arama

Tomi Junior Pouch Yavru Kedi Konservesi

  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Tomi Junior Pouch Yavru Kedi Konservesi

Tomi Junior Pouch Yavru Kedi Konservesi yavru kediler için özel olarak üretilmiş olan bir konserve mamadır. İçinde yavru kedilerin gelişimine destek vermek amacıyla zengin içerikli besinler kullanılmış ve yavru kedilerin gelecekte sağlıklı bir hayat geçirmesi amaçlanmıştır. Yavru kedilerin beslenmesi diğer yetişkin kedilerden farklıdır. İhtiyaçları ve alması gereken besinler değişmektedir. Bunu bilerek mama almanız gerekmektedir. Tomi Junior Pouch Yavru Kedi Konservesi bu yüzden yavru kedilerin isteği ve alması gereken besinleri dikkate alarak hazırlanmış bir yavru kedi mamasıdır.

 

Bir kedi mamasını tanımanın en iyi yolu mamanın içeriklerinin bilinmesinden geçer. Bu yüzden Tomi Junior Pouch Yavru Kedi Konservesini tanımak ve içindeki besinlerin yeterli olduğunu, ne gibi yararları olduğunu öğrenmek için içeriklerine bakmamız gerekir. Yavru kedi beslenmesinde bilinmesi gerekilen önemli bir hususlardan biri beslenmedir. Yavru kedilerin beslenmesinde kullanılacak olan besin kaynağının güvenilir ve yeterli besin değeri taşıması gerekmektedir. Bu yüzden bir yavru kedi için en önemli besin kaynağı mamalar olmaktadır.

 

Ev yapımı besinler ya da hazır besinler yavru kedinin alması gereken besin değerlerini tam olarak karşılamaz. Bu yüzden yapılacak en iyi şey kedinin istek ve alması gereken besinleri, özelliklerini öğrenip ona en uygun mamayı bulmaktır. Bunun en iyi yolu da mamanın içeriklerini bilmek ve yorumlamaktan geçer. Tomi Junior Pouch Yavru Kedi Konservesinde tavuk eti, tahıl ve mineraller kullanılmıştır. Etçil olan bir canlı için et çok önemli bir besin kaynağıdır. Bu yüzden yavru ya da yetişkin kedilerin hep et yemeleri gerekmektedir.

 

Et onlar için besin değeri yüksek, besleyici ve lezzetli bir besindir. Kediler tarafından çok sevildiği için kediler de büyük bir iştah ile bu içeriği yerler. Tomi Junior Pouch Yavru Kedi Konservesinde bulunan tavuk eti sayesinde kediniz bu mamayı çok sevecektir. Ayrıca protein desteği sağlam ve kuvvet verme amaçlı da az oranda tahıl kullanılmıştır. Tahıl kediler için az kullanıldığında yararlı bir besin kaynağıdır. Mamada bulunan mineraller ise vücut direncini artırmak için büyük önem taşımaktadırlar. Özellikle bir yavru kedi için kalsiyum demir ve fosfor gibi mineraller büyük önem taşırlar.

 

Bağışıklığı kuvvetlenmesi, kemik yapısının daha sağlam ve güçlü olması, beyin yapısının gelişmesi için bu üç. Mineral her yavru kedi mamasında olması büyük önem taşır. Tomi Junior Pouch Yavru Kedi Konservesinde besin değeri olarak da bol içerik vardır. Bu besin değerinden en önemlisi olan protein %9 oranında kullanılmıştır. Protein bütün hayvanlar için büyük önem taşımaktadır. Özellikle vücut yapıları yeni gelişen yavru kediler için bu önem kat be kat fazladır. %9 oranında bir protein oranı kedi maması için zengin bir orandır. Protein vücudu koruyan, yapılandıran ve yenileyen bir içeriktir. Vücudu mikroplardan ve zararlı içeriklersen korumak, vücut dayanıklılığı sağlamak için hücreleri onarır, yeniler ve antikor üretir. Bu sayede savaşa hazır bir vücut yapısı sağlar.

Tomi Junior Pouch Yavru Kedi Konservesi

Ayrıca yaraların erken iyileşmesi için çalışıp enfeksiyon kapmasını da önler. Tomi Junior Pouch Yavru Kedi Konservesinde ayrıca göz, kal ve kemik yapısını kuvvetlendiren Taurin, beyin yapısını güçlendiren ve tüylerin oluşumunu destekleyip tüy dökülmesini azaltan E vitamini, kemik – kas ve eklem için önemli olan D3 vitamini kullanılmıştır. Bu içerikler sayesinde Tomi Junior Pouch Yavru Kedi Konservesi kedinizin sağlığını koruma ve geliştirmeyi amaçlamaktadır. Tomi Junior Pouch Yavru Kedi Konservesi besin ve besin değerleri bakımından iyi bir mamadır bu yüzden alabilir ve yavru kedinize verebilirsiniz.