arama

Whiskas Tavşan Etli Krema Soslu Kedi Konserve Maması

  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Whiskas Tavşan Etli Krema Soslu Kedi Konserve Maması

Whiskas Tavşan Etli Krema Soslu Kedi Konserve Maması içeriğinde ki özel sos ile kedinizin beslenme öğününe lezzet katacak şekil de uzman veteriner hekimleri tarafından hazırlanan özel bir kedi konserve mamasıdır. Whiskas markasının maması olan Whiskas Tavşan Etli Krema Soslu Kedi Konserve Mamaları 2 Türk lirası ile 12 Türk lirası arasında içeriğindeki etken maddeler ile değişiklik göstermektedir. En az 100 gram olarak konserve şeklin de paketlenmiştir.

 

Ürünü detaylı inceleyecek olursak tavşan etli bir Pouch mama olduğunu göreceksiniz. Yetişkin kediler için hazırlanan özel bir konserve mamadır. Whiskas markası öncelikle kedinizin damak lezzetini önemsemektedir. Kedilerinizin ağız tadına layık muhteşem krema sosu ve iri et parçacıkları ile keyif alacağı bir beslenme öğünü yapmalarını sağlamaktadır. Her kedinin beslenmesi değişiklik göstermektedir. Genel olarak beslenme listesini göz önünde bulundurursak, bir poşet Whiskas Tavşan Etli Krema Soslu Kedi Konserve maması öğün başına kedinizin beslenmesi için yeterli olacaktır.

 

Kedinizi en iyi siz tanıdığınız için beslenme öğününü midesine göre ayarlayabilirsiniz. Whiskas Tavşan Etli Krema Soslu Kedi Konserve Maması kedinizi beslenme esnasında susatacağı için mama kabının yanında su vermeyi de unutmayınız. Whiskas Tavşan Etli Krema Soslu Kedi Konserve Mamalarının içeriğinde et ve hayvansal ürünlere de yer verilmektedir. Whiskas Tavşan Etli Krema Soslu Kedi Konserve Mamasında et ve hayvansal türevlere yüzde olarak bakacak olursak yüzde 37 oranında et ve türevlerinin bulunduğunu göreceksiniz.

 

İçeriğindeki iri parçacıklı tavşan etlerinin oranı yüzde 4 dür. Whiskas Tavşan Etli Krema Soslu Kedi Konserve Mamasında ayrıca katı ve sıvı yağların bulunmasının yanı sıra bitkisel kökenli bitkiler, otlar ve tahıllar da yer almaktadır. Whiskas Tavşan Etli Krema Soslu Kedi Konserve Mamalarının kedilerin vücut ağırlığına göre beslenme oranlarını inceleyecek olursak; 2 – 3 kg olan, 200 – 300 gram ağırlığında, 4 – 5 kg olan kediniz için de, 400 – 500 gram olarak öğünlerini ayarlayıp verebilirsiniz.

 

Whiskas Tavşan Etli Krema Soslu Kedi Konserve Mamalarında temel besin değerleri, yüzde 8 oranında protein, yüzde 4,5 oranında yağ, yüzde 2,5 oranında inorganik madde ve yüzde 0,3 oranında ham liflerin bulunduğu gözlemlenmektedir. Whiskas Tavşan Etli Krema Soslu Kedi Konserve Mamaları 12 ay ve üzerinde olan kedileriniz için hazırlanan bir konserve mamadır. Irk ayrımı yapılmadan tüm ırklarda ki kediler için uygun olarak hazırlanmıştır. Yetişkin olan kediler de mamalarını sindirememe gibi durumlar gözlemlenmektedir.

 

Whiskas Tavşan Etli Krema Soslu Kedi Konserve Maması bu durumu ortadan kaldırarak kedinizin mamasını rahatlıkla sindirmesine yardımcı olmaktadır. İçeriğinde yer alan özel protein maddeleri ile kedilerinizin kas gelişimini olumlu yönde etkilediğini gözlemleyeceksiniz. Ayrıca kemik ve diş sağlığı için özel olarak eklenen fosfor ve kalsiyum ile ayrı bir özellik taşımaktadır. Whiskas Tavşan Etli Krema Soslu Kedi Konserve Mamaları ile kedinizin daima zinde, sağlıklı, huzurlu bir şekil de büyüdüğüne şahit olacaksınız.

Whiskas Tavşan Etli Krema Soslu Kedi Konserve Maması

Whiskas Tavşan Etli Krema Soslu Kedi Konserve Mamasını ilk kez kullanacaksanız kedinizi zorlamadan öğünlerine ekleyerek kendiliğinden yemesini beklemelisiniz. Mamayı açtıktan 48 saat içerisinde kedinizin tüketmesini sağlayınız. Ağzı açılan konserveleri serin ve kuru bir ortam da saklayınız. Aldığınız Whiskas Tavşan Etli Krema Soslu Kedi Konserve Mamalarında herhangi bir darbe, ezik ve açılma söz konusu ise kedinizi beslemeden geri iade ediniz. Whiskas Tavşan Etli Krema Soslu Kedi Konserve Mamalarını internetten de sipariş edebilirsiniz.