arama

Whiskas Kuzu Etli Jöleli Kedi Konserve Maması

 • admin
 • 1 Yıldız
  Loading...

 Whiskas Kuzu Etli Jöleli Kedi Konserve Maması

Whiskas kedi ve köpek maması,1958 yılından bu yana kedi ve köpekler için besin üretmekte ve onların seveceği lezzetleri en iyi şekilde planlayarak hazırlamaktadır. Söz konusu hayvanlarınızın beslenmesi olunca kaliteden ödün vermeden son derece hassas bir şekilde ürünler seçilmekte ve bir araya getirilerek hazırlanmaktadır. Doğal ortamlarda yetişen ürünlerden hijyenik ve sağlıklı koşullarda üretilmektedir. Kedi maması olarak konserve mamalar daha çok tercih edilmelidir. Kedilerin üriner sistemi yani idrar yolları ve böbreklerinin sağlığı açısından konserve mama daha sağlıklıdır.

 

Konserve mamanın içerisinde bulunan nem oranından dolayı idrar yolları için bir tehdit oluşturmamaktadır. Kuru kedi mamaları ise susuz olduğu için idrar yollarında rahatsızlıklara yol açmaktadır. Konserve mamalar lezzet olarak da kedilerin yemekten hoşlandığı bir lezzete sahiptir. Özel üretim aşamalarından geçerek minik dostlarınızın önüne gelene kadar pek çok yol kat eden mamalar minik dostlarınız tarafından çok sevilmektedir. Whiskas konserve mamaları doyurucu ve lezzetlidir aynı zamanda zengin içeriği ile sağlıklı bir besin kaynağı oluşturmaktadır.

 

Çok farklı içeriklere sahip konserve mamalar varıdır, sizin tercihinize göre veya kedinizin damak tadına göre farklı seçenekler deneyip karar verebilirsiniz. Etli seçenekler olduğu gibi tahıllı mama seçenekleri de mevcuttur. Fakat kediler doğaları gereği etçil bir hayvan olduğu için konserve mama içeriklerinde et ve et ürünlerine ağırlık verilmektedir. Mamaların büyük bir yüzdesinde et kullanılırken az miktarda tahıl takviyesi ile farklı bir aroma kazandırılmaya çalışılmaktadır. Konserve mamalarda özellikle jöleli kaplama işleminde et ve et sosları ile kaplama işlemi yapılmakta olup, bu kaplama ile hem et görüntüsü kazandırılıyor hem de mama üzerindeki et lezzeti artırılmaktadır.

 

Kedilerin çok severek tükettiği lezzetlerden birisi de Whiskas Kuzu Etli Jöleli Kedi Konserve Maması olmaktadır. Zengin hayvansal protein kaynağı olarak bu mama çeşidi oldukça sağlıklı bir gelişim kaydetmelerine yardımcı olmaktadır. Kuzu etinin aroması ile iştah açıcı bir lezzettir ve bu mamayı yiyen kediler kolay kolay vazgeçemeyeceklerdir. Whiskas mama işinin ustası olarak sunduğu mama çeşitleri ile hayvan dostlarımızı düşünmekte ve onlar için nasıl daha iyi ve faydalı olabilirim diye sürekli bir arayış içerisindedir. Ve bu arayış sonucu olarak da sürekli büyüme ve gelişim içerisindedir. Etli olarak üretilen mamalar en çok talep gören mamalardır. Konserve mama hazır bir gıda olup kutuyu açtığınız gibi zahmetsizce hemen önüne koyup yedirebileceğiniz bir üründür. Bu nedenle sizler için de bir kolaylıktır, yorulmadan uğraşmadan zahmetsizce kedinizin karnını doyurabilirsiniz.

 

Whiskas Kuzu Etli Jöleli Kedi Konserve Maması içeriğinde neler vardır?

 

 • Et ve et ürünleri,
 • Kuzu eti,
 • Tahıllar,
 • Katı ve sıvı yağlar,
 • Sebze ve protein özleri,
 • Ham lif,
 • Mineraller.

Whiskas Kuzu Etli Jöleli Kedi Konserve Maması

Oldukça zengin bir besin kaynağı deposu olarak sunulan Whiskas mama ile kedinizin günlük besin ihtiyacını karşıladığınız gibi, enerjisini toplayabilmesi için de gerekli olan protein ve vitaminlerde bulunmaktadır. Enerjik ve aktif olmayı seven kediler için enerji kaynağı olarak harika bir mamadır. Sindirilmesi de kolay olduğu için herhangi bir sıkıntı yaratmadan kolayca sindirilebilir bir besindir. Kedinizin yaşı ve kilosuna uygun olarak ve günlük aktivitesine uygun bir şekilde verdiğiniz mama miktarını ayarlayabilirsiniz. Kedinizin isteğine göre verdiğiniz mamayı artırıp azaltabilirsiniz. Kutuyu oda sıcaklığında muhafaza edebilirsiniz, açtıktan sonra ise buzdolabında en fazla 3 gün saklayabilirsiniz. 3 gün içerisinde mutlaka tüketilmelidir. Doğal besin kaynağı olarak Whiskas konserve mamaları seçerek kedinizin gelişimine katkıda bulunabilirsiniz.