arama

Schesir Tavuklu Aloe Yavru Kedi Konservesi

  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Schesir Tavuklu Aloe Yavru Kedi Konservesi

Ev içinde kedi veya köpek gibi evcil hayvanlara sahip olmanın verdiği mutlulukla beraber elbette ki beraberinde getirdiği birtakım sorumluluklar da var. Evinizin bir bireyi olarak değer verdiğiniz ve sahiplendiğiniz bu hayvanlara iyi bakmak, onlara kaliteli, sağlıklı, uzun ve mutlu bir ev hayatı verebilmek için; onları, büyümesine yardımcı olup bağışıklık sistemini güçlendirici, doğru seçilmiştir. Mamalarla beslemek oldukça önemli. Özellikle de yavru kedilerde bu konu oldukça büyük önem taşıyor.

 

Çoğu zaman anne kedinin çok uzun süre emzirmesine fırsat kalmadan yavru kedi annesini emzirmeyi bırakıyor. Bunun sonucunda yavru kedinindir. Bağışıklık sistemi tamamen gelişemediği ve vücut gelişimini de tam olarak tamamlayamadığı için, bu dönemlerde ek besin, mineral ve vitaminler içeren bir mamayla besin takviyesi yapmak ve yavrunun büyüme sürecini desteklemek oldukça önemli.

 

Elbette, evcil dostlarınıza besin takviyesi yaparken doğru bir mama seçmeniz de gerekiyor. Nitekim hem tadı ve kokusuyla yavru kedilerin iştahını açan hem de uygun besin ve vitamin takviyesini yapabilecek bir mama seçmek önemli bir nokta. İşte tam da bu noktada Schesir Tavuklu Aloe Yavru Kedi Konservesi bu iki alanda da doğru bir seçenek olarak karşınıza çıkıyor. Taze, doğal ve organik tavuklarla hazırlanan içinde makro ve mikro vitaminler bulundurmasıyla beraber taurin de içerendir. Bu mama, kedinize oldukça lezzetli ve iştah kabarıcı bir öğün sunarken; aynı zamanda onun gelişimine ve bağışıklık sisteminin güçlenmesine de yardımcı olarak ona fayda sağlıyor.

 

Schesir Tavuklu Aloe Yavru Kedi Maması, içeriğinde bulunan %12,5 oranında protein ve %0,5 oranında lif sayesinde oldukça besleyici bir mama olmasıyla birlikte yalnızca %2 oranında yağ içermesiyle de kedinizin gereksiz ve sağlıksız bir şekilde kilo almasını da engelleyici bir besin olma özelliği taşıyor. Aynı zamanda içerdiği A, D3 ve E vitaminleri de kedilerin özellikle gelişimdir. İçinde oldukları dönemde vitamin eksiklerini tamamlamasına ve gelişimlerini doğru bir şekilde tamamlamalarına yardımcı oluyor. Özellikle yavru kediniz 3 aylık veya daha küçük ise günde 85 gramlık konservelerin 2/3 kadarıyla; 4 ay – 10 ay arası bir yavru kediniz var ise günde 3/4 konserve kutusu kadar mamayla beslediğiniz takdirde yavru kedinizin gelişiminde gözle görülür bir fark elde edebilirsiniz.

 

Hiçbir koruyucu katkı maddesi, renklendirici veya yavru kedinize zararlı hiçbir kimyasal eklenmeden saf, organik ve doğal tavuklar ve sebze jölesiyle üretilir. Bu konserve yavru kedi mamalarını, “Kedim sağlıksız kilo alacak mı, yeteri kadar besin ve vitamin alıyor mu, büyümedir. Ve gelişimi için gerekli olan mineraller bu mamayla karşılanacak mı?” gibi hiçbir kuşkuya düşmeden yavru kedinize verebilirdir. Ve onun gelişimine katkı sağlayabilirsiniz. Yeterli protein, lif ve dengeli yağ oranıyla beraber kedinizi beslerken aynı zamanda vitamin ve mineral eksikliğini de önler. Ayrıca oldukça yeterli ve dengeli bir mama olan Schesir Tavuklu Aloe Yavru Kedi Konservesi, aynı zamanda içerdiği %4,7 oranında aloe bitkisi sayesinde de kedinize hazmı kolay ve rahatlıkla sindirilebilen bir öğün sunar.

Schesir Tavuklu Aloe Yavru Kedi Konservesi

Bu sebepten dolayı, yavru kedinizi rahatlıkla lezzetiyle ve kokusuyla kedinizi mutlu ederken aynı zamanda sizi de mutlu edecek ve kedinizindir. Büyüme ve gelişimiyle ilgili içinizin rahat olmasını sağlayacak bu mamayla besleyebilir. Ona sindirilmesi kolay, besin değeri yüksek ve yavru kedinizin vitamin, mineral ihtiyacını karşılayabilecek bir öğün sunarak kedinizi mutlu edebilir onadır. Sağlıklı ve uzun bir hayata başlaması için özellikle gelişim çağında destek olabilirsiniz.