arama

Tropicat Superpremium Yetişkin Kuru Kedi Maması

 • admin
 • 1 Yıldız
  Loading...

Tropicat Superpremium Yetişkin Kuru Kedi Maması

Tropicat Superpremium Yetişkin Kuru Kedi Maması bünyesinde barındırdığı onlarca besin ve besin içeriği ile kediniz için uygun olan ve kediniz için ideal bir kedi mamasıdır. Kedinizin sağlığı ve istekleri düşülerek hazırlanan Tropicat Superpremium Yetişkin Kuru Kedi Maması sayesinde kediniz zengin içerikli ve lezzetli bir kedi mamasına, siz de sağlıklı bir kediye kavuşacaksınız. Mamada kedilerin sağlığı için büyük önem taşıyan içeriklerden bolca bulunmaktadır. Bu içerikler sayesinde başta yaşamsal önemi olan organlar olmak üzere kedinizin bütün vücut sistemi baştan sona korunacaktır. Bir mamayı tanımanın en iyi yolu mamanın içeriklerini öğrenmekten geçtiğinden Tropicat Superpremium Yetişkin Kuru Kedi Mamasını tanımak için mamanın içeriklerine ve içerik özelliklerine bakmak gerekir.

 

Bu sayede mamada bulunan zengin içeriklerin kedinizin sağlığını nasıl etkilediğini ve kedinizin nasıl beslendiği konusunda bilgilendirilmiş olursunuz. Tropicat Superpremium Yetişkin Kuru Kedi Maması hakkında bilgi verilmeden önce süper Premium marka mamalar hakkında bilgi verilmek gerekilirse bu mamalar sık ve yoğun testlerden geçmiş ve uzman onayı almış mamalardır. Süper Premium bir anlamda kalite onayı anlamına gelir ve bunu almak kolay değildir. Bu yüzden dünyada en çok tercih edilen mamalar arasındadırlar. Tropicat Superpremium Yetişkin Kuru Kedi Mamasında tavuk ve balıketi bulunmaktadır.

 

Kediler etçil canlılar olduklarından beslenmelerinde et önemli bir yere sahiptir. Et onlar için zengin içerikli, besleyici ve doyurucu bir besin kaynağıdır. Bu yüzden uzmanlarca sık sık alınması gerekildiği söylenir. Özellikle uzmanların en çok önerdiği et olan balıketi de bulunduran Tropicat Superpremium Yetişkin Kuru Kedi Maması sayesinde mamanın içeriği daha da zenginleşmektedir. Balıketinin bu kadar önerilme sebebi içinde bulunan ve kediler için büyük önem taşıyan içeriklerdir. Balıketinde:

 

 • Göz, deri ve tüy sağlığı için önemli olan A vitamini
 • Kan için önemli olan K vitamini
 • Sağlıklı kemik ve kas oluşumunu destekleyen D vitamini
 • Vücudu baştan sona koruyan B gurubu (B1, B2, B3…) vitaminleri
 • Kalsiyum
 • Omega 3 ve Omega 6 içerikleri
 • EPA ve DHA içerikleri

 

Ve daha fazla içerik bulunmaktadır. Bu içerikler sayesinde kedinizin başta yaşamsal önemi olan kalp, beyin, sindirim sistemi, bağışıklık sistemi gibi organ ve sistemlerin korunmasını ve vücut yapısının daha iyi olmasını sağlar. Bu yüzden uzmanlarca en çok önerilen ve tüketilmesi gerekilen etlerden biridir. Tropicat Superpremium Yetişkin Kuru Kedi Mamasında bunlara ek olarak A, D3, E, C vitaminleri, demir, çinko gibi mineraller ve %36 oranında protein bulunmaktadır. Bu içeriklerden E vitamini beyin yapısını güçlendirirken aynı zamanda tüylerin parlak ve sağlıklı olmasını sağlar.

 

C vitamini ise bağışıklığı kuvvetlendirir. Özellikle demir minerali kemiklerin oluşu, onarılması ve daha sağlam olup gelişmesi için son derece önemlidir. Vücut yapısını güçlendirir. Mamada kullanılan Taurin içeriği ise kalp, beyin ve kemik sağlığını destekler. Tropicat Superpremium Yetişkin Kuru Kedi Mamasında bulunan %36 oranındaki protein çok önemli bir orandır. Bu oran sayesinde kedinizin vücudu baştan sona korunacak, onarılacak ve yapılandırılacaktır. Kas sistemi daha iyi olacaktır. Protein görev olarak en önemli içeriklerden biridir. Vücudu onarır, yapılandırır ve yeniler.

Tropicat Superpremium Yetişkin Kuru Kedi Maması

Antikorlar üretir. Bu sayede yaralar enfeksiyon kapmaz ve vücut içinde mikroplar barınamaz. Mamada bulunan %36 oranındaki protein oranı çok zengin bir oran olduğundan kedinizin vücut yapısı hep korunmuş olacaktır. Bir süper Premium maması olan Tropicat Superpremium Yetişkin Kuru Kedi Maması sayesinde başta kemik, kas, eklem ve yaşamsal sistemler olmak üzere bütün vücut yapısı korunmuş olunacaktır. Uzmanlar tarafından önerilen zengin içerikler içermesi ve kalite onayı almış olması mamanın alınması için bir nedendir. Bu yüzden Tropicat Superpremium Yetişkin Kuru Kedi Mamasını alabilir ve kedinize güven içinde verebilirsiniz.