arama

Spectrum Kitten 38 Yavru Kedi Maması

  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Spectrum Kitten 38 Yavru Kedi Maması

Spectrum Kitten 38 Yavru Kedi Maması ile 12 aylık yavru kedilerin beslenme ihtiyaçlarını karşılamak için, uzman veteriner hekimleri gözetiminde özel olarak formüle edilmiş bir yavru kedi mamasıdır. Spectrum Kitten 38 Yavru Kedi Mamaları kediler için önemli olan, dengeli ve tam ultra içeriği sayesinde doğal olarak hazırlanmış mamalar arasında ilk sırasını alması gözlemlenmiştir. Kedilerin sağlıklı ve dengeli bir şekil de büyümesini sağlayan karnitin maddesi Spectrum Kitten 38 Yavru Kedi Maması zenginleştirilmiştir. Sqf konsepti ile de Spectrum Kitten 38 Yavru Kedi Maması zenginleştirilmiştir.

 

Spectrum Kitten 38 Yavru Kedi Mamasının içeriğini inceleyecek olursak, kedilerin en çok sevdiği balığın kurutulmuş proteinin, kurutulmuş tavuk proteini, esmer pirinç, tavuk yağı, yüzde 4 oranın da kurutulmuş antarktik krill, keçiboynuzu unu, hidrolize tavuk ciğeri tozu, biberiye, bira mayası, zerdeçal, 300ppm hint kirazı olduğunu görüyoruz. Spectrum Kitten 38 Yavru Kedi Mamasının protein oranı %38 oranındadır. Yağ oranı olarak yüzde 18 ve ham selüloz oranının da yüzde 2,3 olduğunu göreceksiniz.

 

Spectrum Kitten 38 Yavru Kedi Maması, yavru kedilerin mide hassasiyetlerini düşünerek hazırlanmış özel formülleri ile mide ağrısı olmadan düzenli ve dengeli bir şekil de kedilerin büyümesini sağlamaktadır. Yavru kediler annelerinden yeterince süt alamadıkları için Oksidatif adı altında strese girmektedirler. Spectrum Kitten 38 Yavru Kedi Mamasında bitkiseldir. Ekstraların titre edilerek ve zenginleştirilerek hazır hale getirilerek kedilerin bu stres sorunundan uzaklaşmalarını sağlamaktadır.

 

Yavru kedilerin savunma sistemleri de düşük olduğundan Spectrum Kitten 38 Yavru Kedi Mamasında astaksantin içeriği ile yavru kedilerin bağışıklık sistemlerinin gücünü artırarak, doğal savunma sistemlerini desteklemektedir. Spectrum Kitten 38 Yavru Kedi Maması ayrıca yavru kedilerin sindirim sistemlerini güvence altına almaktadır. İçeriğinde ki Frukto oligosakkaritler sayesindedir. Bu işlem gerçekleşmektedir. Spectrum Kitten 38 Yavru Kedi Mamasının içeriğindeki maddelerin en son sistem olandır. Jenerasyon sıvısı ve toz formundaki aromalar ile kaplanarak çok katlı bir mama haline getirilmiştir. Bu sayede Spectrum Kitten 38 Yavru Kedi Mamasının yavruların fazla tüketmesi önlenerek, erişkin bir kedi olduklarında vücutlarında ki yağlanmanın da önüne geçilmiştir.

 

Spectrum Kitten 38 Yavru Kedi Maması kuru bir mama çeşididir. Mama segmentleri arasında Premium sistemindedir. Ürünün yaklaşık ağırlığı 1 ile 3 kg arasındadır. Spectrum Kitten 38 Yavru Kedi Mamasının içeriğinde ki vitaminler A, d3, E, C’dir. A vitamini ( E-672) 18000 IU / kg oranında, D3 vitamini ( E-671 ) 1500 IU / kg oranında, Vitamin E ( 3A 700 ) 200 mg / kg oranında, Vitamin C ( E301) 200 mg / kg oranında yer almaktadır. Spectrum Kitten 38 Yavru Kedi Mamasının içeriğinde bulunan Taurin maddesi 1500 mg olarak mama içeriğinde yer almaktadır. Demir oranı 200 mg / kg, İyot 1,5 mg / kg, Bakır 18 mg / kg, Manganez 70 mg / kg, Çinko 180 mg / kg, Selenyum 0,3 mg / kg, oranlarında yer almaktadır. Ayrıca Spectrum Kitten 38 Yavru Kedi Mamasında koruyucu ve antioksidanlarda yer almaktadır.

Spectrum Kitten 38 Yavru Kedi Maması

Spectrum Kitten 38 Yavru Kedi Mamalarını çeşitli pet shoplardan, süper marketlerden, Carrefoursa gibi alışveriş merkezlerinden temiz edebilirsiniz. Yakınınızda veya çevrenizde yer alan bir süpermarket de bu ürünleri bulamazsanız internette yer alan çeşitli pet shop ürünleri satan siteler den de temiz edebilirsiniz. Spectrum Kitten 38 Yavru Kedi Maması yetişkin kediler için besleyici nitelik de bir ürün değildir. Yavru kedilerin mide hassasiyetine göre ayarlanmıştır.