arama

Stuzzy Gold Tavuk Etli Ezme Kedi Konservesi

  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Stuzzy Gold Tavuk Etli Ezme Kedi Konservesi

Kediler için tercih edilen mama içeriği çok önemlidir. Katkı maddesi bulundurmayan, taze ve doğal bir içeriğe sahip olan mamalar her zaman için ilk tercih edilecek mama grubunu oluşturmaktadır. Stuzzy Gold Tavuk Etli Ezme Kedi Konservesi 85 gramlık konserveler halinde satış sunulmaktadır. Kedi sahipleri tarafından doğallığı ve tazeliği sebebi ile oldukça fazla tercih edilmektedir. Taze oluşunun yanı sıra bu mama kendine özgü bir tarif ve lezzetle hazırlanmıştır. A vitamini, E vitamini, demir gibi değerli içeriğe sahiptir. Ayrıca %11 oranında tavuk eti olmak üzere mama içerisinde %60 oranında et ve et ürünleri bulunmaktadır. Protein (%11 ) , yağ (%8) olarak dengelenmiştir.

 

Bu içeriklerle değeri artırılan mama vitamin ve minerallerle kedinizin günlük ihtiyacınızı karşılayacak düzeyde hazırlanmıştır. Sindirimi oldukça kolaydır. Bu sayede kedinizin dışkısı kokusuz ve katı olmaktadır. Böylece sindirim sisteminin sağlığı da korunmuş olmaktadır. İçeriğinde bulunan taurin adlı madde sayesinde görme yetisi kedilerde oldukça sağlıklı şekilde gelişmektedir. Bu mama içeriğinde hiç bir şekilde koruyucu madde bulunmamaktadır. Ezme kıvamı ile sağlanan lezzete hiç bir kedi hayır diyememektedir. Kedi sahiplerinin çoğunlukla Stuzzy Gold Tavuk Etli Ezme Kedi Konservesi tercih ettirmelerinin sebebi bu mamayı kedilerinin severek tüketmeleridir.

 

Bunu yanı sıra mama içerik olarak kedilerinizin günlük ihtiyacını karşılayabilmektedir. Kedinize özel tasarlanan mama içeriği ile kedinizin gereksiz kilo alması ve fazla kiloların sebep olabileceği hastalıklar ile sıkıntı yaşaması önlenmiş olmaktadır. Mama içeriğinde bulunan zengin vitamin ve mineral içeriği ayrıca da demir içeriği ile kedinizin kas ve iskelet yapısının sağlığı korunurken, tüylerinin sağlıklı ve parlak olmasını da temin etmektedir. Buğulanmış olarak hazırlanmış besinlerin içerdiği kendine özgü tarif ve lezzet ile çok fazla kullanıcı sayısına ulaşmıştır. Kalite standartlarının ve sağlık faktörlerinin gözetilerek üretildiği mama tüm hijyen kurallarına uyarak üretilmekte ve ambalajlanmaktadır.

 

İçerikte bulunan taurin ve E vitamini bir mama için oldukça değerli içeriklerdir. Bunlara ilaveten Biotin içermesi kedinizin sağlıklı deriye sahip olmasını sağlamaktadır. Sağlıklı deriye sahip olan kedinizi dolayısı ile sağlıklı tüylere de sahip olacaktır. Oldukça itinalı bir hazırlık sürecinden geçen bu mama ambalajı üzerinde belirtilen son kullanma tarihine kadar tazeliğini ve doğallığını korumaktadır. Serin ve kuru bir yerde muhafaza edilen ağzı açılmamış olan mama içeriği de ki vitamin ve mineraller etkilerini korumaktadırlar. Doğalığı ve tazeliği, kalitesi ile rakiplerine nazaran oldukça ekonomik fiyatlar ile satışa sunulmuştur.

 

Küçük dostlarınız ile çıkacağınız minik seyahatlerde hemen çantanıza atıp çıkabileceğiniz rahatlıkta hazır bir mamadır. Taşıması kolay olmakla birlikte o gün için kedinizin ihtiyacını tam karşılayacağından kedi sahipleri için büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Mama tamamen sağlık koşulları gözetilerek üretilmektedir. Bu sebeple kedinizin sağlığını destekler vaziyette içerikler ile üretilmekte ve paketlenmektedir. Mama piyasası içerisinde oldukça fazla sayıda kullanıcı sayısına ulaşan bu mama markası kediler tarafından iştahla tüketildiğinden raflarda her zaman satışa hazır bulunmaktadır.

Stuzzy Gold Tavuk Etli Ezme Kedi Konservesi

Ezme kıvamı ile değişik bir lezzet sunarken sindirimde de büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Bu mama markası kedilerin yaşına, kilosuna, cinsine veya diğer özelliklerine göre farklı içerikler ile zenginleştirilmiş çok çeşitli mama türü sunmaktadır. Böylece kedi sahiplerine kedilerinin ihtiyacı olan doğru mamayı tercih edebilme şansları verilmiştir. Tavuk etli ezme olan çeşidi en fazla talep edilen çeşitlerdendir. Kedilerinizin iştahla tüketip, sağlıkla yaşayabileceği bu mama markası küçük dostlarınızın çok daha uzun yıllar sizinle zaman geçirmesini sağlayacaktır.