arama

Schesir Ton Balıklı Karidesli Jöleli Kedi Konservesi

  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Schesir Ton Balıklı Karidesli Jöleli Kedi Konservesi

Schesir Ton Balıklı Karidesli Jöleli Kedi Konservesi kediler için üretilmiş olan besleyici ve sağlıklı bir mama çeşididir. İçinde kedi beslenmesinde kullanılan son derce doyurucu ve sağlıklı içerikler bulunmaktadır. Besin içerikleri zengin ve yeterlidir. Sağlıklı bir vücut yapısı oluşturmaya yardımcıdır. Bir kedi mamasını tanımak için içeriklerine bakılması gerektiğinden Schesir Ton Balıklı Karidesli Jöleli Kedi Konservesini daha fazla değinmeden içeriklerine ve içeriklerinin özelliklerine değinmek gerekilir. Bu sayede mamanın neden iyi olduğu, hangi besinler içerdiği ve bu besinlerin özellikleri, kedinize olan yararları anlaşılmış olacaktır.

 

Schesir Ton Balıklı Karidesli Jöleli Kedi Konservesinin içinde %50 oranında tuna balığı, %5,9 oranında karides kullanılmıştır. Kediler hakkımda bilgi verilmek gerekilirse kediler etçil canlılardır ve et besinini sık sık tüketmeleri gerekir. Bu yüzden alacağınız kedi mamasındaki et oranına dikkat etmeniz gerekir. Özellikle balıketi kediler için en çok önerilen ettir. Bunun nedeni balıketinde bulunan ve besin değeri yüksek içeriklerdir. Schesir Ton Balıklı Karidesli Jöleli Kedi Konservesinde bolca balıketi bulunmaktadır.

 

Bu yüzden et bakımından zengin denilebilir. İçinde %50 oranında olan tuna balığı sayesinde hem lezzetli hem de besleyici bir besine dönüşmüştür. Balık besininin içinde bol vitamin, mineral ve protein vardır. Ayrıca kalp sağlığına faydalı olan EPA ve DHA içerikleri, hem kalp hem beyin hem de bağışıklığı güçlendiren 0mega 3 ve Omega 6 içerikleri vardır. Yüksek oranda balıketi içeren Schesir Ton Balıklı Karidesli Jöleli Kedi Konservesi sayesinde kedinizin başta yaşamsal organları olmak üzere sindirimde boşaltıma tüm sistemleri korunmuş olacaktır.

 

Bir kedi mamasında besinler kadar besin değerleri de önemlidir ve Schesir Ton Balıklı Karidesli Jöleli Kedi Konservesi besin değerleri bakımından oldukça zengin bir mamadır. Mamada %12 oranında protein bulunmaktadır. Bu oran bir kedi maması için zengin bir orandır. Protein görev olarak hücreyi yeniler, onarır ve antikorlar üretir. Bu sayede vücut için onarıcı, yapılandırıcı ve koruma görevlerini de üstlenmiş olur. Vücut içinde mikrop barınmasını önler. Vücudun zinde kalmasını sağlar. Mamada bulunan %8 oranında yağ oranı sayesinde kedinizin gün boyu koşmasına yetecek kadar enerjisi olacaktır. Bu sayede kedinizle istediğiniz kadar oynayabilir ve kediniz gün boyu durmadan koşabilir.

 

Ayrıca kalp sağlığı için çok önemli bir içerik olan Taurin içeriği sayesinde koşarken de dururken de kalbi hep korunmuş olacaktır. Schesir Ton Balıklı Karidesli Jöleli Kedi Konservesinde göz sağlığı için önemli olan A vitamini kullanılmıştır. A vitamini aynı zamanda tüy ve derinin daha sağlıklı olması için çalışan bir vitamin çeşididir. Vitaminler vücut için gerekli olan yapıyı sağlarlar. Bu yüzden önemlidirler. Schesir Ton Balıklı Karidesli Jöleli Kedi Konservesinde ayrıca beyin için önemli olan E vitamini de kullanılmıştır. E vitamininin bir diğer görevi hücreleri yenilemektir. Bu sayede kedinizin tüyleri ve derisi daha parlak olacak ve dökülmeyecektir.

Schesir Ton Balıklı Karidesli Jöleli Kedi Konservesi

Son vitamin olan D vitamini sayesinde ise kedinizin kemik, kas ve eklem yapısı korunmuş olacaktır. Bu sayede kediniz hem enerjik hem de sağlıklı bir görünün elde edecektir. Schesir Ton Balıklı Karidesli Jöleli Kedi Konservesi sayesinde kedinizin hem dış görünümü daha iyi olacak hem de enerjik ve sağlıklı bir vücut sistemine sahip bir kedi olacaktır. Schesir Ton Balıklı Karidesli Jöleli Kedi Konservesi sayesinde kedinizin başta yaşamsal fonksiyonları olmak üzere korunacak ve kedinizin hem yaşam süresini hem de yaşam kalitesini bu mamayla artırabileceksiniz.