arama

Tomi Ciğerli Kanatlı Kaz Ciğerli Pate Kedi Yaş Maması

  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Tomi Ciğerli Kanatlı Kaz Ciğerli Pate Kedi Yaş Maması

Tomi Ciğerli Kanatlı Kaz Ciğerli Pate Kedi Yaş Maması, kedilerinizin lezzetle ve iştahla tüketeceği yüksek ve kaliteli ham madde ile imal edilen tam ve besim öğeleri dengeli bulunan bir mama olma özelliğini taşımaktadır. Tomi Ciğerli Kanatlı Kaz Ciğerli Pate Kedi Yaş Maması renklendirici, tatlandırıcı, koruyucu yapay ürünler ve Genetiği değiştirilmiş organizmalar ( GDO ) asla içermemektedir. Kedinizim tüketimi için maksimum kalitede üretilen bu ürün kedinizin günlük alması gereken tüm besin öğelerini bir arada taşımasıyla kaliteye beslenmeye olanak sağlamaktadır. Tomi Ciğerli Kanatlı Kaz Ciğerli Pate Kedi Yaş Maması, ithal bir ürün olup Avrupa Birliği standartlarında Almanya sınırları içerisinde üretilmiş 1.sınıf Kedi mamasıdır. Mineraller ve önemli elzemlerden olan inülin ile desteklenen Tomi Ciğerli Kanatlı Kaz Ciğerli Pate Kedi Yaş Maması kedinizin yaşamsal ve metabolizma faaliyetlerini, yüksek kalitede üretilen bu mama ile sağlamalarına olanak sağlamıştır.

 

– İçindekiler : – Et ve – Hayvansal et ürünleri, – Tavuk eti ( en az % 5 ), – Mineraller , – İnülin % 0.01

– Tomi Ciğerli Kanatlı Kaz Ciğerli Pate Kedi Yaş Mamasının besin değerleri :

– Protein % 10 , – Yağ % 5 , – Nem % 82,- Kül % 2.5,- Lif % 0.5, – D3 Vitamini 250 IU / KG ,- E Vitamini, – bakır sülfat pentahidrat 1 mg / kg, – biyotin 20 mg / kg, – maurin 445 mg

 

Tomi Ciğerli Kanatlı Kaz Ciğerli Pate Kedi Yaş Maması kediler için temel ana öğün olarak kullanılabileceği gibi aynı zamanda yan ara öğün ürünü olarak da tüketime uygun bir mamadır. Beslenme oda sıcaklığında olmalıdır. Kedinizin tüketim esnasında yanında taze su ile servis ediniz. 15 C ile 26 C arasında ki bir sıcaklıkta saklanması gerekmektedir. Açıldıktan sonra buzdolabı ( + 4 ) derecede saklanması ve 2 gün içerisinde tüketimi gerekmektedir.

 

Tomi Ciğerli Kanatlı Kaz Ciğerli Pate Kedi Yaş Maması kediniz için mükemmel derece besleyici olup son derece yüksek protein kaynakları ile kedinizin büyüme, gelişme fonksiyonlarına olumlu katkı koyduğu yapıcı ve onarıcı özelliği ile de yaşamsal metabolizmiktir. Faaliyetleri konusunda da önemli yararlar sağlamaktadır. Yapısında ki minerallerin çeşitliliği ile kedinizin eklem ve kas yapısını düzenlemesi yanı sıradır. Sindirim faaliyetlerine de yardımcı olmaktadır. Sindirim sıkıntısı yaşayan kedilerinizin, mide ve bağırsak hareketliliğini düzenlemeye yardımcı olmaktadır. Tomi Ciğerli Kanatlı Kaz Ciğerli Pate Kedi Yaş Maması lezzetli olmakla beraber kedinizin iştahla yiyeceği bir mama ürünüdür.

 

Normal kedilerin tüketimine uygundur. Kısırlaştırma işleminden geçmiş kediler içinde tüketilebilir. Gençlik çağına ulaşmış kedileriniz içindedir. Mükemmel bir protein ve enerji kaynağıdır. Kedinizin kas, eklem, kemik dokusunu yaptığı katkı ile büyüme ve gelişmeyi pozitif yöndedir. Etkileyerek büyümeyi kaliteli hale getirmektedir. Gençlik çağında ki kedilerinizin olgunlaşma çağına kadar tüketmesine izin verebilirsiniz. Tomi Ciğerli Kanatlı Kaz Ciğerli Pate Kedi Yaş Maması kedilerin gerekli gelişimini sağlayabilmesi amacıyla laboratuar ortamında alanında Uzman Veteriner Hekimlerin verdiği direktifler doğrultusunda hazırlanmıştır. Bebek kediler için verilmesi uygun değildir. Gebe durumunda olan kediler içindir. Tüketimine uygun bir ara öğün mamasıdır. Doğumdan sonra annenin beslenmesi için ara öğün maması olarak kullanılabilir.

Tomi Ciğerli Kanatlı Kaz Ciğerli Pate Kedi Yaş Maması

Tomi Ciğerli Kanatlı Kaz Ciğerli Pate Kedi Yaş Maması, Tomi güvencesiyle Avrupa Birliği standartlarında üretilmiş olup, tamamen kedinizin günlük besin ihtiyaçları doğrultusunda Almanya sınırları içerisinde üretilmiştir.