arama

Whiskas Pouch Etli Seçenekler Yavru

  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Whiskas Pouch Etli Seçenekler Yavru

Whiskas, kedi ve köpek mamalarının önde gelen isimlerinden biridir. Mama sektöründe kaliteli ve güvenilir olmasının yanı sıra, geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Whiskas mama çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Lezzet bakımından kedi ve köpeklerinizin vazgeçemeyeceği bir özelliğe sahiptir, sizin açınızdan da bütçenizi sarsmayacak, ekonomik fiyatlara sahip olan bir markadır.

 

Sizin evcil hayvanınız için hangi içerikteki mama uygunsa onu kullanabilirsiniz. Whiskas mamalar; tahıllı, pirinçli, etli, balıklı, av hayvanlı, ciğerli, tavuklu gibi çok değişik içeriklerde hazırlanmaktadır. Tamamı özel hijyenik ortamlarda üretilip, yüksek besin değeri taşımaktadır. Besleyici ve doyurucu özelliğe sahip bu mamalar ile minik dostlarınızın gelişim ve büyüme aşamasında onlara destek olabilirsiniz.

 

Neden Whiskas Pouch Etli Seçenekler Yavru kullanmalıyım?

 

Kedi ve köpeklerinizin yaş, cins ve ırkına göre, kilosuna göre farklı mamalar tercih etmeniz gerekmektedir. Yetişkin bir kedi veya köpeğin ihtiyacı olan protein, mineral oranı ile yavru bir kedi veya köpeğin ihtiyacı farklıdır. Her biri ayrı enerji harcarlar, bu enerjiyi toplamak içinde farklı besinlere ihtiyaç duyarlar. Yavru bir köpek daha hızlı gelişim sürecinde olduğu için büyümek için farklı bir beslenme tarzına ihtiyacı vardır. Protein oranı yüksek, kalsiyum içeren yüksek enerji veren mamalar seçilmelidir. Kalsiyum içerikli mamalar verilmesinin sebebi ise sağlıklı kemik gelişimini sağlamaktır.

 

Yavru iken özenli bir şekilde beslenen kedi ve köpekler büyüdükleri zaman daha sağlam kemik ve kas yapısına sahip olurlar. Kedi ve köpek bakımı için bilinçli olmak gerekir. Onların isteklerine cevap verebilmek için biraz bilgi sahibi olmak ve bu bilgileri uygulamaya koyabilmek gereklidir. Kedi ve köpek bakımında en önemli unsur beslenmedir, dengeli ve doğru beslenen hayvanlarınız doğru besinleri aldığı zaman gelişim süreci sağlıklı işleyecektir. Mutlu bir yaşam sürecek ve kolay kolay hasta olmayacaktır. Sizin verdiğiniz komutları algılama kapasitesi yüksek olacak ve aranızdaki bağ kuvvetlenecektir.

 

Bir kediyle, bir köpekle güzel vakit geçirebilmek sizin için de dinlendirici olacaktır, onunla oyunlar oynamak adeta psikolojik terapi gibi gelecektir. Onları oyuna alıştırmak iyi bir eğitim ister. Sabırlı ve dikkatli bir eğitim sonucunda kendinize iyi bir arkadaş edinmiş olacaksınız. Birlikte oyun oynamanın zevkine varmak kadar güzel bir duygu yoktur herhalde. Sizinle mutlu vakit geçiren, sizin verdiğiniz eğitimin karşılığını verebilen bir masum dost sizi rahatlatacaktır.

 

Doğru mama seçimi neden önemlidir?

 

Doğru mama ile beslemek onlar için yaşam kalitesini artırmak açısından önemlidir. İyi bir mama ile beslenmeleri tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için önem taşımaktadır. Bir mamanın formülünde olması gereken vitamin, yağ, mineral, nem, lif, kül, protein, kalsiyum maddeleri hepsi olması gereklidir. Yüksek besin değerine sahip mama seçimi ile minik dostlarınızın gelişimini kolaylaştıracaksınız ve sağlıklı büyüyecektir. Aynı zamanda tüm bu değerleri içerisinde barındırdığı için sizin ikinizde kolaylaşacaktır. Tek bir hareketle gereken tüm besin ihtiyacını karşılamış olacaksınız.

Whiskas Pouch Etli Seçenekler Yavru

Ayrı ayrı vitamin veya protein desteği ile uğraşmanıza gerek kalmayacaktır. Whiskas mama, kuru mama olarak ve konserve mama olarak üretilmektedir. Sizin tercihinize göre hangisini tüketmek isterseniz onu seçebilirsiniz. Bazı kedi ve köpekler konserve mama tüketmeyi severken bazıları da kuru mamayı seçmektedir. Konserve mama ya da kuru mama fark etmez her ikisi de sizin için büyük kolaylık sağlamaktadır. Her ikisinde de kutuyu açıp mama kabına koymanız yeterlidir. O da büyük bir iştahla yiyecektir. Ve mutlu ve sağlıklı bir yetişkin kedi veya köpek olacaktır.