir, matisse, nutri, miglior, Quik gibi bir çok marka adı altında satın alabiliriz. Bu ürünleri petshoplar temin edebiliriz. Seyyar olarak satılan, arada işporta usulü satılan, markaları tanınmış dahi olsa alırken tercih etmemeliyiz. En güvenli satış noktaları petshoplar temin etmeliyiz.

 

Kedilerimizin sağlıklı beslenmeleri açısında sürekli bir arayış içerinde bulunmak yerine, kalitesi ile tartışılmaz olan Schesir somonlu kedi konservesini tüketmelerini sağlayabiliriz. Doğal üretimleri sayesinde sağlık açısından hiç bir sorun teşkil etmemektedir. Ne olduğu belirli olmayan kimyasal katkılı mamalar ile bizler gibi kedilerin canlı birer varlık olduğunu düşünerek onlarında sağlığı için bu ürünü tercih edebiliriz.

 

 

Schesir Somonlu Kedi Konservesi

 

Kedilerimizde yeri geldiğinde en iyi arkadaşımız, iyi bir sırdaşımız yada bizim en iyi eğlence kaynağımız olurlar. Bunu sağlamakta tamamen bizlerin elinde olan bir hükümdür. Biz bakımı ve beslenmesi konusunda ne kadar hassas olursak, onlarda bize karşı yaklaşımlarında pozitif olurlar ve sahiplenirler.