arama

Schesir Ton Balıklı Ve Yengeç Etli Jöleli Kedi Konservesi

 • admin
 • 1 Yıldız
  Loading...

Schesir Ton Balıklı Ve Yengeç Etli Jöleli Kedi Konservesi

Kedi beslenmesinde mama seçimi önemlidir. Mama içerisinde kedinizin ihtiyacı olan besinler bulunmalıdır. Bu yüzden Schesir ton balıklı ve yengeç etli jöleli kedi konservesi kedinize uygun bir mamadır. İçerisinde kediniz için son derce önemli içerikler içermekte ve kalpten beyne, sindirim sisteminden iskelet sistemine kadar kedinizin sağlıklı olmasını sağlamaktadır. Schesir ton balıklı ve yengeç etli jöleli kedi konservesi hakkında bilgi vermek için öncelikle mamanın içeriklerinden bahsetmemiz gerekir.

 

Bu sayede mamanın kedi beslenmesinde önemli bir mama olduğu anlaşılacaktır. Schesir ton balıklı ve yengeç etli jöleli kedi konservesinde kedilerin beslenmesinde önemli bir yeri olan ton balığı oranı %51 civarındadır. Bu oran bir kedi maması için son derece zengin bir orandır. Balıketi kedi beslenmesinde uzmanlarca en çok önerilen et ürünlerinin başında gelmektedir. Bunun nedeni balıketinde bulunan zengin içeriklerdir. Bir balıketinde:

 

 • Omega 3
 • Omega 6
 • A vitamini
 • Protein
 • Kalsiyum
 • D vitamini
 • B grubu vitaminleri
 • K vitamini
 • EPA ve DHA

 

İçerikleri bulunmaktadır. Bu içerikler sayesinde kedinizin vücut sitemler ve organelleri daha iyi daha sağlıklı bir yapıda olacaktır. Ayrıca balıketi bağışıklığı kuvvetlendirip vücut organellerini korur, sindirim ve boşaltım sistemlerini korur. Balıketinde bulunan içeriklere bakıldığında Omega e ve Omega 6 içeriklerinin kalp, beyin, bağışıklık sistemi için son derece yararlıdır. Kalsiyum kemik, beyin ve bağışıklığı kuvvetlendirir. A vitamini göz yapısını kuvvetlendirir. Aynı zamanda tüy ve deri sağlığı, parlaklığı için çalışır.

 

D vitamini kemik yapısını iyileştiren ve kuvvetlendiren bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda sağlıklı eklem ve kas yapısı için çalışır. K vitamini kan yapısını güçlendirir. EPA ve DHA kalp sağlığını korur. B vitamini grubu ise vücudu baştan aşağı koruyan bir içeriktir. Sonuç olarak Schesir ton balıklı ve yengeç etli jöleli kedi konservesinde kullanılan %51 oranındaki ton balığı içeriği kedinizin sağlığını olumlu etkileyecek son derece önemli ve kediler için lezzetli bir içeriktir.

 

Schesir ton balıklı ve yengeç etli jöleli kedi konservesinde %12 oranında protein bulunmaktadır. Bu oran bir kedi maması için zengin denilebilecek bir orandır. Protein yapı ve görev olarak vücudu bir zırh gibi koruyan besin değeridir. Hücreleri onarır, yeniler ve antikorlar üretir. Bu sayede vücut yapını korur ve vücuda mikrop girmesini engeller. Ayrıca yararların erken iyileşmesini sağlayıp enfeksiyon kapmasını engeller. Schesir ton balıklı ve yengeç etli jöleli kedi konservesi zengin içerikli bir proteine sahip olması dolayısıyla kedinizin vücut yapısını baştan ayağa koruyacaktır.

 

Ayrıca mamada ek olarak E vitamini ve Taurin içeriği kullanılmıştır. E vitamin sağlıklı beyin gelişmesine olan katkısı dışında tüy ve deri yapısını iyileştirerek tüy dökülmesini engeller. Taurin ise kalp sağlığını korur. Schesir ton balıklı ve yengeç etli jöleli kedi konservesinde kullanılan besin ve besin değerleri bakımından kaliteli ve önerilebilir bir mamadır. Mamada kullanılan zengin içerikli balıketi ve protein içeriği sayesinde kedinizin vücut yapısı korunmuş ve daha iyi bir yapıda olmuş olacaktır.

Schesir Ton Balıklı Ve Yengeç Etli Jöleli Kedi Konservesi

Mama kedinizin kalp, beyin gibi hayati fonksiyonlarını korur ve geliştirir. Ayrıca hayati önem taşıyan organların sağlıklı bir yapıda olması için çalışır. İskelet sistemini koruyarak sağlıklı kemik ve diş gelişimi sağlar. Bu yüzden Schesir ton balıklı ve yengeç etli jöleli kedi konservesini gönül rahatlığıyla alabilir ve kedinize verebilirsiniz. Bu sayede kedinizin sağlıklı gelişimine destek verebilir ve hem yaşam kalitesini hem de yaşam süresini yükseltebilirsiniz.