arama

Whiskas Kedi Konservesi

 • admin
 • 1 Yıldız
  Loading...

Whiskas Kedi Konservesi

Evcil hayvan beslemek birçok insan için keyiflidir. İnsanlar bazı zamanlarda hayvan dostlara ihtiyaç duyarlar ve evlerinde kuşlardan kedilere, köpeklerden tavşanlara, kaplumbağalardan balıklara kadar birçok hayvan beslemektedirler. Beslenen evcil hayvanlar arasında belki de listenin başında ise en çok beslenen evcil hayvan olarak kediler gelmektedir. Kedileri kendi çocuğu yerine koyanları bile görmüşüzdür. Sahipleri onlardan oğlum ya da kızım diye bahsetmektedirler. Daha yeni doğduğu anda avuç içi kadar bir boyutta iken sahiplenilen bir minik kedinin yetişkin ve koca bir kedi haline geldiğini görmek evcil hayvan sahibine gerçekten mutluluk verir. Ancak yaşanan bu mutluluğun uzun sürmesi için de kedi bakımının ciddi bir şekilde üzerine düşerek yapılması gerekir. Kediniz sizinle her daim oyun oynamak isteyecek ve sürekli sizin ilginize ihtiyaç duyacaktır. Gösterdiğiniz sevgi şüphesiz ki kediniz için önemlidir. Düzenli veteriner kontrolü, zamanında aşı yapılması, düzenli fiziksel aktiviteler, belirli aralıklarla banyo ve sağlıklı bir beslenme programı… Bu unsurların hepsi oldukça önem arz etmektedir.

 

 

Beslenme konusunda tercih edilebilecek, kedilere en uygun besini sağlayabilecek mamalardan birisi de Whiskas Kedi Konservesi‘dir. Geniş ürün yelpazesi, içeriğinde bulunan oldukça lezzetli besinler sayesinde küçük dostlarınızın vazgeçilmezi olacaklar. Öyle ki onlar mama saatlerini sizden daha iyi takip eder hale gelecekler. Whiskas Kedi Konservesi çeşitleri kedinin sağlığı için gerekli olan ve fiziksel gelişimini sağlıklı bir şekilde gerçekleştirmesine katkı sağlayacak mineral ve vitaminlerin tamamını, onların ihtiyacı olduğu miktarda içermektedir.

Konserve içindeki et ve balıklar olabildiğince kaliteli ürünlerden seçilmektedir. Bu sayede Whiskas Kedi Konserveleri kedilerin vazgeçemeyeceği bir lezzete kavuşmaktadır. Kedinizin de aynı biz insanlar gibi her gün aynı besini yemekten sıkılacağını düşünecek olursak, Whiskas Kedi Konservesi geniş ürün yelpazesi ve uygun fiyatları ile bu noktada imdada koşuyor diyebiliriz. Kediniz için her gün farklı bir ürünü tercih edebilirsiniz. Tabi ki bu seçimi yaparken de kedinizin yavru bir kedimi ya da bir yetişkin mi olduğunu göz önünde bulundurarak ona en uygun mamayı seçmek gerekmektedir. Ayrıca vereceğiniz mama miktarını belirlerken kedinizin fiziksel aktivitelerine, egzersizlerine, stres altında olup olmama durumuna, düşük ya da aşırı kilolu olup olmamasına dikkat etmeli ve mamayı her zaman oda sıcaklığında vermelisiniz. Whiskas Kedi Konservesi çeşitlerine neredeyse tüm pat shoplarda, bazı marketlerde ve internet üzerinde birçok alışveriş sitesinde kolaylıkla bulabilir ve sipariş verebilirsiniz. Hatta birçok internet sitesi size çoklu alımlarda daha uygun fiyat avantajı sağlayabiliyor ve özel kampanyalar düzenleyebiliyorlar.

 

 

Whiskas Kedi Konservesi

 

Whiskas Kedi Konservesi çeşitleri şunlardır :

 

 1. Whiskas Konserve Kedi Maması 100 Gr ( Biftekli + Somonlu )

 

 1. Whıskas Pouch Biftekli Yetişkin Kedi Konservesi 100 Gr.

 

 1. Whiskas Pouch Somon Balıklı Yetişkin Kedi Konservesi 100 Gr.

 

 1. Whıskas Pouch Tavuklu Yetişkin Kedi Konserve Maması 100 Gr.

 

 1. Whıskas Ton Balıklı Yetişkin Kedi Konservesi 400 Gr.

 

 1. Whıskas Biftekli Yetişkin Kedi Konservesi 400 Gr.

 

 1. Whiskas Tavuklu Yetişkin Kedi Konservesi 400 Gr.

 

 1. Whiskas Pouch Multıpack Yetişkin Kedi Etli Konserve Çeşitleri ( 4 X 100 Gr. )

 

 1. Whiskas Pouch Multıpack Yetişkin Kedi Güveç Konserve Çeşitleri ( 4 X 100 Gr. )

 

 1. Whiskas Pouch Tavşan Etli Krema Soslu Yetişkin Kedi Konservesi 100 Gr.

 

 1. Whıskas Etli Seçenekleri Karışık Konserve Kedi Maması 100 Gr.

 

 1. Whiskas Ton Balıklı Konserve Kedi Maması 100 Gr.

 

 1. Whiskas Kuzu Etli Konserve Kedi Maması 100 Gr.

 

 1. Whiskas Multipack Balıklı Çeşitler Konserve Kedi Maması 100 Gr ( 4’lü Paket ).

 

 1. Whiskas Pounc Junior Tavuklu Yavru Kedi Konservesi 100 Gr.

 

 1. Whiskas Pouch Multıpack Yavru Kedi Etli Konserve Mama Çeşitleri ( 4 X 100 Gr. )