arama

Whiskas With Chicken Tavuklu Konserve Kedi Maması

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Whiskas With Chicken Tavuklu Konserve Kedi Maması

Evlerimizde beslediğimiz küçük dostlarımızın bütün sorunlarıyla biz ilgilenmek zorundayız. Hayvanlarımızın bakımları aslında sanıldığı kadar zor değildir minik dostlarımız her şeyden önce bizden sadece sevgi bekler ve bizlere belki de karşılıksız sevebilecek tek canlı türüdür. Onların bu karşılıksız sevgilerine istinaden bizler ise onlara kaliteli bir yaşam sunmak zorundayız örneğin onların günlük egzersiz ihtiyaçlarını karşılamak, veterinere götürüp sağlık kontrolleri yaptırmak ve en önemlisi onlara kaliteli bir besinle beslemeliyiz.

 

Evimizde beslediğimiz evcil hayvanların beslenme ihtiyacını yapılmalı ve ihmal edilmemelidir. Hayvanlarımız sağlığı açısından düzenli ve kaliteli mamalarla beslenmeleri önceliğimiz olmalıdır. Kullandığımız mamaların besin değerleri, içerisinde katkı maddeleri olup olmadığına ve alacağımızı mamanın markasına çok dikkat etmeliyiz. Hayvanlarımız doğru bir mamayla beslemekle birlikte kullandığımız mamanın içeriği ve lezzeti de önemli bir husustur. Whiskas With Chicken Tavuklu Konserve Kedi Maması tüm bu saydıklarımızı tek bir çatı altında birleştirmiş güvenilir ve kaliteli olduğu kadarda küçük dostlarımızın damak tatlarına da hitap etmektedir.

 

Yılların tecrübesiyle kedilerimize hem sağlıklı hem de pratik bir beslenme sunabilmektedir. İçerisinde bulunan tavuk parçacıklarıyla kedilerimizin hem protein hem de vitamin değerlerini yükseltecek ve kedilerimiz metabolizmalarını güçlendirecektir. Et ürünü olan bütün kedi mamalarına dikkatlice yaklaşmamız şarttır. Öncelikle kedi veya herhangi bir evcil hayvanımıza mama alacaksak alacağımız mamanın markasına, üretim ve son tüketim tarihlerine bakarak almalıyız. Aldığımız ürünün hem kaliteli hem de hesaplı olması çok zor olabiliyor ama Whiskas With Chicken Tavuklu Konserve Kedi Maması hem kaliteli hem de hesaplı olduğu içindir. Gönül rahatlığıyla alınabilir ve sevimli dostlarımızın en temel ihtiyaçlarındandır. Birini karşılayabiliriz. Hepimiz evcil hayvanımızı çok severiz ve onlara en iyi şekilde bakmaya çalışırız. Veterinerler tarafından sıkça tavsiye edilen Whiskas With Chicken Tavuklu Konserve Kedi Maması minik dostlarımızın hem vücut sağlığını geliştirip hem de yüzlerini güldürecektir.

 

 

Whiskas With Chicken Tavuklu Konserve Kedi Maması gramı 400 gram olup bir kedinin ortalama yaş aralıkları değişkenlik gösterdiği sürece yemesi gereken miktar bir gün içerisinde en fazla 1 2 kutudur. Onun dışında yenilen her mamanın kedinin yaşınadır. Boyuna ve kilosu göz önünde tutularak o şekilde yemesi gerekmektedir. Fiyat Aralığı 5,85 ile 6,85 arasında değişmektedir. Vücut ağırlıklarına göre ve aynı zaman da günlük verilmesi gereken miktarlar ortalama baz alındığında mama üreticisinin önerisi şu şekildedir.
Vücut Ağırlığı Kilogram                     Günlük Verilecek Miktar Gram
2 – 3 kilogram                                 200 – 300 gram
4 – 5 kilogram                                 400 – 500 gram

 

12 ayı aşmış bütün kedilerin kullanımı için ideal olan bu kedi maması tavuklu olup içeriğinde ki tavuk oranının çok kıvamında olması ile birlikte hızlı ve dengeli bir beslenme olanağı sağlamaktadır. Taurin ve A vitaminleri ile zenginleştirilmiş olan bu kedi mamasının daime sağlıklı ve kedinizin mutlu kalabilmesi için ihtiyaç duyduğu temel vitaminleri ve minerallerin de alındığından emin olacaksınız.

Whiskas With Chicken Tavuklu Konserve Kedi Maması

Kalite bakımından zengin olan kedi konservesi mamasının içeriğinde özle olarak üretilmiş doğal besin kaynakları ve mümkün olabildikçe doğal sosu ile üretilmiş olandır. Bu mamanın mineral kaynağı olduğu da söylenebilir. Whiskas With Chicken Tavuklu Konserve Kedi Maması içeriğinde mineral bakımından zengin olmasından dolayı kedinizin yediği zamandan en son güne kadar olan sürede gelişimini siz kendi gözleriniz ile göreceksiniz. En önemli ayrıntı ise kedilerin her zaman için taze suyu sevmesinden dolayı her koyduğunuz konservedir. Mama yanında mutlaka taze su bulundurmanız gerekmektedir. Taze su ihtiyacını karşılaması için kedinizin her daim dışkısını kontrol ederek ne kadar ihtiyacı olduğunu anlamanız da mümkündür.