arama

Tomi Dana Etli Hindili Yetişkin Pouch Kedi Konservesi

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Tomi Dana Etli Hindili Yetişkin Pouch Kedi Konservesi

Hayatımızı birlikte geçirdiğimiz minik dostlarımızın kendilerine has ve türlerine özgü beslenmeleri gerekmektedir. Yeryüzünü birlikte paylaştığımız ve yüzyıllardır evcilleştirdiğimiz kedilerin kendi yemek artıklarımızla beslemek oldukça yanlış bir uygulamadır. Çünkü insan ihtiyaçları ile kedi ihtiyaçları oldukça farklıdır. İnsanların beslenme alışkanlıklarında önemli bir yer tutan protein ve karbonhidratlar kedilerde gelişim bozukluğu ve yaygın olarak obezite gibi sağlık sorunlarına neden olmaktadır.

 

Kedilerin türlerine ve gelişim özelliklerine uygun olarak Tomi Dana Etli Hindili Yetişkin Pouch Kedi Konservesi bu tür ihtiyaçlara cevap verecek şekilde özel olarak üretilmiştir. Özellikle dana eti ve hindi yetişkin kedilerin sağlıklı bir hayat sürmeleri için oldukça gerekli vitaminleri içermektedir. Evcil kedilerin protein, mineral ve vitamin açısından zengin mamalarla beslenmesi gerekmektedir. Gelişimlerinin sağlıklı olması, birlikte geçirilecek zamanın kalitesini de arttırmaktadır.

 

Kas yapılarının gelişimi, görme duyularının kuvvetlenmesi için vitamin ve minerallere ağırlık verilmelidir. Yüksek et içeriği ile Tomi Dana Etli Hindili Yetişkin Pouch Kedi Konservesi yetişkin kediler için tercih edilmektedir. Konserve mamalar daha taze bir lezzet sunduğundan kedilerin tat alma duyusunu da olumlu şekilde etkilemektedir. Dana Etli hindili kedi konservelerinde dengeli ve tam bir oran belirlenerek ihtiyacı karşılamaktadır. Kuru mama ile beslenen kedilerin de arada sırada verilen konserve kedi mamalarını tercih ettikleri gözlemlenmiştir.

 

Mineral ve vitamin eksikliğinin önüne geçmenin en rahat yolu Tomi Dana Etli Hindili Yetişkin Pouch Kedi Konservesi tercih edilmelidir. Kedilerin özellikle kalsiyum yetmezliği gibi sorunları sıklıkla karşımıza çıkmaktadır. Kedi sahiplerinin genellikle ucuz olması ve uzun zaman dayanması gibi günlük hayatı kolaylaştıran tercihleri nedeniyle kediler vitamin deposu yiyeceklerden mahrum kalmakta ve maalesef hastalanmaktadır.

 

Oysaki hayatımızı paylaştığımız dostlarımıza gıda takviyesi kuvvetli ürünler tercih ederek daha sağlıklı ve doyurucu bir çözüm sunulmalıdır. Sindirim sorunları yaşamamak için konserve yiyecekler ve yaş gıdalar ile bağırsak sorunlarının da önüne geçilmelidir. Tomi Dana Etli Hindili Yetişkin Pouch Kedi Konservesi tadı, kokusu, zengin vitamin ve mineral desteğiyle kedilerin sağlıklı beslenmelerinde en büyük yardımcımızdır. Yetişkin kedilere kimi zaman erken dönem mamaları da verildiği gözlenmiştir. Yetişkin kediler bu mamaları yemekte bir tereddüt göstermezler. Ancak yeni doğan kedilerin ihtiyaçları ile yetişkin ihtiyaçları farklıdır.

 

Bunları göz önünde bulundurmalıyız. Yetişkin kedilerin harcadıkları oranda yeterli gıdayı alması gerekmektedir. Tam ve dengeli bir oranda beslenen kedilerin, sağlıklı bir ömür geçirdikleri ispatlanmıştır. Yeme ve içme ihtiyacının doğru şekilde karşılanması hayatı paylaştığımız kedilerimizle daha güzel vakit geçirmemizi de sağlamaktadır. Yetişkin bir kedinin türü ve özelliklerine göre ihtiyacı olan gıdaların belirlenmesinde veterinerlerin önerilerini dikkate almalıyız.

 

Tomi Dana Etli Hindili Yetişkin Pouch Kedi Konservesi yetişkin kedilerin ihtiyaçlarına cevap verebilecek içeriğe sahiptir. Sahiplenilmiş kedinin türü ve özelliklerine göre belirlenen ihtiyaçları veteriner gözetiminde saptanmaktadır. Bu ihtiyaçların karşılanması konusunda gösterilen hassasiyet sağlıklı bir hayatın olmazsa olmazıdır. Dana eti ve hindi gibi ham maddeler ve kolay sindirime uygun en doğal içerikler kullanılmaktadır. Temel ihtiyaca cevap veren gıdaların kedilerin yaşam kalitesini yükselttiği, gelişimlerine uygun vitamin ve mineralleri içermesi nedeniyle tercih edilmektedir.

Tomi Dana Etli Hindili Yetişkin Pouch Kedi Konservesi

Minik dostlarımızın daha uzun ve sağlıklı bir ömür geçirmeleri için ürünlerimizi mutlaka denemelisiniz. Lezzeti ve zengin içeriğiyle hem sağlıklı hem de lezzetli ürünlerle değerli dostlarımızın ihtiyaçlarına cevap verilmektedir. Yetişkin kedi mamaları arasında dana etli ve hindili ürünlerimizin yanı sıra diğer ürünlerimizi de incelemelisiniz. Siz duyarlı ve değerli müşterilerimiz için en uygun seçeneklerimizle minik dostlarımızın beğenisini kazanmak için çalışıyoruz.