arama

Yavru Kedi Konserve Mama

  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Yavru Kedi Konserve Mama

Yavru Kedi Konserve Mama

En yakın dostunuz olan yavru kediniz için hep özen göstermek gerekir sizin verdiğiniz tüm kararlar onu da etkiler sizden başkası olmayan bu kedi için kendinize gösterdiğiniz özeni göstermeniz lazım ama en çok özen görmesi gereken konuda beslenmedir bu konuda verdiğiniz kararlar onun için en önemli konudur her kafadan farklı bir karar çıkar yaş mama en iyisidir kuru mama denemelisin başka sesler başka sesler siz araştırmadan karar vermeyin onlarda etraftan duyduklarını sizlerle paylaşıyor kediniz için yapacağınız en büyük hata onları uyup araştırmadan tercih edilen basit mamalar olacaktır bunu yapmayın.Onlar için yaptığınız en iyi karar ve onlar için en iyi beslenme seçeneklerini bazı durumlar ile anlatmaya çalışcağız hemen adım adım başlıyoruz.

 

Kediler için kullanılacak çeşitli mamalar vardır. Kuru mama,yaş mama ve konserve mama gibi seçeneklerden oluşan bir mamalar kullanım yönünden her kedi için doğru olanı seçmek gerekir seçmenizi gerektiren konular ise cinsi,yaşı ve fiziksel özelliğine göre olmalıdır. Tüm bu seçeneklere göz gezdirip kendi kedinize uygun mamayı seçebilirsiniz ve bu gözlemler sonucu sizin ve kediniz için en sağlıklı yol olacaktır.

 

Diğer önemli bir konu ise omega 3 ve omega 6 bakımından çeşitli zenginlik bulunduran mamalardır bu mamalar mama seçiminde en ön planda olmalıdır en ideal seçenek olabilir.Seçtiğiniz mama kedinizin yaşadığı sorunları çözebilir mesela sindirim sistemi, üreme sistemi, bağışıklık gibi konularda rahatsızlık yaşamasına engel olur bunun içinde yukarda belirttiğimiz konuları cinsi,yaşı ve fiziksel özelliğini göz önünde bulundurmadan mama seçimi yapmayın.

 

Konserve mama ve kullanımı

 

Yavru kediler konusundan konserve mama kullanımı en önemli aşamadır.Yavru kediler için özel olarak üretilen bir mama türü olan kitten mamalar tercih edilmeli bu çok önemlidir.Yavru kediler için 2 yıl beslenme en ön planda olmalıdır çünkü kedinizin kemik ve kas gelişim süreci ve bağışıklık sisteminin güçlenmesi bu süre içinde olduğu için besin destekleyici olmalıdır.

 

 

 

Bu yüzdende konserve mamalar kullanılır kedilerinizin hızlı büyümesi yüksek enerji ihtiyacını ve sağlıklı olmasını bu besin karşılıyor ve başka türlü karşılayamazsınız bu şarttır.Şimdi bu anlattığımız mamaları kediniz için gerekli olan bu gereksinimleri internetten kaliteli bir konserve siparişi ile satın alarak bunu halledebilirsiniz.Yavru kedileriniz için yapacağınız en büyük iyiliklerden biri bu konserve mamalardan sipariş vermek olacaktır anlattığımız gibi büyüme dönemi için olmazsa olmaz.Her konuda size ihtiyacı olan yavru kedileriniz içinde mama tavsiyesi için herhangi bir veterinere danışmanızda faydalı olacaktır bunu da düşünmeniz gerekiyor.

 

Birazda kaliteli mama neye göre seçilir ona bakalım. İçeriğinde şeker katkısı varsa tercih etmenizi önermiyoruz. İçinde ekstra tahıl yazan mamalarda kesinlikle tavsiye edilmez ve buğday mısır olan mama almayın.

 

İçeriğinde Yapay – Suni yazan bir şeyler görürseniz tehlikelidir bu katkı malzemesi renklendirici ve lezzetlendirici olarak geçerdir. Bu kediniz için büyümesine ters tepki verir. Son kullanma tarihini de hatırlatmak da fayda vardır.

Şimdi açık kalan konserve mamasını nasıl saklayacaksınız bunlar hakkında bir kaç tavsiye verelim. Konserve açıldıktan sonra çabuk bozulan bir şeydir konserveyi buzdolabı poşetine sarmalayın daha sonra bozdolabına koyun.

 

En çok kullanılan konserve mamalar hakkında

Gimpet Shinycat önerilebilir

Ultimates

Snappy Tom

Animonda Carny Ocean:İçerik olarak harika bir mamadır.

Yavru Kedi Konserve Mama

Büyümesine engel olabilir markette satılandır. Mamalar hakkında çok fazla şikayet var çoğu kullanıcı idrar hastalıklarına yol açtığını söylüyor internetten biraz araştırıp uygun fiyata uygun mamalar tercih edebilirsiniz sizin içinde kediniz içinde en uygunu bu olacaktır..