arama

Shiny Cat Tavuklu ve Karidesli Konserve Mama

  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Shiny Cat Tavuklu ve Karidesli Konserve Mama

Kedi maması denildiğinde akla ilk gelen balık ve türleri olmuştur. Ancak zaman için de uzman veteriner hekimlerin sayesinde kedi mamalarında önemli ölçü de değişiklikler olmuştur. Bunların başında mama içeriklerinin özellikleri ve çeşitleri gelmektedir. Kuru, yaş, yetişkin gibi sınıflandırma adı altında da birçok kedi maması bulunmaktadır. Shiny Cat, Gimpet markasının yeni yaş mamasıdır. Bu mamalar son derece doğal ve katkısız mama olarak hazırlanmıştır. Ton balıklı, havuçlu ördekli, tavuklu kedi mamaları çeşitlerinin yanında Gimpet markası Shiny Cat Tavuklu ve Karidesli Konserve Mama adı altında yeni bir yaş mama ürününü piyasaya sürmüştür.

 

Peki, Shiny Cat Tavuklu ve Karidesli Konserve Maması içeriğin de neler var?

 

Shiny Cat Tavuklu ve Karidesli Konserve Maması yetişkin kediler için özel olarak hazırlanmıştır. Tavuk ve karidesler özel olarak dilimlenmiş ve jöleli Premium içeriği ile karıştırılarak konserve haline getirilmiştir. Shiny Cat Tavuklu ve Karidesli Konserve Mamasının ayrı bir özelliği hormonsuz ve doğal olarak içeriklerinin hazırlanmasıdır. Bu da Shiny Cat Tavuklu ve Karidesli Konserve Mamasının yüksek kalite de mamalar arasında başta yer almasını sağlamaktadır.

 

Diğer birçok marka içeriğinde yer alan tahıl, tatlandırıcı, yapay koruyucu gibi olumsuz etkenler ürünün içeriğinde yer almamaktadır. Bu da kedi besleyenler için oldukça önemli bir özelliktir. Shiny Cat Tavuklu ve Karidesli Konserve Mamasının içeriğinde, tavuk eti, karides eti, vitaminler ve taurin maddelerinin yer aldığını göreceksiniz. Shiny Cat Tavuklu ve Karidesli Konserve Mamasında ham protein ölçüsü, 14,00, ham lif ölçüsü 2,70, ham yağ ölçüsü 4,50, ham kül ölçüsü 2,00, Su değeri 93.40, Taurin maddesi 980mg ve E vitamini 50 mg olarak yer almaktadır.

 

Shiny Cat Tavuklu ve Karidesli Konserve Mamaları 70, 80 gr olarak satılmaktadır. Ücret olarak da piyasa da ki diğer kedi mamalarına bakacak olursak oldukça uygun bir fiyata piyasa da yer aldığını görmüş olacaksınız. Shiny Cat Tavuklu ve Karidesli Konserve Mamaları fiyat olarak detaylı incelediğimiz de 3 ile 7 Türk lirası arasında olduğunu göreceksiniz. Shiny Cat Tavuklu ve Karidesli Konserve Mamalarını çeşitli pet shoplardan, marketlerden, Carrefoursa veya internette bulunan birçok siteden sipariş vererek temin edebilirsiniz. İnternet den sipariş vermeniz size bazı alternatifler sağlayacaktır. Günlük beslenme olarak Shiny Cat Tavuklu ve Karidesli Konserve Mamalarını aşağıda ki tabloya göre kedilerinize verebilirsiniz.

 

  • 3.0 kg ile 5,0 kg arasında ki kedileriniz için; 3 kutu konserve vermenizi öneririz.
  • 1,5 kg ile 3,0 kg arasında ki kedilerinize de 2 kutu vermenizi tavsiye ederiz,
  • 0,5 kg ile 1,5 kg arasında ki kedilerinize de 1 kutu konserve vermeniz sağlıklı olacaktır.

 

Tamamen doğal ve katkı maddesi içeriğinde bulunmayan Shiny Cat Tavuklu ve Karidesli Konserve Mamalarını çeşitli internet sitelerinden sipariş vererek hesabınızda puan birikimi yapmış olursunuz. Böylece bir sonraki kedi maması siparişlerinde ürününüzü bedavaya da alabilme imkânı sağlamış olacaksınız. Gimpet markasının yaş mamaların yanı sıra, Tavuk ciğerli ödül çubukları, Taurinli mil yavru süt tozu, ton balıklı karidesli ara öğün, tavuklu yengeçli konserve mamaları gibi birçok çeşidinin olduğunu göreceksiniz.

Shiny Cat Tavuklu ve Karidesli Konserve Mama

Shiny Cat Tavuklu ve Karidesli Konserve Mamaları tamamen doğal ve hormonsuz olarak üretilen Türkiye’de ki en başta gelen kedi mamaları arasında yer almaktadır. Shiny Cat Tavuklu ve Karidesli Konserve Mamalarını kedilerin tamamen damak zevkine göre hazırlanmıştır. Kedinizin iştahla ve mutlu bir şekil de beslenmesini istiyorsanız Shiny Cat Tavuklu ve Karidesli Konserve Mamalarını almanızı tavsiye ederiz.