arama

Schesir Ton Balıklı ve Hamsili Jöleli Yavru Kedi Konservesi

  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Schesir Ton Balıklı ve Hamsili Jöleli Yavru Kedi Konservesi

Schesir Ton Balıklı ve Hamsili Jöleli Yavru Kedi Konservesi yavru kediler için özel olarak yapılmış ve yavru kedilerin sağlığına destek veren bir yavru kedi mamasıdır. Gelişme dönemlerinde olan yavru kedilerin beslenmesi önemli bir konudur ve yavru kediler için en önemli besin kaynakları onlar için uzmanlarca geliştirilmiş olan yavru kedi mamalarıdır. Ev yapımı besin veya mamalar yavru kedilerin ihtiyacı olan besin değerlerini tam olarak karşılamaz. Bu yüzden sütten sonra onlar için en iyi beslenme sağlanması gerekilmektedir.

 

Schesir Ton Balıklı ve Hamsili Jöleli Yavru Kedi Konservesi bunun için yapılmış ve içinde yavru kedilerin gelişimine destek veren besin değerleri bulunmaktadır. Schesir Ton Balıklı ve Hamsili Jöleli Yavru Kedi Konservesini yakından tanımak için içeriklere bakılması yeterlidir. İçeriklere bakılarak ve içeriklerin görevleri hakkında bilgi verilerek mamanın yavru kediler için neden önemli olduğu anlaşılacaktır. Mamanın içinde %51 oranında balık bulunmaktadır. Ayrıca koruyucu ve yapay madde içermez.

 

Balıketi yavru kedilerin beslenmesi için lezzetli ve doyurucu bir besin olmasının yanında son derece sağlıklı bir besin kaynağıdır. Balıketinin içinde kalp, beyin ve sindirim – bağışıklık sistemlerini kuvvetlendiren Omega 3 ve Omega 6 kaynağıdır. Omega 3 ve Omega 6 hayvan vücudu için son derece önemli olan ve uzmanlarca alınması gereken içerikler olarak belirtilmiştir. Ayrıca balıketinde göz, tüy ve deri sağlığı için önemli olan A vitamini. Kan dolaşımına yardımcı olan K vitamini, kes, kemik ve eklem sağlığı için önemli bir içerik olan D vitaminine, kalsiyuma, kalp için önemli olan EPA ve DHA içeriklerine sahiptir.

 

Ayrıca zengin bir protein kaynağı olan balıketinde vücudu baştan sona koruyan B grubu vitaminler de içerir. Bu yüzden yavru kedilerin beslenmesinde sıkça balık ürünleri içeren mamalar verilmesi önemlidir. %51 oranında bir balık oranına sahip olan Schesir Ton Balıklı ve Hamsili Jöleli Yavru Kedi Konservesi bu yüzden yavru kediler için önemli bir besin kaynağı olarak gösterilebilir. Etçil sınıfından sayılan kedilerin bol et ile beslenmesi gerektiği zaten bilinmektedir. Bu yüzden zengin içeriklere sahip mamalarda et oranları çoktur.

 

Schesir Ton Balıklı ve Hamsili Jöleli Yavru Kedi Konservesi %12,5 oranında protein bulunan bir yavru kedi mamasıdır. Protein kedi vücudu için önemli olan bir besin değeridir. Vücudu korur ve yapılandırır, onarır. Protein hücreleri yenileme ve onarma görevlerinin yanı sıra antikor üretiminde de aktif olarak rol alır. Bu yüzden vücudu bir kalkan gibi mikroplara karşı koruduğu söylenebilir. Ayrıca antikor üretmesi sayesinde vücut zinde olur ve yaralar erken iyileşip enfeksiyon kapmazlar. Schesir Ton Balıklı ve Hamsili Jöleli Yavru Kedi Konservesinde bulunan %12,5 oranındaki protein oranı zengin bir protein oranıdır ve kediler için son derece yeterlidir. Schesir Ton Balıklı ve Hamsili Jöleli Yavru Kedi Konservesi sayesinde kedinizin ihtiyacı olan protein miktarını karşılamış ve yavru kedinizin iyi bir şekilde gelişmesi için beslenme ile ona yardımcı olacaksınız.

Schesir Ton Balıklı ve Hamsili Jöleli Yavru Kedi Konservesi

Schesir Ton Balıklı ve Hamsili Jöleli Yavru Kedi Konservesinde ayrıca son olarak bol mineral, E vitamini ve kalp sağlığı için çok önemli bir içerik olan Taurin içeriğine de rastlarız. E vitamini beyin ve sinir hücreler için faydalıdır. Aynı zamanda hücreleri yenileyerek derinin daha parlak olmasını ve tüylerin daha sağlıklı olarak dökülmemesini sağlar. Mineraller ise vücuda direnç vererek daha sağlam olmasını sağlarlar. Schesir Ton Balıklı ve Hamsili Jöleli Yavru Kedi Konservesi içeriklere bakıldığında yavru kedinizin beslenmesi için uygun bir seçim olduğu görülür. Bu yüzden sağlıklı gelişen bir yavru kedi için alabilir ve kedinize verebilirsiniz.